Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.701
Cevap
285
Favori
799.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biraz idare edelim ama adamlara para kazandırmak baya canımı sıkıyor artık.
  • Taahhütüm bu gece sonlanıyor ve kimse tarafından aranmadım. Bugün telefon ettim ve 29,50 'a kullandığım'ı 40 tl'den 36 tl'ye verebiliriz dediler kabul etmedim, faturasıza geçirin dedim 20 TL + kdvler + yeni bir fatura dönemi falan dedi ben de iptal ettim. Başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum. Ne yapmalıyım önerisi olan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Taahhütüm bu gece sonlanıyor ve kimse tarafından aranmadım. Bugün telefon ettim ve 29,50 'a kullandığım'ı 40 tl'den 36 tl'ye verebiliriz dediler kabul etmedim, faturasıza geçirin dedim 20 TL + kdvler + yeni bir fatura dönemi falan dedi ben de iptal ettim. Başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum. Ne yapmalıyım önerisi olan var mıdır ?

Bende dün aynı şekilde taahhütüm bittiği için teklif istedim o güne kadar aranmadığımıda belirttim , güzel bir teklif sunmadıkları için hattı kontörlüye taşıma talimatı verdim.Faturasızlar için Ahlan23 paketi var 27 tl 'ye 750dk , 1000sms , 4gb tarifesi var yada vodafone da Numara tasiyin BETA123BETA yazip 700e atin

500dk 1000sms 3gb 19tl

Doldur 3GB yapin 7000e 10tlye 3gb sana 29tlye 6gb olur

1TL1GB yazip 7000e atin 1GB daha 1TLYe 30tlye 7GB kampanyasındaki 3gb(19tl) + 1Gb(1tl) olayını gördüm ama numara taşıyanlar yapabiliyor mu emin değilim.

• Şu an sesli mesaj ile bilgi verildi.

Diamond 2 GB diye bir paketleri varmış.
    1000 dk Heryöne
    1000 sms
    2 GB internet sadece 19 TL.Taahhüt 12 ay.
    İlgililere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THENORTHFACE -- 23 Mayıs 2017; 14:46:44 >
  • Benim de taahhütüm bugün bitmiş. Daha önce aradılar ancak görüşemedim, sonra ne arayan ne soran... Var mı güzel tarife önerisi olan bol internetli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tarifem 1 ay sonra bitiyor turkcell'e geçmeyi duşunuyorum şuan kullandığım tarife 8gb internet 1000dk 1000sms 30tl bunun gibi bir tarife var mı turkcell faturalıda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 24 Mayıs 2017; 14:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Dev fırsat kampanyasında taahhütü bitenler ne yapmalı? Faturasıza geçmek istesek avantajlı tarife teklifi varmı? Bide şu telsiz ücretini faturasıza geçerken geri kalan ayları komple fatura ediyorlarmış diye öğrendim. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Faturam kesildi. 6gb +1000sms+1000 heryone 9 tl 10 tl olmus. Kusuratlari devrederek sanirim yinede beğendim fiyati.

• mobil_adam M kullanıcısına yanıt
    Eklediğiniz resimde 8TL ücret görünüyor. Siz neden 10TL yazdınız. Mayıs ayı tam değilmiydi?

Tarifem menüsündende bir görüntü eklermisiniz. Bide telsiz ücreti bu fiyata dahilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 24 Mayıs 2017; 20:33:45 >
  • Ay içersinde tarife değişikliği yaptim 14 gun var iken 4 gb tarifeyi 6 gb cikardim. O yüzden eksik olabilir 10 tl guncel fatura donemi olarak yansiyor.birde 8 kusur olan faturami kusuratlari silmis sanirim bir sonraki faturaya dahil etmis. Resimleri birazdan yuklerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobil_adam -- 24 Mayıs 2017; 21:11:5 >
    Güncel fatura dönemleri hesabı, fatura kesiminden az yüksek hesaplanabiliyor. Faturanızda "gelecek aya devir" şeklinde ertelenen küsüratları görebilirsiniz. Telsiz ücretini kontrol ettinizmi? Bu arada resim yükleyecektiniz(tarife kısmını)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 25 Mayıs 2017; 9:38:10 >
  • Arkadaslar ben telefon almistim tahahut um var ama 1000 1000 4gb internet normal fiyat 32 telefonla 80 tl ben nasil 8 gb yada 10 gb alabilirim faturasizada gecemem cunku telefonun parasini yansitirlar ne yapabilirim sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mrb. bu tarifenin online'da yazan tam ismi lazım mümkünse?
  • bende 1000 dk 1000 sms 4 gb 13 tl essiz ekstra tarifesi

• bende 1000 dk 1000 sms 4 gb 13 tl essiz ekstra tarifesi

• Logic_Man kullanıcısına yanıt
    ekledim ama yuklenmemis sanirim.

Telsiz kullanım ücreti dahilmiydi, faturadan baktınızmı, Tekrar Teşekkürler.
  • daha 6 ayım var bitmesine bugün telefon geldi açtım dinledim makinayı bana teklifmiş 12 ay daha soz verirsem %25 indirimim varmış 2 ay için aktifmiş ben prime 3000 + 3000 + 4 gb kullanıyorum 39,5 tl ye ne yapsam bilemedim
  • huduhudu H kullanıcısına yanıt
    Bu %25 bu aydan sonra mı başlayacak yoksa 6 @y bittikten sonra mı onu öğrenin bittikten sonra ise bi anlamı yok

• Fırsat 8gb tarifesi kullanıyordum fakat taahhüt bitti güncel fatura 40 tl gösteriyor.
    Teklif için aramadılarda
    Sizce ne yapayım hangi tarife/operatöre geçeyim.
    İnternet önemli.
  • 10 GB + 1000 DK + 1000 SMS = 40 liraya aldım.
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.