Şimdi Ara

Turk Telekomda Çağrı merkezi görevlisi olarak çalışmak ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
48.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7/24 kulağın çınlayarak gezersin hele ttnet bölümündeysen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahat ol o küfürleri sana etmiyorlar şirkete ediyorlar ekranda herşey yazılı sen okuyorsun kalıplaşmış cümleleri kolay yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

rahat ol o küfürleri sana etmiyorlar şirkete ediyorlar ekranda herşey yazılı sen okuyorsun kalıplaşmış cümleleri kolay yani

Orası öyle hocam ama sana etmeseler bile muhattap oldukları kişi sensin yani müşteri haklı deyip (ki haklı oluyolar genelde :) çalıştıgın yer için " bu şirketin Allah belasını versin, püü böyle şirket mi olur " gibi bir şey söyleyemicegin için o yüzden şirketi arka almak zorundasın böyle bi durumda da küfre maruz kalanlar oluyodur kesin . :)
  • suleyman11 kullanıcısına yanıt
    hiç birşey yapmana gerek yok küfür ediyorsa görüşmeyi sonlandıra bilirsin ben çok yapmıştım baktım küfür ediyor o ( mesaayi bitimine yakınsa) uyarmadan yüzüne kapatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigor Mortis

hiç birşey yapmana gerek yok küfür ediyorsa görüşmeyi sonlandıra bilirsin ben çok yapmıştım baktım küfür ediyor o ( mesaayi bitimine yakınsa) uyarmadan yüzüne kapatıyorum

Doğrudur :)
  • Çorumda mesaj gelen oldumu acaba. Sınava girdik, Perşembe akşamına kadar mesaj gelir demişlerdi?
  • Arkadaşlar geçen ben de mülakata gittim iki görüşme yaptılar ilki olumlu olduğu için ikincisine çağırdılar ilkinde sorduklarinin yüzde doksanı aynı soruları sordular ve ben de benzer cevapları verdim ama ikinci görüşme için olumsuz olduğunu söylediler sizce nerede yanlış yaptım acaba? Tekrar basvuruyum mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.