Şimdi Ara

Türk Telekom S8 Telefonu Tanımıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
6.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Ben Samsung Galaxy S8 telefon kullanıyorum. Fakat 4.5G hizmeti almama rağmen VoLTE Servisini kullanamıyorum. Her türlü ayarı yapmama ve başka cihazlarla kontrol etmeme rağmen ayarlar bir türlü olmadı. Sistem 2017de çıkmış daha yeni bir telefonu görmüyor ve tanımıyor. Diğer operatörler Vowifi ve Volte servislerini bile aktif şekilde hizmet verirken sizin böyle pasif kalmanız isminde Türk adını taşıyan bir firma olmanız dolasıyla beni üzüyor. Gerekirse tarifem iki katı olsun ama diğerlerinden geri kalmayın. Bana yardımcı olmanızı umduğum için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında internet ayarının ekran görüntüsünü gönderiyorum. Bana yardımcı olmanızı bekliyorum. Teşekkürler

• Sim kart operatöre mesaj yolluyor telefon engellediği için operatör telefonunu tanımıyor sim kartını farklı bir cihaza takıp tekrar 8 e takın tanıması lazım Türkiye cihazı ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Sim kart operatöre mesaj yolluyor telefon engellediği için operatör telefonunu tanımıyor sim kartını farklı bir cihaza takıp tekrar 8 e takın tanıması lazım Türkiye cihazı ise

Türkiye cihazı hocam ithalat değil. dediğini yaptım fakat değişen bir şey olmadı hem asus zenfone 2 hem de volte destek GM 5 Plus cihazda denedim. sorun olmadı hem telefona vodafone hat taktım onda sorun olmadan kullandım fakat avea da olmadı bir türlü Başka çözüm yolu var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 21 Ocak 2018; 21:53:52 >
  • hsyn_911 kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonlara taktığında online işlemlerde telefon markaları görünmüyorsa sim mesaj göndermiyordur sorun olabilir

Diğer telefonları ayarlarda görüp s8 i görmüyorsa sorun sistemseldir

Başka tele takıp kullan bi nete gir online işlemlerde ne görünecek

Sonra s8 e tak

• quote:

Diğer telefonlara taktığında online işlemlerde telefon markaları görünmüyorsa sim mesaj göndermiyordur sorun olabilir

Sonra s8 e tak

Hocam asus da böyle görünüyorTürk Telekom S8 Telefonu Tanımıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

quote:

Sonra s8 e tak

Hocam asus da böyle görünüyorTürk Telekom S8 Telefonu Tanımıyor

HOCAM BU DA GENERAL MOBİLE 5 PLUS EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

• telefon simin sms yollamasını engelliyor yada telekomun sisteminde sorun var

*100# den ayarlardan telefon ayarını iste bakalım ne diyecek
  • quote:

telefon simin sms yollamasını engelliyor yada telekomun sisteminde sorun var

*100# den ayarlardan telefon ayarını iste bakalım ne diyecek

Tamamdır hocam sorunu hallettim gm 5 plus tanıttım bu sefer nasıl olduysa düzeldi. şimdi sorun yok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn_911 -- 21 Ocak 2018; 22:45:30 >

• Normal kullan sen de çok mu önemli volte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşmalan K kullanıcısına yanıt
    hangi kafayla sordunuz merak ettim
    önemli bişi değilse işe yaramasa neden bulundu neden kullanılıyor?
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ararsın konuşursun voltesi ne?Eskiden volte mi vardı şeytan icadı bunlar caiz değil :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşmalan K kullanıcısına yanıt
    Sen ha hu anlamadım sesin kesildi dersin VoLTE de hd konuşuruz şeytanla

• quote:

Çok haklısın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_911

quote:

Çok haklısın hocam

deneme
  • Voltenin asil amaci internetin arama geldiginde 4G den 3G ye dusmemesidir.HD ses kalitesi utopik seyler karsi tarafta destekleyecekte vs vs...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    viltede var volte yanında hıc donmadan dk dan goruntulu konusma guzel icad
  • şuan aynı durumdayım , volte için illa 4,5g mi olması gerekiyor çünkü lte/3g otomatik ayarladığımda 4,5 g görüyor ama H+ dan daha düşük download ve upload hızları görüyorum
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    VoLTE sadece LTE yani 4G üzerinden çalışan bir protokol. 3G ya da 4G hızınız ile pek alakası yok. Zaten bu hıza da pek etkisi olmaz ki genelde kullanılan AMR-WB kodek ile 48 kbit civarı bir veri oranı ile iletişim sağlanıyor. Tek artısı arama geldiğinde cihazınız 3G'ye düşmek zorunda kalmayıp VoLTE protokolü ile iletişim kurabiliyor. Ses kalitesi olarak da abartılacak bir şey yok.
  • Selam. Ben de yeni samsung galaxy A7 2018 aldım. 3 haftadır kullanıyorum ve telefonu hala görmüyor Türk telekom online işlemler uygulaması. Acaba yeni çıkan telefonları sisteme tanıtmıyorlar mı ondan mı kaynaklanıyor acaba ??? Ne yapmam gerekiyor ???
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Sim kartını başka 1 telefona takıp A7 ye takın yada bu süre zarfında telefonunuzu kapatıp açtınız mı hiç?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.