Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.699
Cevap
285
Favori
799.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anadoluparsı

Tam bende yazıyordumki şimdi aveadan aradılar ve bir güzellik yaptılar bende yazdığım yazıyı sildim şimdi teşekkür ediyorum ;)

Nasıl bir güzelliktir ki yazıyı sildirmiş :) paylaşır msnız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sözleşmenin son ayında hattı taşırsam ceza öder miyim arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Sözleşmenin son ayında hattı taşırsam ceza öder miyim arkadaşlar?

Bilgisi olan?

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ödemezsin Tecrübe ile sabittir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim

• Ayın 10 nunda Türkcell taahhütüm bitiyor aveaya geçeceğim ne zaman başvuru yapmam gerekir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uRcHiN

Ayın 10 nunda Türkcell taahhütüm bitiyor aveaya geçeceğim ne zaman başvuru yapmam gerekir ?

Evet taşıyın,ceza gelmez ve 1 fatura daha çıkmaz
    Geçen haft taşıdım

• quote:

Ayın 10 nunda Türkcell taahhütüm bitiyor aveaya geçeceğim ne zaman başvuru yapmam gerekir ?

Aman hocam geçmeyin aveaya filan.
  • Beyler zamanın büyük bir saflık yaparak 08.03.2015 tarihinde s4 almıştım avea ile. Şükürler olsun ki diğer ay taahhüt bitiyor. Şimid ne yapsam diyor 40 lira ödeyeceğim büyük ihtimal 4gb 5000sms 500dk için. Ben turkcell geçme taraftarıyım şöyle güzel 4gb lı tarife var mı önerebileceğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Beyler zamanın büyük bir saflık yaparak 08.03.2015 tarihinde s4 almıştım avea ile. Şükürler olsun ki diğer ay taahhüt bitiyor. Şimid ne yapsam diyor 40 lira ödeyeceğim büyük ihtimal 4gb 5000sms 500dk için. Ben turkcell geçme taraftarıyım şöyle güzel 4gb lı tarife var mı önerebileceğiniz

Polis tanıdık varsa,onun referansıyla geçebileceğiniz EGM tarifesi var
    4 gb net
    1000 dk
    1000 sms
    27 tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Neden?

Şimdi de Avea'ya talıyabilirsiniz,ceza filan yansımaz,
    Bir de,gönül rahatlığıyla geçin
    Avea kadar cömert operatör yok,
    sms+ses+net paketini en ucuz ve en bol kepçe Avea verir
    4 adet hattım Avea faturalıda,3 senedir şikayetim olmadı

• quote:

quote:

Beyler zamanın büyük bir saflık yaparak 08.03.2015 tarihinde s4 almıştım avea ile. Şükürler olsun ki diğer ay taahhüt bitiyor. Şimid ne yapsam diyor 40 lira ödeyeceğim büyük ihtimal 4gb 5000sms 500dk için. Ben turkcell geçme taraftarıyım şöyle güzel 4gb lı tarife var mı önerebileceğiniz

4 gb net
    1000 dk
    1000 sms
    27 tl

hat başkasının üzerine olacaksa hiç bana göre iş değil ama sağol yinede :) Geçen otobüste geçerken 6gb net ve heryöne sms ve dakika görmüştüm ama hızlı gidiyoruk yakalayamadım nette de bulamadım. Ayrıca avea için memnun değilim desem yalan olur evimde ve iş yerimde full çekiyor ama 44 lira ödeyeceğim avea için değmez diyorum sence

• quote:

quote:

quote:

4 gb net
    1000 dk
    1000 sms
    27 tl

hat başkasının üzerine olacaksa hiç bana göre iş değil ama sağol yinede :) Geçen otobüste geçerken 6gb net ve heryöne sms ve dakika görmüştüm ama hızlı gidiyoruk yakalayamadım nette de bulamadım. Ayrıca avea için memnun değilim desem yalan olur evimde ve iş yerimde full çekiyor ama 44 lira ödeyeceğim avea için değmez diyorum sence

Yok hat başkasının üzerine olmuyor
    Sadece referans olarak tanımlanıyor
    Full çekiyorsa tabi ki değer,Turkcell ve Vodafone fiyatlarını incelerseniz Avea kadar hesaplı olmadığını görebilirsiniz

• MUTAF gibi benimde 9 temmuz da tarifem bitiyor. Kendisi Vodafone altın 1gb paket önerdi ve yanında 3gb internet filan dedi ama anlamadım. Bilen varsa yada tarife öneren var mı ?
  • 9 eylülde avea ile sözleşmem bitiyor. daha fazla sıkıntı yaşamadan turkcelle geçeyim diyorum. geçersem ceza yansır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihlaw

9 eylülde avea ile sözleşmem bitiyor. daha fazla sıkıntı yaşamadan turkcelle geçeyim diyorum. geçersem ceza yansır mı sizce?

3 ay kalmış,bu 3 ayın indirimin toplamı kadar cezayı son faturaya yansıtırlar
    Aylık ne kadar indirim aldıysanız hesaplayabilirsiniz

• quote:

quote:

9 eylülde avea ile sözleşmem bitiyor. daha fazla sıkıntı yaşamadan turkcelle geçeyim diyorum. geçersem ceza yansır mı sizce?

odedigin 9 ayin indirim toplami ya da kalan 3 ay odeyecegin fatura miktari toplamindan hangisi daha dusuk cikarsa onu odersin ceza olarak...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

quote:

odedigin 9 ayin indirim toplami ya da kalan 3 ay odeyecegin fatura miktari toplamindan hangisi daha dusuk cikarsa onu odersin ceza olarak...

Vay be..
    Böyle birşey varsa çok iyiymiş

• Bir bitsin taahhüt hemen taşıyacağım trkcele. Olmaz olsun böyle operatör ve interneti.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.