Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 , noval_06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil3 Android
5 sn
13.706
Cevap
285
Favori
799.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende bugün geçiş yaptım biraz da Türk Telekom bomladim iki de Bi aradım online şikayet kaydı açtım dedim 9 günüm var ne teklif ne bise istiyorsanız hattımı tasiyim son karar sizin teklif gelmese ayın 18-19 taşıma yaparım dedim baktım böyle teklif geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    bunda tivibu go süper paket muudd var dergilik Türk Telekom 10 gb wifi kullanacagin yurt dışı 60 dakika olabilir Türk Telekom ve sabit hatlar bedava tt 15 gb 36 tl oduyordum 40.80 iyi teklif gelmiş sana Türk Telekom artık ucuz fiyatlar bitti.

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt

aslında teklif var hocam yeni bahar 20gb paketini veriyorlar ilk 3 ay %5 indirimli 50 tl, daha sonra 55 tl mi ne kalan aylarda, pahalı geldi açıkcası.

• 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR
    Şuan gelen teklif bu olmus. Açıkçası tt yıldız olsa kabul ederdim ama bunun pek bi esprisi yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanustun H kullanıcısına yanıt
    Bence değmez, bimcell daha mantıklı.

• Taahhütün bitmesine daha 80 gün var bu paket gelmiş sizce daha iyisi gelirmi yoksa kabul etmeli miyim 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

• RmznKvcr R kullanıcısına yanıt

Daha iyisi gelir diye düşünüyorum, 60 TL fazla bence 20 GB için

• 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

Tarife değişikliklerinde eksper tarifeleri çıkıyor ama fiyat daha yok

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    önceden ekran resmi aldığım prime 12 gb iki teklif var Bi 36.50 diğeri 39 tl 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR

• RmznKvcr R kullanıcısına yanıt
    çok erken tahut bitimine yakın daha düşük teklifler çıkıyor sana verilen teklif bana 15 gb 2000 dk+sinirsiz sms 39 tl verirdi.sebeke sabit hatlar bedava prime ayrıcalıkları arada 5gb senin fazla 1000 dk ve sinirsiz sms bende fazla 5gb için 57.11tl çok fazla arada 18 tl fark oluşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 16 Mayıs 2021; 13:9:27 >
  • Sizinkiler teklif eksper tarifelerde sınırsız İnternet olduğu için sabit İnterneti olmayanlar için çok iyi

Faturasız hattan faturalı hatta geçince tarife değiştirmede görünüyor.

Zamanla size sunulan teklifler gibi bana da gelecek bakalım

Hocam aklım almıyor hala Telekom sınırsız İnterneti olan tarifeyi neden sunuyor 😂 bide müşteri alımına kapatılmış diyor sitesinde.

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt

Reklamı yapmadan yavaş yavaş kullandırtıyor. Şebekeye yük bindirmeden ihtiyacı olanların işini görüyor.

Adamların amacı faturalı hat kullandırtmak

Benimde zamanında çok ihtiyacım oldu ekmeğini çok yedim

Şimdi gerek yok düşük İnternetli tarifeye geçtim.

İndirimli 30 35 bandında gelirse kabul ederim direk 😁

• Prime eksper 12 gb paketine 65 tl

Prime eksper 10 gb paketine 60 tl teklif vermiş bu insafsızlar bana..

• 1 hafta sonra taahhütüm bitiyor 10GB+750DK+5000SMS 32.86 tl ödüyorum.Sms hiç kullanmıyorum. Böyle bir kampanya gelmiş kabul edilir mi ?Yoksa başka bir operatörde daha uygun var mıdır?

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR
  • Şükür ki bugün itibariyle numara taşımam gerçekleşti ve Turkcell'e 1 yıl sonra dönmüş oldum.

Rekabetsizlik ve alternatifsizlik kurbanıyım.

1 yıl önce Turkcell'deyken pahalı paketler nedeniyle Vodafone ucuz ve sınırsız paketlere aldanıp geçiş yaptım ancak o da ne Vodafone çekmiyor. Vodafone'dan da Türk Telekom'a geçeyim bari dedim paketler 45 tl 20 gb 1000 dk 1000 sms gayet güzeldi ancak hiç öyle olmadı hep yüksek faturalar geldi. Çünkü fatura durma özelliği yok otomatik 15 tl ye 500 mb paket alıyordu ve kalan kullanımlar anlık olarak gözükmesi gerekirken 2 saat öncesini gösteriyor neymiş sistemleri böyleymiş böyle saçmalık olur mu. Taahhüd bu ay doldu 23 ünde fatura yenilenmeden kaçış yaptım mecburen Turkcell'e. 17 mayıs itibariyle taşıma işlemim gerçekleşti. Kimseye tavsiye etmiyorum bu operatörü ben yandım siz yanmayın. Ha Turkcell çok mu iyi hayır kazıkın kralı ama en azından anlık kalan kullanım ve fatura paketiniz bitince durma var. Ha ben daha faturalı değilim artık kontorlüyüm. Param varsa paket yaparım. Zaten faturalının dezavantajından biride ödemeniz bi sebepten geciktiyse hattınız kesiliyor ve açma ücreti faturanıza yansıyor bunuda ödemiş oluyorsunuz ve kesildiği zaman kimseyi arayamıyorsunuz acil bir şey olsa iletişim kuramayacaksınız. ama kontorlü de en azından ödemeli yapma şansınız var.

uygun fiyat olarak bimcellde güzel görünüyor ancak ben turkcelli tercih ettim çünkü bip yıldızları,gnç çatlat kazan, bip bil kazan, dijital operatör salla kazan ve gollercepte internet hediyelerinden faydalanmak için de tercih ettim. Çünkü bimcell ve türk telekom da sadece sil süpür var onda da nadirattan güzel internet hediyesi çıkıyor. ha turkcell de bu aralar fazla vermiyor ama en azından hiç yoktan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burc ugur -- 17 Mayıs 2021; 8:8:20 >

• burc ugur kullanıcısına yanıt

Telekoma geçiş yaparken Aynı fiyata prime ayrıcalıklarıyla bittiğinde duran 20GB tarifesine geçseydiniz internette aşım yaşamamış olacaktınız .

Sağlık olsun 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR 

Prime bittiğinde duran 55 TL ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Bir sürü prime var benim dediğim 45. 90 TL 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR 📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR 

• Bu hafta taahhüt bitiyordu, hattı Bimcell'e geçirecektim. Mobil uygulamaya girip bir bakayım dedim ne var ne yok diye ''TT Yıldız 8GB'' paketi çıktı karşıma. 26,31 Tl taahhüt ücreti varmış ben de hat taşımaktansa TT'de devam edeyim dedim. Fiyat olarak fena gelmedi ama bir yandan da biraz daha beklese miydim diyorum. :)

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.