Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
51.351
Cevap
244
Favori
4.013.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100/100=200/8 şeklinde yapıcam hocam türk telekom 2 hattım mevcut şu anda.

Netspeed'ten yapmayacağım.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Beni arayan santral ekibi üst birime (scab mı dedi ne dedi) kayıt açmış ve verdikleri sınırsız akn'nin kasım sonuna kadar geçerli olduğu cevabı gelmiş. Müşteri hizmetleri 26 Aralık'a kadar görünüyor diyor. Santral ekibi, admin birimi izin vermeden sizin hızınıza, kotanıza müdahale edemem. Elimden bir şey gelmiyor diyor. Durum hakikaten böyle mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    İlginç.

Bu arada 1 ocaktan itibaren Tivibu'da belgeselde Discovery Showcase ve DTX kalkacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni gördüm hocam bir bilgim yok.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Evdeki hesap çarşıya uymaz hocam, yine her zamanki gibi oyunu kuralların dışına çıkarak oynamaya çalışıyoruz. Böyle oldu mu sonuç ne oluyor defalarca tecrübe ettik zaten.

• mustifb M kullanıcısına yanıt
    Hocam bence işi azıtanlara üstü kapalı kota uygulamalılar. Yani adam TB'ları görüyorsa ve bunu ir ay değil sürekli devam ettiroyrsa e'kadarın verdiği güçle hızları sistemden kısıtlanmalı. Tamam limitsiz kullanmak hak ama bu noktada iş suistimale dönüyor.

• Türk Telekom güncellenecek olan fiyat listesi.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    Turkcell ile aynı fiyatlar sanırım. Çok yüksek. 50Mbps 120-130 100Mbps 150-200 35Mbps 100-120 arası olursa alınabilir olmaya değer bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    gerçekten çok fazla,kotaya izin vermediniz, alın size akn siz fiyatlar demişler. kesinlikle devlet bu aşırı fiyatlar için el atması gerekli.
    Serbestpiyasa olduğu için devlet fiyatlara bir müdahalede bulunamaz. Ancak RK işe karışıp rekbaeti korumak için taban fiyat uygulaması yapıyordu o da alakasız bununla zaten. O yüznden fiyat dengesini piyasanın kendisi bulacak. Alternatiflere ciddi kaymalar olursa fiyatları da düzeltmek zorunda kalır büyük ISS'ler.

Byük ISS'lere de tamam kardeşim altyapı sizin, Tier 1 taşıyıcı falan kullanıyorsunuz, az çok düzgün network'ünüz falan var eyvallah da bu fiyatlar ne be, el insaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 5 Aralık 2018; 13:32:47 >
    Ben Türknette iken 1 ayda 2.5 TB yapmıştım @mustifb hocam hattınızı iptal ederler felan dedi ama bir şey olduğu yoktu 2.5 TB Türknet'e zararı fatura bedelimden yüksek imiş bunlara alışması lazım firmaların
    Bu paketler BTK onayından geçiyor.Hepsi fiyat arttırdı zaten sadece Türk Telekom değil ki ama bana sorarsanız alternatif firmalar daha iyi teklifler ile iyi abone sayısına yükselecek.
  • Fiyatlara bak maşallah sanki beyaz eşya taksidi ödüyorum rezil internetlerine bi baksınlar sonra fiyatlandırsınlar yapamıyorlarsa kepenk indirip bırakabilirler bu işleri.
    Bu fiyatlarla VDSL ve Fiber kullanıcılarına satış yapabileceklerini sanıyorlarsa kolay gelsin...
    Evet hocam. Maalesef kara haberi faturamda bildirdiler. Hatta dahası da var Animal Planet'te gidiyor :(

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoraNb -- 5 Aralık 2018; 15:32:41 >
    Evet, artık sebebi ne bilmiyorum belki mobil sinerji paketlerinin oluştırmuş olabileceği açığı, maliyet azaltımı ile karşılamak istiyor olabilirler. Başka bir sbeep de olabilir tabii.

Ben çıkacak kanalları izlemiyorum ama bu ileride başka kanallar da gidebilir demek.

Bu arada bir konuda Sinema TV'lerin geri gelebileceği, görüşme yapıldığı iddi edilmiş.

• Bu arada @mustifb hocam, Türk Telekom çalışanlarına da nihayet UPDATE gelmiş :)

Dün size bahsettiğim Türk Telekom Destek resmi twitter hesabı, bugün itibariyle sorulara herkes limitsiz olacak diye cevap vermeye başladı :)
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam bi bakmılsınız aşağıdan regleti söküp gitmişler

Forumdaki Tivibu bölümünde de bir arkadaş, bu giden belgesel kanallarının yerine Viasat gelebilir yazmış.

Eğer Viasat kanallarını getirebilirlerse, Animal Planet'i falan aramayız. Hatta daha iyi olur :)
    Digitürk te de durumlar pek iç açıcı değil.
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.