Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 , qzerty , qzerty Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.707
Cevap
285
Favori
799.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar uğraşmışın az daha uğraşsaydın ya 8 gb 23.5 a verdiler

Sana diamond 6g mı verdiler o fiyata ?

4gb 19 liraydı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütüm bitmesine 15 gün kaldı bugün aradım size özel diamond 4 gb ve diamond 6gb tarifesi var dediler.

4 gb
    1000 dk
    500 sms

26 TL vericem. Normalde daha düşük tarifeye 30 TL ödüyordum bu iyi oldu.
  • zagor000 Z kullanıcısına yanıt
    Pahalı almışın 4gb 19 liraya veriyorlardı zam mı yapmışlar çakallar güzel yanı net aşımı yok

• firsat 8 gb deydim faturalida 10gb ye gectim 1000dk 1000sms 10gb 29 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Pahalı almışın 4gb 19 liraya veriyorlardı zam mı yapmışlar çakallar güzel yanı net aşımı yok

Bilmiyorum zam gelmiş olabilir ya da adamına göre fiyat çekiyorlar anlamadım :(
    Ama bu tarifede net aşımı olmaması hoşuma gitti açıkçası. Birkaç kere 55-60 TL ödemiştim onun yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagor000 -- 8 Ekim 2017; 0:16:36 >
  • zagor000 Z kullanıcısına yanıt
    Ben 8 gb aldım daha ucuza 😀 seneye acısını çıkarırsın

• Bana yanlış bilgi verildi bunun sonucunda 1000 dk 1000 sms 6 Gb 11 TL ayrıca her ay 1 yıl boyunca 2 Gb hediye :D
  • Kısa süreliğine abone alımına açtığı 1000 dk 1000 sms 10 gb 29 TL ücretli paketi 2 ayrı taahhütle beraber 15.10 TL ye aldım. 1 sene daha kafam rahat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    2 ayri taahhut nasil hocam? fiyat indirimi mi yoksa 2 tarife taahhutu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

2 ayri taahhut nasil hocam? fiyat indirimi mi yoksa 2 tarife taahhutu mu?

Birisi türk telekomda kalma taahhütü diğeri tarifede kalma taahhütü

• Benim de taahhütüm 10 gün sonra bitiyor dün aradım kullandığım tarifeyi %50 indirimle kullanıyormuşum şimdi %30 indirim teklif etti 10 lira daha pahalıya alıcam aynı tarifeyi, halbu ki bana daha fazla indirim yapmaları gerekiyor çünkü dakika ve sms neredeyse kullanmıyorum ortalam 80 dakika 50 SMS kullanıyorum, tarifem ultra 8 gb tarifesiydi ama 8 gb yetmiyor daha yüksek internetle bir tarife istedim 15 gb 1000 dakika 1000 SMS 59 lira olur dedi kabul etmedim, bir düşüneyim dedim tehdit eder gibi şimdi karar vermelisiniz sonra ararsanız aynı fiyata aynı teklifi alamayabilirsiniz diyor:) 59 lira o tarifeye vereceğime eve internet bağlatırım daha iyi! Bakalım bir daha arayacaklar mı aramazlarsa faturasıza geçmeyi düşünüyorum her ay zaten 50 60 lira fatura ödüyorum Oyunlara harcadığım zamanı daha yararlı yerlere harcar oyun bağımlılığından kurtulurum en azından :D sizce tekrar ararlar mı? Burada okuduğuma göre uygun fiyata güzel teklifler alanlar var.

• semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Tabiki ararlar

Ayda 60 yl ödeyen yağlı müşteriyi kendi haline bırakamazlar :)

Aradıklarında kararlı ve atarlı konuşun,taşıycam veya faturasıza gececem diye ısrarcı olun,sakın kibar olmayın..İyi bir indirim verir

• Tamam ama 60 lira ödemek istemiyorum artık:D anem babam ve ben 220 230 lira fatura ödüyoruz aylık, evlat acısı gibi koyuyor o yüzden iyi bir indirim yapmazlarsa telefonu satıp faturasıza geçiş yapıcam yoksa internet bağımlılığına doğru gidiyor bu iş

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, vergiler dahil mi bu fiyatı verdiler. banada 39 tl üzerinden %20 indirim + telsiz kullanım vergisi olacak şekilde öneride bulundular. 32 ye falan geliyor sanırım
  • Tsksn T kullanıcısına yanıt
    Evet vergilerle 31 tl ye felan geliyor gayet iyi

• semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Aramadılar mı usta?

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, diğer operatörlere göre fiyat olarak çok iyi. Bende geçtim bu tarifeye

• Arkadaşlar ben normal telekom faturasız kullanıcısıyım.Daha önceden yapan arkadaşlar varsa faturalıya geçme talebinde bulunsam nasıl %25 %40 gibi indirimleri talep ederek geçe bilirim ? yol yordam gösterirse faturasızdan faturalıya geçmiş arkadaşlar mutlu olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Aramadılar mı usta?

Hayır aramadılar ben aramıştım %30 indirim teklif etmişlerdi ama yüksek fiyattı ödediğim tutardan kabul etmedim.dün tekrar aradım bu sefer %15 teklif ettiler :) bende söyledim Vodafone faturasıza geçip eve türknet internet bağlatıcam dedim eğer müşteri kaybetmek istemiyorsanız arar uygun bir teklifte bulunursunuz dedim ama arayan soran yok.birkaç gün içinde geçicem vodafone'a, Türk Telekom müşteriye değer vermiyor sanırım.benim için daha iyi oldu her ay 50 60 lira fatura ödemek yerine 20 lira yükleme yapacağım internet az olacak ama kullanmam olur biter zaten birşey yaptığım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: semamca_07

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Aramadılar mı usta?

Hayır aramadılar ben aramıştım %30 indirim teklif etmişlerdi ama yüksek fiyattı ödediğim tutardan kabul etmedim.dün tekrar aradım bu sefer %15 teklif ettiler :) bende söyledim Vodafone faturasıza geçip eve türknet internet bağlatıcam dedim eğer müşteri kaybetmek istemiyorsanız arar uygun bir teklifte bulunursunuz dedim ama arayan soran yok.birkaç gün içinde geçicem vodafone'a, Türk Telekom müşteriye değer vermiyor sanırım.benim için daha iyi oldu her ay 50 60 lira fatura ödemek yerine 20 lira yükleme yapacağım internet az olacak ama kullanmam olur biter zaten birşey yaptığım yok.

Siz bir de faturasıza geçiş başvurusunu deneyin.Bayiden forum doldurup çıkın,2 gün iç,nde genel merkezden arayıp faturalıda kalmanız için dil dökerler.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.