Şimdi Ara

Türk Telekom Hız Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 6 aydır ttnet hizmetini kullanıyorum paketimde 16 mbit 100 GB AKK vardır lakin AKK dolmadan internet hızım hiçbir türlü 3 mbit i geçmiyor genelde 1 mbit in altında veya 1 mbit de verdiğim paranın karşılıgını alamıyorum günün istediginiz saatinde türk telekom hız sitesinde aldıgım verileri ve kota bilgilerimi gönderebilirim servisi arıyorum sorun yok diyorlar bu konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilirmi iyi forumlar.. Türk Telekom Hız Sorunu

• modem arayüzünden hat değerlerinizi atar mısınız ?
  • Tuna152 kullanıcısına yanıt
    Gönderme Hızı İndirme Hızı
    Mevcut Veri Oranı (Kbps) 799 16383
    Maximum Veri Oranı (Kbps) 1203 22828
    INP (Sembol) 0 0
    Çapraz ON ON
    Hat Zayıflaması (dB) 7.3 13
    Hatalar (Pkts) 0 0
    Gecikme (ms) 0 0
    Alım Gücü (dBm) 12.4 19.5
    SNR Marjı (dB) 20.8 18.1
  • hattın vdsl2 destekliyor müşteri hizmetlerinle iletişime geç hattını vdsl2 taşınsın 24mbps veya 35 mpsye çık ayrıca modemin vdsl2 destekli olsun modemin vdsl2 desteklemiyorsa ttnet müşteri hizmetlerinden modem isteğinde bulun
  • skyrunners01 S kullanıcısına yanıt
    16 mbps hızı alabilmen gerek farklı modemle denedin mi ?
  • Evet 2 farklı modemden denedim değişen birşey yok
  • Benimde 2 haftadır 0.7 mbps , 1,7 mbps arasında değişen intenet hızım var delirmek üzereyim artık.Kaç kere aradım her aradığımda farklı bir cevap ilk seferinde teknisyen geldi.Tesisatta problem var telefon kutusundan gelen sinyalde sıkıntı yok dedi tesisatı yeniledim.Ama değişen birşey yok.Bir sonraki aramamda modemde sıkıntı var dediler modem firmasını aradım yazılım güncelledik değişen yine yok.Bugün yine aradım genel hız sorunu var dediler.Yani kısacası oyalıyorlar arkadaşlar insanı bu ay böyle devam ederse ceza meza dinlemeyecem iptal ettirecem ve şikayet edilecek yerlere şikayet edecem.
  • Modem kapalı dursun bir gece belki düzelir.
  • Ben de benzer bir soruna sahibim download hızım 20 kbsyi geçmiyor bi sitenin açılması abartısız minimum 1 dakikayı alıyor şu anda da hücreselden yazıyorum wifiye hiçbir şekilde bağlanma lüksüm yok. Ttneti aradım bana türkiye çapında çalışma olduğunu belirttiler ama bir çalışma yüzünden 2 gündür 20 kbsyi geçmiyor indirme hızım hiçbir şekilde video izlemem söz konusu değil, dedikleri gibi çalışma olduğundan mı yoksa başka bi şey olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.