Şimdi Ara

Türk Telekom kampanya birimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 gün önce oturduğum sokağa fiber hizmeti geldi, alt yapımı sorgulattığım da artık adsl değil de bakır kablo ile 55 mbite kadar hız alacağım görünüyor.
    15 yıldır abonesiyim ve fiyat konusunda hiçbir ayrıcalık yapılmıyor. Kendim müşteri temsilcisini aradığımda web sitesinde ki kampanyaların aynısı söyleniyor. Birde dış birimleri var(kampanya birimleri) bu birime kendimi nasıl aratabilirim ?

12 mbit taahhütü yapalı daha 1 ay oldu. Cazip bir rakam alamazsam zaten kampanya farkını ödeyip, taahhütsüz ve çok daha uygun fiyatta olan iss firmalarına geçmeyeyi planlıyorum.

Böyle bir tecrübesi olan ve aydınlatabilecek arkadaş varsa çok sevinirim, iyi akşamlar.

• @seegoo telefondan müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra, yeni abonelik başlangıcı yaptıracağını söyle başka birime yölendiriyorlar, tarife-fiyat internet sitesindekinin aynısı.

bayiden bu fiyata internet alamazsınız diye ısrar ediyor! tarifelerinize bakıyorum diyorum şu tarifeyi söylüyorsunuz evet ilk ay bizden diyor.
    indirim istiyorum diyorum indirimli zaten tarife cevabını veriyor, aynı konuyu 20 dakika konuştuk ben yıldım, tamam deyip kapattım.

taahhüt bozmaya girersen kendini,sağlığını bozarsın o defteri kapat. uygun tarife vermezlerse 12mbit işini görüyorsa devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 8 Haziran 2020; 23:29:57 >
  • @Ergenekun abi valla, yıllardır bu anı bekliyorum ne yalan söyleyeyim. Yıl olmuş 2020, iş hayatımızda malum teknoloji ve internet daha yeni böyle bir hizmet almışken 12 mbit i kullanmak istemiyorum. Bu konuda yardımcı olmuyolarsa, telefonlada uğraşmayayım ben en iyisi, yarın ilk fırsatta genel müdürlüğe gidip iptal masasında iptalimi gerçekleştireyim. Kampanya farkı neyse onuda öderim, Turknet e filan başvururum. 75 TL ye mis gibi 100 mbit hizmetleri var taahhütsüz.

Bu arada ilgin için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seegoo -- 8 Haziran 2020; 23:54:53 >
  • @seegoo giderine gider yapıyorum diye kendini avutuyorsun. benide sinirlendiriyorsun.

internet sitelerinden sorgulama yaptın birde Türk Telekom'a gidip hanene gelen maksimum hızı sormadın orada 50 yazıyor 50 gelecek zannediyorsun. yemin ediyorum her konuya yazmaktan yoruldum. Türk Telekom'a gidip hanene gelen hızı sorgulatman lazım.

Türknet Özgür iletişim paketi 88 TL oldu zam geldi. Türk Telekom internet+telefon taahhüt bozduğun için seni bozar. maksimum 24-35'lik paketini yükselt güzel bir tarife bul telefonla konuş bayiyle konuş. yap bişiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 9 Haziran 2020; 0:9:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergenekun

@seegoo giderine gider yapıyorum diye kendini avutuyorsun. benide sinirlendiriyorsun.

internet sitelerinden sorgulama yaptın birde Türk Telekom'a gidip hanene gelen maksimum hızı sormadın orada 50 yazıyor 50 gelecek zannediyorsun. yemin ediyorum her konuya yazmaktan yoruldum. Türk Telekom'a gidip hanene gelen hızı sorgulatman lazım.

Türknet Özgür iletişim paketi 88 TL oldu zam geldi. Türk Telekom internet+telefon taahhüt bozduğun için seni bozar. maksimum 24-35'lik paketini yükselt güzel bir tarife bul telefonla konuş bayiyle konuş. yap bişiler
    Hocam sen beni yanlış anlıyosun :) Bu işlere uzak bir insan değilim, 50 yazıyor diye 50 gelmeyeceğini bende biliyorum. Saha dolabından ankastreye olan mesafe ankastreden evime gelen tesisata kadar hızın etkileneceğinin bende farkındayım. Aşağı yukarı hizmete göre ne kadar hız alacağımı da kestirebiliyorum. Tekrardan ilgin için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.