Şimdi Ara

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
12
Favori
10.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragonstory

Arkadaşlar Merhaba,

Ekibimiz ile birlikte kısa bir aksiyon filmi çektik. İzleyip yorumlarınızı paylaşırsanız çok minnettar oluruz. Beğenen arkadaşlar sosyal medyada da paylaşırlarsa bizim için çok iyi olacaktır. İyi seyirler...

http://www.facebook.com/team.max.action

Hocam cok başarılı buldum işleri bayağı geliştirmişsiniz.
    İncrease den Okan :)

• Helal olsun, elini taşın altına sokacak adam gibi yönetmen ve senaristlerle çalışırsanız ortaya harika işler çıkabilir.

Bu video bile ne işler başarabileceğinizin kanıtı niteliğinde adeta, tebrik ediyorum sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Arkadaşlar Merhaba,

Ekibimiz ile birlikte kısa bir aksiyon filmi çektik. İzleyip yorumlarınızı paylaşırsanız çok minnettar oluruz. Beğenen arkadaşlar sosyal medyada da paylaşırlarsa bizim için çok iyi olacaktır. İyi seyirler...

Eyvallah dostum :)
    uzun zamandır görüşemiyoruz bu arada umarım iyisindir :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Arkadaşlar Merhaba,

Eyvallah dostum :)
    uzun zamandır görüşemiyoruz bu arada umarım iyisindir :)

Çok şükür iyiyim seni sormalı asıl. Video gerçekten harika olmuş . Örnek gösterilecek bir iş ortaya cıkarmıssınız.

• beyler bu videoyu yapan arkadaşlar kamera arkaınıda paylaşmılar bugün internette karşılaştım fena bir ekipmiş bunlar ya :))

http://www.youtube.com/watch?v=sSuYTbPlgPQ
  • Son derece başarılı olmuş bence.Başarı ve çalışmalarınızın devamını dlerim
  • teşekkürler
  • ilk mesaja kamera arkası eklenmiştir
  • mükemme
  • teşekkürler :)
  • güncel
  • Oha cok guzel. Ki bayan olarak aksiyon filmlerinden pek hazetmem ama cidden sikilmadan izledim. Emeginize saglik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık ,

Yalnızca birkaç sahnede geçiş problemi gördüm.
    Bir de gömlekli arkadaşımız birkaç sahnede yere düştüğünde acıyı yansıtıyor.Fakat demir borularla yapılan saldırıları çıplak elle durdurduğunda aynı acıyı göremiyoruz.

Aslında yukarıda yazdıklarımı kamera arkasını izledikten sonra yazmaktan vazgeçecektim ama yine de bulunursa belki faydalı olabilir diye düşündüm.

Bence gayet başarılı.

Başarılarınızın devamını dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyaman

Emeğinize sağlık ,

Yalnızca birkaç sahnede geçiş problemi gördüm.
    Bir de gömlekli arkadaşımız birkaç sahnede yere düştüğünde acıyı yansıtıyor.Fakat demir borularla yapılan saldırıları çıplak elle durdurduğunda aynı acıyı göremiyoruz.

Aslında yukarıda yazdıklarımı kamera arkasını izledikten sonra yazmaktan vazgeçecektim ama yine de bulunursa belki faydalı olabilir diye düşündüm.

Bence gayet başarılı.

Başarılarınızın devamını dilerim.

eleştirileriniz için teşekkür ederim :)
  • güncel
  • Çok iyi olmuş hocam.Devam filmi istiyoruz!
  • inşallah bakalım :)
  • güncel
  • Güzel ama başka senaryo mu bulamadınız abi.Adam oraya niye giriyor falan belli değil.Mesela bir kız olur bağlı olur kurtarmaya gelir vs vs.Ve ikinci olarak böyle aksiyon dolu bir senaryo var madem abi biraz terleseydiniz koşsaydınız falan filmden önce.Yüzünüze su falan dökülüp yorgun imajı falan verilebilirdi başrol oyuncusuna.Son olarak oyunculuklarınızı geliştirmeniz gerekli.Sondaki uzun boylu kapıda bekleyen arkadaş dışında oyunculuklar vasat.Kavga ediyorsun yüzünde gergin,sinirli bir ifade olmalı.Şaşırmış gibi bakıyor herkes.Umarım eksiklerinizi kapatırsınız...
  • Gerçekten güzelmiş
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.