Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mustafa Dmrl, onurkose Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
31.978
Cevap
124
Favori
1.669.535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]
Giriş
    7917 Mesaj

İnşallah verirler 2019 yılında ciddi altyapı yatırımı yapıp artık şu sorunlardan artık türk telekom'un , btk , ulaştırma ve altyapı bakanının kurtulması lazım.
    |
    |
    Afyok01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk durak olmasa hocam emin olun tıklım tıklım 500t gene metrobüse göre iyi metrobüs ana baba günü her gün bir aksiyon , her gün bir kavga ben beylikdüzü , bağcılar'da çalışırken devamlı kullanırdım sırf bu yüzden işi bıraktım anadolu yakası gene iyi hocam.
    |
    |
    mustifb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu ana kadar hırsızlık yaşamadım hocam genelde montumun içine koyarım veya pantolonumun arka cebine para bulundurmam hocam kredi kartları veya kimliğim ehliyetim var bunlar önemli ama hocam geçen doktora gittim bana dert yanıyor bu temassız ödeme varmış bunda arka cebinden cüzdanına yaklaştırıp 50-100 götürüyorlarmış dediğine göre.
    |
    |

Eskiden gene bir nebze yaşanıyordu fakat son zamanlarda hem turist geliyor hem şehir dışından insanlar geliyor yetmezmiş gibi ülke dışından altın bulmuş gibi gelenlerde var suriyelisi , afganı , türkmeni bütün milletten gelen bir dünya insan 15 milyon oluyor günde 30 milyon hiç çekilmiyor.İleride iş yeri kurarsam istanbul dışı önceliğim olacak.
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla artık yolda giderken etrafa daha dikkatli bakıyorum yaklaşan filan varmı diye istanbulun dağ bayırından da bıktım inşallah Allah nasip eder istanbuldan gitmeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Yarbay
    12090 Mesaj
    Beyler sanırım airties 5760 emektar olma yolunda ilerliyon modem kendini resetliyor

• Emekli Yönetici
    16458 Mesaj

Zaten fiyatları da aman aman uygun değil eskisi gibi. O yüzden sitede kimseyi kışkırtmak ile uğraşmadım. Herkes turksat kullanıyor :D Bakalım pazartesi bende 50mbit yaptırmaya çalışacağım şu akn muhabbeti yüzünden. Turksat hiç bir şekilde değişiklik ve fiyat artışı olmayacak mevcut aknli paketler aynı fiyatla aknsiz olarak sözleşmesi bitene kadar kullanacak dedi. son anda bir üst tarifiye geçirebilirsem süper olacak. Tek yönlü artışa izin vardı eskiden bakalım yapacaklar mı

Yalnız büyükdere de bizim üstümüz yahu hemen hemen. Tramway yolundan aşağı indin mi vişnelik ve Atatürk Bulvarı zaten :D Demek internet problemliymiş orada vallahi bilmiyordum. Ev arama listesinde orayı sildim şimdi
    |
    |
    Invisible Pink Unicorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Emekli Yönetici
    16458 Mesaj

Ya güya vodafone, süperonline falan Turksat altyapısını da ortak kullanacaktı. Ne oldu ses seda yok hala. Zamanında TT turksatın gelişmesini engellemeseydi şu anda koca ülkede her şehirde Turksat altyapısı olacaktı mis gibi.
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    7917 Mesaj

Airties modem pazarından çekildi yazılımı da 9,99 dolara satıyor.

http://www.airties.com.tr/foss/

Türk telekomun verdiği tp link 9970 v3'e devam elimde 4 tane var 1 tanede router aldım tp linkin p5 dokumatik ekranlı birde fiber gelirse hatları birleştirip 300 mbps hız almayı planlıyorum ama milattan sonra ne zaman bakacağız.

türkcell süperonline'ye başvurdum altyapı yok diye indirim kodu verdiler vınn cihazlarında geçerliymiş alsam mı düşünüyordum hocam 50 gb sınırsız sonrasında 128 kbps.
    |
    |

Yahu bir de boktan bakır kablolar ile veriyorlar hızı, 16 alıyorsun hattın iyi olsa bile belki kıllığına hızı düşürüyorlar 8 veriyorlar aynı paraya 8 kullanıyorsun. Buna bile bir standart getirememişken BTK millet onu şikayet edelim bunu şikayet edelim deyip duruyor. BTk neyi çözdü ki şimdiye kadar :D

Devlet Turksat'a biraz daha destek verse altyapı konusunda her yere yayılsa çoğu kişi alır. TV konusunda pek bir avantajı yok gerçi şu anda yeni olarak bein sports mu ne onunla anlaştılar ama mesela ben istesem de izleyemicem onları ek spor paketine para versem dahi. Çünkü yeni nesil ID tanımlı kutularda çalışacakmış o da biri akıllı kutu dedikleri ama dahili wifi alıcısı bile olmayan bir kutu diğeri de normal 4k desteği olmayan bir kutu. Bende modül var kartlı bu eski tip teknoloji ile izlenmeyecek :D

Ama internet paketi yanında TV paketi bedavaya gelmiş gibi oluyor. WEB tvsi de idare eder düzeyde olduğu için. Altyapı olsa her yerde çoğu kişi tercih edecektir.
    |
    |

Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
    12090 Mesaj

Sağlam bi modem almak lazım vallahi airtieside cok severdim
    |
    |

• Yarbay
    12090 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    12090 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    7917 Mesaj

Daha önce kullandım aslında 4k destekleyen cihazları var ama pahalıya sunuyor türksat sadece mevcut olan illerde genişleme çalışması yapsa olmayan bölgelere altyapısını götürse o bile yeterli aslında ama nafile anca kaymağını yemeye bakıyorlar.

Uydunet diğer İSS'lere göre uygun ve altyapısını getiriyorsa 100 mbps rahatlıkla alıyordum bunlar iyi yanlarıydı.
    |
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Airties rahmetli olmuş ne zaman tabuta koyacaksınız garantisi varsa gönderin yenisini gönderirler eğer yoksa dandik türk telekomun modemlerini alabilirsiniz 100 tl civarı eğer sağlam modem alacaksanız asus veya tp link modemlerine bakabilirsiniz.
    |
    |

Hocam ethernet wifi görmüyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7917 Mesaj

En azından dsl sinyali alıyor idare edin
    |
    |

Şimdi düzeldi

Gene gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 30 Aralık 2018; 1:37:12 >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    14816 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    14816 Mesaj

Sorunlu morunlu, versinler bana, N wifi'li modellerden iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Meco2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.