Şimdi Ara

Türk Yargısı Son 50 Yılın Altın Devrini Yaşıyor [!!]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Türk yargısı son 50 yılın altın devrini yaşıyor"

Türk Yargısı Son 50 Yılın Altın Devrini Yaşıyor [!!]

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü başlatmasını eleştirdi ve yargıya destek verdi.

Perinçek, Ulusal Kanal'da gazeteci Rafet Ballı'nın sunduğu Çıkış Yolu programına katıldı.

Programda dikkat çeken açıklamalar yapan Perinçek, Kılıçdaroğlu'nun Adalet pankartıyla yürüyüş yapmasını eleştirerek, "Türk yargısı son 50 yılın altın devrini yaşıyor" dedi.

Günümüzde FETÖ'nün ve FETÖ mensuplarının içeri atıldığını söyleyen Perinçek, "Bu mu kötü yargı. Bundan daha iyi yargıyı nereden bulacaksınız. Bu yargı Fethullah Terör Örgütü'nü kovuşturunca soruşturunca hapislere atınca mı kötü oldu. Bunun için altın devir diyorum" ifadelerini kullandı.

http://odatv.com/turk-yargisi-son-50-yilin-altin-devrini-yasiyor-2106171200.html

• Feto'nun 20-30 yıldır ( belki daha da geriye gidiyordur) yargıda olduğunu düşününce 50 yıl baya bir abartı olmuş.

Diğer taraftan ben Feto'nun temizlendiğine inanmıyorum. Ülke'de saçma sapan şeyler oluyor ve bu olanlar ileride AKP veya RTE'yi vuracak, bu sebeple çaktırmadan ama sinsi şekilde oyunların devam ettiğine inanıyorum :

- Berberoğlu'na 25 yıl vermek ülkeyi karıştırmaktan başka bişi değil bence. Zayıf ve etkisiz olan muhalefeti tahrik edip, "Adelet" arayışı altında AKP'ye karşı bir dalga yaratmaktan başke ne işe yaradı bu karar ? Bir faydası daha oldu tabi : bu TIR'lar hükümetin dediği gibi ilaç taşımıyordu demenin resmi bir yolu oldu!

- FETO ile mücadele etmiş Ahmet Şık'ı hapise atmanın , batının eline koz vermekten başka ne yararı var bu millete?

- Cumhuriyet gazetesi yazarlarını da aylardır hapiste tutuyor bu yargı.

Bence alınan kararlar AKP'nin altını oymaktan başka bir işe yaramıyor. Halkı kışkırtıyor.

• tetikçi perinçek
  • Bu adamın peşinden giden var mı?bir gun solcu bir sagci bir gun Atatürkçü bir gün tayyipçi bir gün vatan mippet sakarya der ertesi gün Apoya gider.Solcu olsaydı 40-50 yıl önce öldürülür solcular tarafından her yıl anılırdı.Kendisi tahminimce derin devletin adamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Altun Devru yaşıyoruz"

Gel sen bunu külahıma anlat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Eylül faşizmini savunan bir CIA sosyalistinden şaşırtmayan açıklamalar.
  • E hani Doğu Perinçek derin devletti Hani Balyoz falan ergenekon falan bu adamın daha elinde kozlar vardı zamanı gelince şok edecekti herkesi

Ciddi ciddi böyle düşünenler falan vardı bir ara ya la

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.