Şimdi Ara

Turk Telekom gpon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Evime turk telekom gpon geldi. Biraz araştırdım bu internet daireye kadar fiber oluyormuş o yüzden de gigabit hızlarına ulaşabiliyormuş. Merak ettiğim, bu interneti kullanan var mı? Sanırım turk telekom gpon altyapısını paylaşmıyormuş diğer issler ile. Ama gpon varken de en az 25mbps kullanılmaz. Ancam 100mbps sitede 150tl civarında. Acaba farklı paketleri oluyor mu bu altyapı için. Bilgilendirirseniz sevinirim

Edit: 18 mart cuma günü toplu başvuru yaptık 10 kişi. 7 iş günü içinde açılacağını söylemişlerdi. Bugün 7. İş günü ve hala bekliyoruz. Bugün umarım gelirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anewage -- 26 Eylül 2020; 13:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Millenicom kullanılabiliyor GPON sistemde. Hatta artık Türknet bile kullanılabiliyor diye duymuştum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türknet e geçebilirsin. Türknet 100mbps down 4mbps upload (geçiçi olarak 8 ) 85tl. Modem ücreti de yok, türknet modemi ücretsiz veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi << PriSonerS >> -- 17 Eylül 2020; 19:56:19 >
  • Annemin evine turknet bağlatmıştım. Nir sorun çıkmadı anxak çıktıpı zaman da müşteri hizmetlerinin pek ilgilenmediğini biliyorum. Saha ekipleri yok ve taşeronlarla anlaşıyorlar. O yüzden korkuyorum biraz. Millenicom ile de ilgili çok olumsuzluklar duyuyorum. Şu an hem uygun hem de sorun yaşatmayacak bir firma arıyorum ama yok galiba.

• anewage kullanıcısına yanıt
    Türknet kötünün iyisi sen yine türknet kullan en uygunu o

• teknoloji41 T kullanıcısına yanıt
    Türknet yeni gpon bağlanan binalarda hizmet vermiyormuş. 85tl ye gıbırnet e başvuru yaptım. 100mbps hız. Bakalım nasıl olacak görücez.

• anewage kullanıcısına yanıt
    Hocam pingleri yurtdışı çıkış maliyetleri vs.'den dolayı TT'ye göre ciddi oranda fazla sanırım, hız sıkıntısı kolay kolay yaşamazsınız ama umarım ki ping yönünden de tatmin edici olur.

Fiyat bakımından tabii ki rakipsiz. TT'de 160-170 TL olan paket diğer alternatif İSS'lerde yarı fiyat, tahahhütsüz, bu ciddi bir avantaj.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.