Şimdi Ara

Türk Telekom Kazığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her ayın 3'ünde yükleme yapıyordum ve 1 gb internet hediye veriyorlardı. Bu ay 28 çektiği için 5'inde yüklemem gerekiyormuş interneti vermediler. Bunun üstüne paketimin fiyatını 18 TL'den 23 TL'ye çıkarmışlar ve bunu aradığımda öğreniyorum. Önceden mesajla bilgilendirme de yok.
    İş böyle olunca da yeni bir paket bakmak farz oldu. Hat fark etmeksizin interneti bol paket önerilerinizi bekliyorum. Limitim 22 TL ama çok iyiyse biraz daha yükseltebilirim. Hem ben hem diğer forumdaşlar faydalansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone ilgini çekerse;

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-faturasiz-gizli-tarife-ve-paketler-2018-surekli-guncellenecektir--102639129

Turkcell'de o paraya düzgün birşey bulamazsın.

• Şu anki hattın ne ve normalde kaç GB internet lazım 22 TL gibi bir rakama en fazla 3 GB internet var.normal faturasız bı hat için.

• Hocam su anda 23 TL 2 gb internet veriyor. Bana 3 gb + sil supur 1 ay boyunca yetiyordu. Baska hatta gecince mesela vodafoneda sil supur alternatifi olan uygulama neredeyse hic internet vermiyormus. O zaman sikinti biraz.

• Peki dakika sınırın ne mesela 21 TL 3 GB internet ve 250 dk gibi

• 100 dk 100 sms yetiyor genelde. sms olmasa da olur.

• 21 TL karşılığında 3gb internet 395 dk ve 100 sms alabilirsin.Kafama göre 800 paketi ile

• Paket kullanım süren bittiğinde,tanımlı olan paketi aynı fiyattan alabilmen için bittiği gün yükleme yapmak zorunda degilsin,29 gün içinde yükleme yaparsan sana tanımlı fiyattan paket yenilenir. Sen paketin kullanım suresi olan 30 gün bittikten sonra,29 gün içinde yükleme yapmadın mı? Telekomda hiç bir pakette paketin bittigi gün yada ertesi gün yükleme yapmazsan kampanyali fiyat iptal olur diye bir şart yok,sana ek 29 gün süre veriyor..
    Bazı yükle kazan fırsat GB teklifleri süre bazlıdır,sana 3 gün yada 2 gün içinde yüklersen şu kadar hediye GB der,bu paketten bağımsız bir süredir,denilen sürede yüklersen gelir ve paketin bir özelligi degildir,yükle kazan teklifidir.

• Vodafone internet hediyeli M tarifesi şuan tüm operatörler arasında en avantajlı faturasız tarife.
    23 TL.
    3 GB + 750 dk + SMS + cumartesi pazar datadan yemeyen 90 dakika sınırsız internet.
    Cumartesi pazar 90 dakika ayda 360 dakika GB sınırsız internet yapar. İstersen istedigin kadar tv izle,maç izle,youtube takıl.
    Bu tarifede ayrıca her ay +1 GB hediye vardı,sanırım artık kampanyası bitti.

• Vodafome dene begenmessen donersin. Turkcellde 30 tp bayican en az yoksa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.