Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
32.099
Cevap
124
Favori
1.674.755
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU]
Giriş
    14854 Mesaj
    Türk Telekom Esas Sözleşmesi'nde tadil (değişiklik) yapıldı, Tadil 25 ocaktaki genel kurul toplantısında Genel Kurul onayına sunulacak.

Değişiklikler değişen kurum isimleri sebebiyle olan rutin değişiklikler. Ancak bunların dışında Türk Telekom Yönetim Kurulu 12 kişiden, 9 kişiye düşecek (A, B, C ve D grubu pay sahipleri için oran aynı tutulnak kaydıyla) bir de Denetim Kurulu kalkıyor.

İnşallah 25 ocakta bizleri üzecek kararlar çıkmaz. Bekletim, daha doğrusu temennim, İnşallah üst yönetimde, şirketin 5 senelik stratejisinde bir değişiklik olmaması yönünde.

Esasında bu yaşanılan süreç bilemiyorum hukuki tarafını ama bu tür durumlar için daha farklı bir mevzuat geliştirilmesi gerektiğini gösteriyor diye düşünüyorum.Yani bu tür el değiştirmelerde devralan tarafın yetki ve sorumlulukları eski hissedar ile aynı olmamalı diye düşünüyorum. Ya da bu tür el değiştirmeler, devralan tarafça değil de devletin müdahil olacağı ya da ortak tarafların ve bağımsız üyelerin yönetimindeki bir aracı (SPV'den bahsetmiyorum) kurumca gerçekleştirilmesi fikrindeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    3295 Mesaj

istanbulda isttelkom bakıyor diye biliyorum burada superonline için çektiler
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İsttelkom, IBB'ye ait bir telekom firması. Kazı onaylarına karışamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 27 Aralık 2018; 1:53:4 >
    |
    |
    Mr.Data kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12131 Mesaj

İnşallah 2019 yılı bizim için mutlu huzurlu bir yıl olur her konuda.
    |
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Kurmay Yarbay
    14854 Mesaj

İnşallah hocam.

|
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    283 Mesaj
    Bu gun abonelik basvurusu yaptik. Ilçe mudurlugundeki yetkili 4 5 kisi basvurmazsa kablo cekemem diye sart koştu. Sozde 4 5 kişiydik. 2 daire hemen fire verdi. 3 kişi kaldik. Ve diyorki yetkili, yilbasindan once halletmeye calisacagim ama soz de vermiyorum. 2 senedir 20 metre kablo cekemediler. Bende, eger cekmezseniz superbox alirim. En azindan hizi sabit ve tasinabilir. Onun fiyati bizden daha yuksek diyor bu seferde. Boyle bir mantik olabilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam benim eski saha dolabının hemen önündeki caddede telekomun kendine ait menholü var içine fiber döşemek için izin almaları gerekiyor mu bilmiyorum bu arada yaklaşık bir 18 ay önce bu dediğim menhole telekom ekipleri turuncu fiber kablo çekmiştide.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mr.Data kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haklısınız suçlu Turk Telekom değil mi ? iyi de olsa kötü olsa 50MBps vermek ile hata yapmışlar. ülkede 1 MBps internet alamayan kişiler var. yada aylardır ve en önemlisi 1 yıl veya 2 yıl port bekleyenleri de unutma !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afyok01 -- 27 Aralık 2018; 4:55:28 >
    |
    |
    SkeironnWH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Turkcell en iyisi de artık diğer avea vodafone gelişmesi lazım 1 yıl kaldı 5G için
    |
    |

Sen hizmet bulamıyorsun diye halime şükür mü edeyim dostum ülke şükür etmekten bu hale geldi.Zihniyetinizi değiştirin yoksa 1mbite daha çok şükür edersiniz.
    |
    |
    dr20mouse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rizede olduğumdan olabilir belki bilmiyorum ama TT alt yapısıyla SOL vdsl TT nin kendisinden 30 ping daha düşük ben memnunum şuan için 50mbit aknsiz 135tl pahalı malesef ama ping için başka alternatifim yok.Millenicom kullandım ondada ping sorunu var.
    |
    |
    sonholigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana niye sitem ediyorsun ben mi bu hale düşürdüm insanları beni ilgilendirmez oy verdiklerimiz interneti bu hale getirdi onlara sitem edin.
    |
    |
    Afyok01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Empati Programı'nın ilk yılını değerlendirmek üzere Ceo Doany, Empati Programı bölge temsilcileri ve programdan sorumlu direktörler Zeki Oralhan ve Yücelbağrıaçık'ın da katıldığı bir yemek düzenlendi. 2019 yılı müşteri memnuniyeti ve Empati Programı hedefleri görüşüldü.

Esasında sanırım Eniz Akdağ'ın başında olduğu CEO' ya bağlı geçen sene ağustos ayında kurulan müşteri şikayetlerini konu alan program ile bu Empati programı güzel programlar ancak ben yeteri kadar işlediği fikrinde değilim henüz. Zira her şeyden evvel müşteriye iyi davranılmalı. Özellikle en büyük istek olan fiber çekilmesi hususunda fiber çekilmeyecekse dahi müşteri ne kadar zorlarsa zorlasın kaba davranılmamalı bence.

Öte yandan mevcut müşteri sorunları (ki genelde arıza, port yetersizliği, kapasite yetersizliği gibi sorunlardan müteşekkil) da çözülebilir bunlara herhalde hiç özen gösterilmiyor. Özellikle bu konu dikkate alınmalı diye düşünüyorum.

İnşallah Empati Programı'nın yeni yılında bu konular da ele alınır, büyük gelişmeler olur İnşallah.

14854 Mesaj

Şiddetli tartışmalara girmeyelim. Saygı çevrçevisinin dışına çıkmayalım.

|
    |
    Bahsedilenler: dr20mouse , SkeironnWH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    55 Mesaj
    2 üst sokakda fiber var bizim sokakda hiper var. Başvuru mu yapmak gerekiyor kutu var aslında köşe başında. Ne yapmam lazım ?
    |
    |

Fikir verebilirseniz çok sevinirim sokağımızda fiber var ve karşımızdaki binalarda turuncu kablo geçti ve bazı evlerde fiber kullanıyorlarmış. benim bulunduğum binalarda ise yok biz nasıl talepde bulunabiliriz?
    |
    |

Psn ID: onrkr
  • Yarbay
    12131 Mesaj

Hocam santralde durumlar nedir cihazlar tembelliğe alışmıştı
    |
    |
    Bahsedilenler: mustifb

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Yarbay
    2033 Mesaj

Gerçekleri söylüyorum
    |
    |

Yanlış anladınız, hükümete olan yorumunuza değil lafım, diğer arkadaşlarla olan tartışma hararetlenebilir o yüzden yazdım.

Siyaset konusunda gelirsek lafımla bir alakası yoktu lakin pek girmemizin doğru olduğunu düşünmüyorum. Nedenine gelirsek şahsi olarak benim için bir mahzuru yok zaten konuda şahsi bir istekte de bulunamam. Benim için bir sorun yok ama takdir edersiniz ki bizler milletçe heyecanlı bir yapıya sahibiz bunun yanında ne yazık ki demokrasi kültürümüz de pek gelişmiş değil bu sebepten siyasi konulara girersek kırıcı tartışmalar ortaya çıkabilir. Konumuz zaten sık sık popüler konular arasına giriyor, burada siyasi meselelere girmek yangına körükle gitmek olur. Allah muhafaza biri gelip söz gelimi size "hadi ordan gerçeklermiş" dese konuya elveda demiş oluruz. Böyle değerli bir konunun siyasi meseleler sebebiyle silinmesini asla istemem. Biliyorum ki siz değerli arkadaşlarımız da bana katılacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 27 Aralık 2018; 11:41:1 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj

Anlaşmazlık çıkarsa T11 geri söküyorlar afyon merkezde bir defa oldu sonra yerine ADSL yapıldı. sonra forumda T11 zorla söktüler diye gezersin.
    |
    |
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.