Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: circassianman Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13.671
Cevap
283
Favori
797.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    faturqsiza gecme talimati verin bakalim ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hattıma kayıtlı %15 indirim vardı, Ultra 12GB tarifesi için olan taahhütüm de bugün bitti, tekrar %15 verip Yaz Festivali 8GB'yi önerdi maliyeti 40TL olacak, ben kabul etmedim, 7 yıldır da TT kullanıcısıyım, enayi yerine konuyormuşum gibi geliyor.

Şu noktadan sonra nasıl bir aksiyon almamı önerirsiniz, faturasıza geçiş talimatı mı vereyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 10 Kasım 2017; 9:39:53 >
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    evet

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Verdim talimatı bekliyorum bakalım ne olacak :)
  • Yeni Yıl 6Gb tarifesindeyim. Mevcut tarifem bitti fakat kontratlı cihaz taahhüdümün bitmesine 15 gün kaldı. Onlara muhtaç olduğum için tarifem bittiğiden beri aramadılar bir yere gidemediğim için. Genel olarak aylık kullanımım 10 GB interneti buluyor. İnternetin yavaşlığı ortada. Turkcell platinum pahalı geliyor, Vodafone Red 10 bana uyar gibi geliyor. Sizce geçmeyeli miyim ?
  • oKsEAt kullanıcısına yanıt
    arayin faturasiza gecme talimati verin.10 gb yi millet 29 tl aliyor

• egm kamu mega extra tarifesi verdiler tahattüm yeni bitmişti 12gb internet 1000dk heryone 1000sms 19tl %40indirim tanımlamışlardı 19tl geldi bilginiz olsun

• Aradim müşteri hizmetlerini 1000.dk 1000.sms 8gb 31.45 tl yaz tarifesi indirimli diğer bi hattim daha vardi sözleşme bitmesine 3 ay var iken onuda aynı tarifeden yararlandirdim arti 2 gb 7 tl s devam etmek ister isem 9 tl yapmışlar.sizce mantıklı olmuş mu direk verdiği fiyat teklifi idi kapayacam taşıyacak vs demedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

Merhaba, 3 gün önce faturasıza geçme talimatı vermiştim, bugün aradılar 1000dk 1000sms 10GB 29TL olarak teklif edildi kabul ettim, yönlendirme için teşekkür ederim
  • 5400 dk kamulular ile 1000 dk her yöne 1000 sms 12 gb internet %25 indirim ile 28 Tl teklf ettiler kabul ettim
  • beyler ben vodafone'dayım. türk telekoma geçmeyi düşünüyorum. şu an uygun 5 gb 23 tl selfy tarifesi var. bi de yaz tarifeleri 8 gb 34, 10 gb 39 tl.
    ben de müşteri hizmetlerini arayarak 8 veya 10 gb 29 tlye alabilir miyim?
  • Siz vodafonlu iken TT mh yıl arayın Turkcell tarifelerine indirim isteyin kesin alırsınız

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    ne esprili adam :) siz daha çok şaka yapın da gülelim lütfen :)
  • 1000dk 1000sms 4gb net. =11TL teklif ettiler geçtim. 2gb lısını 5tlye kullandım 1 yıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdines

quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

29 liralık fırsat 8 GB taahütüm önümüzdeki ay bitiyormuş arayan soran olmadı henüz ama mesaj geldi. Paketten ve servisten çok memnunum değiştirmek istemiyorum açıkçası keşke aynı apradan devam edebilsem. Vodafone Red'e falan baktım 10'lu paket 59 lira 49 olsa inanın alırdım. Vodafone'u arayıp bu paketi 49'a bağlamanın falan bir yolu var mıdır sizce ?

Vodafone a aman bulaşmayın. Hele faturalısına asla.

Neden hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

Merhaba, 3 gün önce faturasıza geçme talimatı vermiştim, bugün aradılar 1000dk 1000sms 10GB 29TL olarak teklif edildi kabul ettim, yönlendirme için teşekkür ederim

Peki 20 tl ücret yansıtılacak falan dediler mi hocam?
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Dediler ama faturasiza gecis olsaydi yansiyacakti, faturali hat iptali yapilmadan arayip teklifi sundular kabul ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bana direk yansıtırlar diye faturasiza geçişi durdurdum.

• hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Blöf'ten dönmemek lazim hocam :D

Vodafone de 3 gb veriyorlar o paraya. Normalde evde az da olsa sıkıntı yaşıyorum TT de ama çok ta ucuz namussuz. Mecbur TT ye devam edeceğiz heralde :)
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.