Şimdi Ara

Türk telekom Mesaj Gelmeme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 13 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Darktowertr (2 mesaj) XpressMusic34 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Türk telekom Mesaj Gelmeme Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    85 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yakın zamanda Türk telekom arama, SMS fiyat değişikliği güncellemesi hakkında bir mesaj aldım. Bu mesajdan sonra telefonuma herhangi bir mesaj gelmiyor. Özellikle iki aşamalı doğrulama ya da bazı telefon işlerini yapamıyorum. Bu olayları bazı kodlar ile çözenler var. Bana o kodları yazar mısınız? Ayrıca böyle bir sorun yaşayan ya da Türk telekom yetkilisi varsa lütfen sistemlerine göz atsınlar. https://www.ulusal.com.tr/gundem/son-dakika-haberleri-1-haziran-2019-cumartesi-turk-telekom-arama-sorunu-devam-ediyor-mu-turk-telekom-arama-internete-girme-ve-mesaj-atma-problemi-mi-yasaniyor-turk-telekom-dan-kullanicilarina-uyari-mesaji-h230940.html
    Mobilde yazılım konusunda araştırma ya da çözüm bulmak aşırı leş bir şey ya gerçekten tilt oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktowertr -- 12 Temmuz 2019; 0:46:51 >

|
    |

• Kurmay Yarbay
    15447 Mesaj
    İki aşamalı doğrulama dediğiniz şey bankaların web sitelerine girerken gelen şifre mi? O şifre gelmiyorsa "sim kart bloke kaldırma" işlemi yapmanız gerekiyor. Bunun dışında online işlemlere girdiğinizde (web sürümü) çağrı/arama ayarları altında sms alma gönderme arama alma gönderme gibi seçenekler var, bunları kontrol edebilirsiniz.
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Türkiye içinde bulunan bazı yerlerden SMS geliyor. Banka doğrulaması değil. Basit bir site'de üyelik girişi için gerekiyor.
    Ayrıca o ayarları da kontrol ettim. Herhangi bir değişiklik ya da engel yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktowertr -- 16 Temmuz 2019; 9:38:38 >
  • Kurmay Yarbay
    15447 Mesaj

https://sikayet.btk.gov.tr/ Bu adresten yazarak talep oluşturabilirsiniz incelenmesi ile ilgili.
    |
    |
    Darktowertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
backlink paketleri
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.