Şimdi Ara

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
12
Favori
10.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıkılmadan izledim ancak dakika 2,40 da kapının yansıması 4,08 dede kutuların birisi açılmış olarak çıkıyor. :)
  • Fena değil.
  • Dan dun dövüş videosu olmuş ne senaryo var ne bi tema var. Kısa film diyemicem ben kusura bakmayın. Sahneler başarılı mı evet ama dediğim gibi güzel bi dövüş videosu sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nocturne. -- 27 Ekim 2012; 12:04:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefrons

sıkılmadan izledim ancak dakika 2,40 da kapının yansıması 4,08 dede kutuların birisi açılmış olarak çıkıyor. :)

bazı devamlılk problemleri var , evet haklısınız
  • Vallahi helal olsun. Çok iyi olmuş. Ses geçişleri arasında biraz problem var onun dışında dört dörtlük olmuş hocam. Bravo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonstory

quote:

Orijinalden alıntı: Bella Elina

efektler güzel ama adam matrix beyler demeden edemicem

never back down izledim bi kere bile vuruş sahnesi göremedik geleceğiniz parlak

ilk kim yazacak diye bekliyordum bu yorumu

teşekkürler

Gerçekten süper.Yalnız 5.20 biraz abartılı olmuş ve o kadar dayağa bi dudak patlaması b burun kanaması lazımdı Belki sormuşlardı yorumları okumadım ama ekipte ne olarak görev yaptın ?

• Hocam o çinliye benzeyen eleman Kurtlar Vadisinde oynamıyor mu? ya çok benzettim.
    (Bkz:Polat alemdarın yetiştirdiği gençler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

quote:

teşekkürler

Gerçekten süper.Yalnız 5.20 biraz abartılı olmuş ve o kadar dayağa bi dudak patlaması b burun kanaması lazımdı Belki sormuşlardı yorumları okumadım ama ekipte ne olarak görev yaptın ?

çok fazla vaktimiz olmadığı için kan vs.. uğraşamadık. Dayağı iyiyp sonunda kaçan benim :)

• Çok iyi. Ama dövüş sahneleri biraz abartılı olmuş. Yani tekmeyle adamı duvara yollaması falan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

quote:

teşekkürler

çok fazla vaktimiz olmadığı için kan vs.. uğraşamadık. Dayağı iyiyp sonunda kaçan benim :)

vaay Başarılarınızın devamını dilerim

• çatıdaki atlama sahnesini biraz abartılı olmuş ,tekme sayısı biraz daha az olmalıydı ama hazırlık olmadan dört günde gerçekten iyi çekmişsiniz tvde biz söyle film yaptık diye övünenlerden bazı sahneler çok daha iyi olmuş
  • quote:

Arkadaşlar Merhaba,

Ekibimiz ile birlikte kısa bir aksiyon filmi çektik. İzleyip yorumlarınızı paylaşırsanız çok minnettar oluruz. Beğenen arkadaşlar sosyal medyada da paylaşırlarsa bizim için çok iyi olacaktır. İyi seyirler...

http://www.facebook.com/team.max.action

Genel itibariyle çok iyi olmuş.
    Bazı sahneleri genele uymayacak kadar amatörce olsa da ben beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1444

çatıdaki atlama sahnesini biraz abartılı olmuş ,tekme sayısı biraz daha az olmalıydı ama hazırlık olmadan dört günde gerçekten iyi çekmişsiniz tvde biz söyle film yaptık diye övünenlerden bazı sahneler çok daha iyi olmuş

eleştirileriniz için teşekkür ederim. Hepsi dikkate alınacaktır
  • Zamanım kısıtlı olduğu için ilk 2 dk sını izleyebildim.Kameraların çekimi ve çekim açıları gayet iyi olmuş.İlk baştaki dövüş sahneside gayet hoş.Amatörseniz eğer gayet iyi bir çalışma olmuş
  • Çok iyi olmuş devamını bekliyoruz
  • Soluksuz izledim. Bildiğin film lan bu dedim kendi kendime. Bu adamlar yetenek sizsinize çıkıp orada bir performans sergilesinler dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

Soluksuz izledim. Bildiğin film lan bu dedim kendi kendime. Bu adamlar yetenek sizsinize çıkıp orada bir performans sergilesinler dedim.

• güzel olmuş ta şu dövüş sahnesi bana biraz saçma geldi

kendimi wwe smackdown izler gibi hissettim kolayca masa kırılması acısız uçuşlar falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: PastırmalıKuruFasulye

güzel olmuş ta şu dövüş sahnesi bana biraz saçma geldi

kendimi wwe smackdown izler gibi hissettim kolayca masa kırılması acısız uçuşlar falan

eleştirileriniz için teşekkür ederim. Hepsi dikkate alınacaktır
  • dövüş sahneleri güzeldi bence. dövüş konusunda eğitim aldınız mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.