Şimdi Ara

Turk Telekom sasirtmaya devam ediyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara 'nın göbeğinde evimde kanepede otururken kanepenin bir ucunda 3g çekiyor diğer ucunda 2g bağlanabiliyorum. Koca evde 3g çeken bölge sadece kanepenin sağ bölümü. Bu nasıl saçmalık anlamadım gitti. Eğer vodafone fazla şarj tüketme sorunu olmasın hiç düşünmem hemen geçerim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi talep oluşturun belki bişi yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana katılıyorum

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Dostum çok uğraşmak istemiyorum. Evde zaten wifi var 4 mbps filan geliyor gittiğimde yetiyor. Telefonda varsın çekmesin kafamızı dinleyelim. cil bir şey olursa whatsapp dan ararlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea nüfusu fazla olan mezralardaki bazlarıyla 2g veriyor bizim köy ve civarında. Muhtelif köylerde nadir bölgelerde çekiyor.

Turkcell aynı noktadan 2g 3g 4g veriyor sorunsuz bir şekilde

Vodafone yok kullanamıyorum hiç bir mezrada köyde.

İnanırmısımı etrafımız dağ ova ama turkcell en yakın köyden 2g ve 3g full çekiyor.

Bende vf var,bacanakta avea, kayınbabamda turkcell.

3 ay sonra kesinlikle vf'a geri dönmemek üzere diğerlerinden birine geçeceğim.

• Fiyatı diğerlerine göre uygun ama çekmiyor. Eve ttnet görevlisi geldi internet sorunu için eleman bi türlü arayacagi yeri arayamadi düzeltme için 2 defa merkez trafoya gitti geldi.

• asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    Hocam Vakfıkebir de birkaç köyde TT 3G yoktu hiç şuan var.

• Tonya da bizim köyde çekmiyor hala ama iskenderli köyünde kurdular 3g yı bazı yerlerde 1 kademe çekiyor 3 kilometre uzak bizden .Tonya merkeze 4.5g kurdular .vodafone tonya da , sayraç, iskenderli , kalıncam , mahallelerine 4.5g kurdu

• Yaylalarda durum ne hocam gümüşhanedeki Yaylalara gidecektin var mı yeni keşif yedi. Bu arada haritalama yapınca buradan yazalım bizde bakarız dikkatimi çeken bir nokta var Karadeniz sahil yolu ve şehir merkezleri de dahil Vodafone nin hiç 4g+ olduğunu görmedim ya 4g ya da 3g hiç var mı 4g+

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Yaylaya gidemedim hocam .

Vakfıkebir Trabzon arası sahil yolunda 4g+ yok .trabzon meydanda , moloz da var .
    Vakfıkebir de çarşı işinde 1800 frekansından 4.5g vermeye başladı vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_genc6134 -- 5 Ağustos 2017; 16:20:51 >
  • Vodafone Trabzon bölge sorumlusu seni iç Anadolu bana verilse uçar bu şebeke de nerde 😁

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Vodafone kullanmıyorum ki türkcell kullanıyorum. Vodafone abonesi iken mücadele ettim 3g olsun 4.5g olsun.simdi türkcell için mücadele veriyorum. Köyümüze türkcell 4.5g kurması için uğraşıyorum

• Fevziyede hala 3g yok türk telekom , türkcell de yok 3g gerçi. Vodafone 3g ve 4g var

Karadenizde 3g olmayan ilceler var turk telekomda. Zamanla duzelir heralde.

Turkcell 3G olmayıp Vodafone 4G olması ilginçmiş.

• TT sahtekarlığın değişik bir boyutunu yapmakta

Karadenizde TT diye bir şey yok öyle reklamlarda yok garajdan yok dağdan çekiyor göye

Mağdur olmayacağınız tek operatör karadeniz için Turkcell

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    Karadenizde en fazla aboneye türkcell sahip bundan dolayı türk telekom 3g yı kurmuyor .abonesi yok yani

• Bütün operatörleri kontrol ediyorum trabzonda durumlar öyle

• bende 3 operatörü de son 1 ayda kullandım. vodafone 4g full ama hız 4-7 mbit. tt yine merkezde açık alanda iyi ama dalgalı bi bakıyosun 0,75 mbit bi bakıyosun 40 mbit. turkcell yine dönüp dolaşıp geldiğim operatör. sanırım tt yatırım yapmıyo yapmayı da düşünmüyo.

• Merhabalar yeni faturalı hat alacağım da ne alayım bilmiyorum

Eskiden turkcell en iyi diye bir şey vardı şimdi durumlar nasıl bilmiyorum

Yani önceliğim kaliteli iyi bir hizmet vermesi böyle ucuz olsun değil de iyi olsun 10 lira fazla olsun diyorum

Aradigim hatta ozellikler dakika ve sms az internet çok olsun istiyorum (500 dk 500 sms 6 gb internet bana cok ideal mesela)

Yaşım 19 bu arada yani gnc vs gibi seylere girebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.