Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.495
Cevap
109
Favori
323.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah bu teklif bana gelir dakika kullanımım çok yüksek internet de öyle bana göre en iyi tarife
  • Arkadaşlar mevcutta kullandığım 1000 dk 1000 sms 10 GB için 39 TL ödüyorum taahhüt iki aya bitiyor şuan bana özelde 12 GB 1000dk 1000sms 45 TL görünüyor . Aslında 1000 dk de kullanmıyorum farklı bir kampanya varmıdır . Bu paket daha uyguna alınıyormu. Yada faturasız hatta geçsem böyle en az 10 GB ve konuşma paketli ne var kaça

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar mevcutta kullandığım 1000 dk 1000 sms 10 GB için 39 TL ödüyorum taahhüt iki aya bitiyor şuan bana özelde 12 GB 1000dk 1000sms 45 TL görünüyor . Aslında 1000 dk de kullanmıyorum farklı bir kampanya varmıdır . Bu paket daha uyguna alınıyormu. Yada faturasız hatta geçsem böyle en az 10 GB ve konuşma paketli ne var kaça

Tamamen aynı alt yapı

TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Tamamen aynı alt yapı

Alıntıları Göster

Faturalı mi bu . Türk Telekom faturalı dayım şuan nasıl geçiş yapabilirim buna iyiymiş fiyatlar 20 GB olan mesela. Birde bu fiyata telsiz kullanım falan dahilmi degilmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 31 Aralık 2020; 21:14:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Faturalı mi bu . Türk Telekom faturalı dayım şuan nasıl geçiş yapabilirim buna iyiymiş fiyatlar 20 GB olan mesela. Birde bu fiyata telsiz kullanım falan dahilmi degilmi acaba

Alıntıları Göster

Bimcell de fatura yok faturasız bunlar. Türk Telekom taahhüt son ayına girince ceza ödemeden bim şubesine gidip geçiş yapabilirsiniz. Ortak alt yapı olduğu için aynı gün bile geçiş olabiliyor.. Tam bilmiyorum ama Telsiz kullanım ücreti dahil değil muhtemelen.

• Media markt mağazasında geçerli türk telekom standında geçerli tarife.

• 1000 dk 1000 sms 4 gb ınterneti 19 tl ye aldım faturalıda

• Arkadaşlar bu ayın 18 in de bitiyor yılım 18 ine kadar herhangi birgün Bimcell e geçiş yapsam ceza öder miyim

• 583534 5 kullanıcısına yanıt
    Sadece son faturayı tam ödersiniz.

Ben geçişi ihmal etmiştim. Son gün Bim'e gittim. Akşama yeni taahhütsüz fatura çıkacağı için geçişin çok acil olduğunu söyledim. 15 dakika içinde geçiş tamamlandı, yeni sim kartı takıp kullanmaya başladım. Ama siz yine de son güne bırakmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Media markt mağazasında geçerli türk telekom standında geçerli tarife.

"24 ay taahhüt vereceksin ama 12 ay sonra ikinci yılın fiyatını ben belirlerim" diyor. Dolandırıcılık değil mi bu?

• Merhaba numaramı bugün tt faturasıza geçirdim. Uygulaması üzerinden liralarıma baktığımda 1 tl gözüküyordu. Şimdi baktım mutlucell diye bir yere mesaj attığımı gösteriyor ve 49krş kesilmiş. Nedir bu mutlucell olayı bilen var mı acaba? Ben mesaj göndermedim hiç. Sadece online uygulama için şifre al yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Merhaba numaramı bugün tt faturasıza geçirdim. Uygulaması üzerinden liralarıma baktığımda 1 tl gözüküyordu. Şimdi baktım mutlucell diye bir yere mesaj attığımı gösteriyor ve 49krş kesilmiş. Nedir bu mutlucell olayı bilen var mı acaba? Ben mesaj göndermedim hiç. Sadece online uygulama için şifre al yaptım.

hat faturasız olunca, bi şekilde para söğüşlüyorlar
    ve bunu Tcell ve VF da yapıyor malesef.

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt

Anlayamadım ki hocam mesaj falan da atmadım hiç.

• Türk telekom'un fiyat konusunda bir avantajı kalmadı artık.
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Hala en uygun paketleri TT veriyor, tabi mevcut müşteriye değil

• november27 N kullanıcısına yanıt

Tam tersi mevcut müşteriye daha iyi tarifeler sunuyor türk telekom. Sana iki operatörün de faturasız yeni müşteri kampanyasını atayım bakalım hangisi daha ucuz?

https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/faturasiz-tarifeler

Not: TT yeni müşteri tarifelerine biraz daha zam yapsa fiyat konusunda Turkcell'i bile geçecek nerdeyse.

Bunlarda 3 firmanın faturalı tarifeleri (prime hariç diğerleri mantıksız)

https://www.vodafone.com.tr/tarifeler/faturali-tarifeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 9 Ocak 2021; 21:7:18 >

• Faturasızdan faturalıya geçişi cezbetmek için

• Turkcell kullanıyorum ama taahhütüm bitti. TT ye geçiş yapmak istiyorum. Aylık 10 15 gb internet 1000 dk konuşma alabileceğim uygun bi tarife var mıdır? Üstteki mesajda paylaşlılan tarifeler bitti sanırım. Şu anda bambaşka şeyler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertnbrk

Turkcell kullanıyorum ama taahhütüm bitti. TT ye geçiş yapmak istiyorum. Aylık 10 15 gb internet 1000 dk konuşma alabileceğim uygun bi tarife var mıdır? Üstteki mesajda paylaşlılan tarifeler bitti sanırım. Şu anda bambaşka şeyler var.

Sitesindeki tarifeler uçmuş
    Bayi veya 4441444 MH kanallarında,
    geçişe özel daha uygun paketler olabiliyor.

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Bir bayiye uğrayayım o zaman.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.