Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.355
Cevap
27
Favori
127.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurban bayramı sonrasında sosyal medya platformları yaklaşık 1 ay kotadan hiç harcamadı,şaşırdım,artık sanırım bu arsızca çakallığı yapmayacaklar demiştim ama 2-3 haftadır iyice dalgaya aldılar. 2 haftada ana kotadan en az 6 GB internetim sosyal medya platformlarını kullanırken gitti. Orjinal resmi uygulamalarını kullanıyorum Youtube ve Twitter`in. Acaba dedim Elon Musk Twitter`i X yapınca Turk Telekom`un sistemleriyle mi çakıştı yaptığı değişiklikler diye bir gece (reklamsız Premium) Youtube`yi açtım 6 saat aralıksız çalıştı. Ertesi gün yine kesintisiz 4-5 saat Youtube Premium kullandım,kotayı kontrol ettim ve Bingo!

Ana kota olan 20 GB datadan 4 GB data gitmiş. Bu testi yaparken cihazdan sadece Youtube (Premium) kullandım,mobil erişim vb de açık değildi. Güncellemeler ve arka planda çalışma ve arka planda harcamalar tüm uygulamalarda kapalıydı.

Aynı taktiği geçen yıl denedim ve sadece youtube kullanırken 2-3 GB internetimin gittiği gördüm. Bu testi yaparken 2 gün asla youtube dışında kullanım yapmamıştım.

Turk Telekom`a detayları da yazıp durumu anlatan şikayet başvurusu yaptım. İnceleyin siz de dedim.

Kullandığınız tarifede sosyal medya platformları kotadan harcamaz,cihazınızın tüketimlerini kontrol edin diyorlar. Bunun adı arsızlık. Ne yaptıklarını ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Zira 2 yıldır defalarca bu durum yaşandı. Ben de 2 yıl içinde yaklaşık 4 kere tüketim tarihi saati dakikaları ve hiç bir şekilde dikkate almadıkları ekran görüntüleri gönderdim.

Arkadaşlar,pes etmeyin,vazgeçmeyin,onlar bu taktiğe devam ettikçe sizler de BTK`ya yazın,kayıtlara geçsin. Çünkü çok komik şekilde şuana kadar bu yönde şikayet almadık,cihazınızın kullanımlarını ve mobil paylaşım ayarlarımı kontrol edin deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgiNotu -- 30 Ağustos 2023; 21:17:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu tarifede taahhüt bitiyor

Uygulamada 25gb 187lira teklif var. Daha iyi ve daha ucuza tarife almak için ne yapmalıyız?

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım. Uygulamada teklif ettiği pakette sınırsız sosyal medya da yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Nisandan beri taahhütsüz 160 dan devam ediyorum sizde edin 1 ay yüksek fiyat olursa çıkın

• brownness kullanıcısına yanıt

Banada geliyor bu yazsamda kabul etmiyor ama aslımda ediyor gibi çünkü düşük kullanıyorum zamlanmadı halen bende

faturasiz kısma baglanip teklif almayi denediniz mi (turk telekom )

• streamin S kullanıcısına yanıt

faturasız kısmına bağlanmadım ama deneyeceğim

• sahinssahin54 S kullanıcısına yanıt

taahhüt bitince ilk 1 ay mı fatura yüksek geliyor sonraki faturalar 160 mı geliyor? doğru mu anladım?

• streamin S kullanıcısına yanıt

Faturasız blöfünü yaptım

25gb 187 lira dan başka teklif yok. MH nereye bağlansam, başka operatöre gideceğim desem de tek tarifede ısrarlılar

• Bir mucize oldu artık faturasız blöfünü mü yediler twitter dan attığım d.m ler mi etkili oldu bilmiyorum

Tt selfy 20gb + sosyal medya bedava (youtube dahil) güncel fatura 98liraydı

122lira teklif ettiler hemen kabul ettik

Ne etkili oldu bilmiyorum

• Sanırım bu sosyal medya sınırsız tarifelerde taahhütün son ayı taahhüt bitmeden arayıp aynı şartlarda uzatmak istiyorum derseniz o anki taahhütlü fiyatınıza yakın yada %20 zamla yeni taahhüt sunuyorlar. 2-3 kişiye bunu yaptıklarını okudum. Ben bunu denemeyi unuttum şuan taahhütsüz kullanıyorum taahhütsüz fiyatım 218 TL görünüyor. İtiraz yazısı yazdım,ben bu tarifeye sözleşme yaptığımda taahhütsüz fiyatım 112 TL idi dedim.

Çok kötü oldu,keşke taahhüt bitmeden son 2 hafta aynen devam için 2-3 kere arayıp farklı müşteri hizmetleri çalışanlarını deneseydim.

• Çok uğraştım sürekli 20 GB 350 TL tarife sundular. En sonunda arayıp sadece faturasıza geçeceğim dediğimde 160 TL 20 GB tarife sundular kabul ettim. 77 TL ye 20+20 GB Selfy kullanıyordum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • twitter'dan d.m atın. sunduğunuz tarifeler çok yüksek başka operatöre geçeceğim deyin

mh arayın faturasız birimine bağlanın. orada aynı şeyleri söyleyin

gerçi biz faturasız birimine bağlandık ekrandan 25gb 187lira teklifini sundular o teklif uygulamada da görünüyordu. tam ümidi kesmişken ertesi gün bizi arayın 122lirayı teklif ettiler

sorgusuz sualsiz ikilemeden hemen kabul ettik

• Youtube sınırsızdan yemiyormuş benim 20 gbden yiyormuş pakrt bitmeden fark ettim normalde bakmazdım bile. Şu an ne yapmam gerekiyor bu konuda. İnstagramda öyledir yüksek ihtimalle. Şu an ben 219 lira ödüyorum bu arada. 2021 şubat ayından geçmiştim bu tarifeye, 7 aydır taahhütsüz kullanıyorum taahhütsüz ilk 3-4 ay 140 liraydı 3 aydır 218-219 tl ödüyorum.

• Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinin internet bölümü, shorts videolarının sınırsız youtubedan sayılmadığını söylüyor. Ancak benim kotam normal youtube videosu izlerken gitti. Kayıt açtılar inceleme yapacaklarmış. Şimdi instagramda da test edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Berkay. -- 18 Eylül 2023; 15:51:33 >
  • .Berkay. . kullanıcısına yanıt

Shorts videolarının sınırsıza dahil olmadığını belirten hiç bir yazı görmedim Turk Telekomdaki hiç bir sınırsız sosyal medyalı tarifede. Shorts videoları sınırsız sosyal medyadan değilse tarifete sınırsız youtube yazmasınlar,saçmalığın zirvesi. Shorts Youtubenin şuan çok aktif yoğun kullanılan kısa videoları. TT merdiven altı satıcı gibi bahaneler üretmeye başladı 2 yıldır.

Tarife ve taahhüt ekranının görüntüsünü koyabilir misiniz net okunacak şekilde.

Müşteri hüzmetleri mümkün değil taahhüt yapılamaz yapılsa da 130 tl imkansız diyor. Bir inceleyeyim sizin taahhütü,ona göre asılacağım.

Benim taahhütte son fatura 93 TL idi 9 Eylül 2023 itibariyle. 13 Eylül'de haliyle taahhütsüz kullandığım için 218 TL.

Taahhüt bitmeden 2 kere ayrı haftalarda aradım bastırdım faturasıza geçirin blöfü de yaptım ama taahhüt yenilemediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgiNotu -- 19 Eylül 2023; 22:37:34 >
  • BilgiNotu kullanıcısına yanıt
    TÜRK TELEKOM ÖZGÜRCE SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYALI [[Ana Konu]]

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.