Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nzavus Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
38.476
Cevap
168
Favori
1.825.416
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> TÜRK TELEKOM FİBEROPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]
Giriş
    9217 Mesaj

Aynen sabah gordum cekdim bende

Soyle bir olay oldu yaziyim onuda

Arkadasla benim ev ayni cevre yolu uzerinde ama aramizda 1.5km falan var tam aramiza 2adet tip7kuruldu ama ciddi ciddi tam ortamiza arakadasi aramislar vdsl geldi 24hiz verelim 3tl fazla falan kabul etti bana anlatri durumu bende 2tane ayni yere kurdular omu acaba dedim oda baya uzak o olmaz dedi bana ama onlarin sokakda hic kabin kurulmamis..neyse 10gun gecdi ariyor falan bekleyin port ayarliyoruz subu 20gun olunca mudurluge git demisler oda gidemedi is falan tabii sonra biri aramiz siz santrale uzaksiniz vdsl veremeyiz demisler komedi resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8795 Mesaj

Ben 1.5 - 2 Km uzaktayım Vdsl2 alıyorum onlar vermek istememiş olabilir
    |
    |
    cronaldo2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Problemli olan kim bilemeyiz tabii ama turk telekom bu 20gun beklet uzak de kapa

|
    |
    Sultangazi ye ne zaman fiber gelicek.yokmu yatirim falan bilgisi olan?

|
    |
    378 Mesaj

Geçen tt ceosu na yazmıştım twitter dm'den. Bizzat kendisi geri dönüş yaptı sorun ne diye sordu. Bende söyledim 100 mt ötede fiber-vdsl var bizim orda yok dedim. M.h. aradı adres aldı ilgili müdürlükten bilgi alıp dönecez dediler. Bugün arandım kazılar başlamış,belediyeden izin alınmış ancak tam bir tarih veremiyorum dedi. Kafama da soru takıldı. Hani bütçeleri bitmişti ?
    |
    |
    Bahsedilenler: Ö1f1 , mustifb

Şimdi iki ihtimal var.

1) Daha evvelden proje vardır onaylanmış yeni başlamışlardır. Çünkü bütçenin itmesi demek bütçe onqyı bekleyen projelerin bütça alamamasına sebep olur zira her proje onaylandığında ona harcanak para zaten ayrılıyor yani Allah muhafaza yatırımları hepten durdursa?ar dahi 2018 inşaatı yapılacak projelr var.

2)CEO insiyatif kulllanmış olabilir (pek zannetmiyorum)

Bu arada harbiden CEO mu yanıt verdi size ?

|
    |
    Bagwell486 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    854 Mesaj
    Merhaba geçen gece twiterdan bende Paul Beye dm attim. Sabah 7 de cevap geldi. İletişim bilgilerini iletiniılgilensin arkadaşlar diye. Bende takipte kalayım dedi. Gönderdim bilgileri saat 12 de Telekom'dan aradılar. Anlattım durumu. Vdsl port yok dedim vs.vs. bölgeye yazalım yeni cihaz talebinde bulunalım sizde bilgilendirilmesi dediler. 1 gün sonra aradılar. Santral de alım talebi oluşturulmuş ama ne zaman alınacak tam tarih veremiyoruz dediler. Düz 16MBİT adsl var onu kullanabilirsiniz dediler. Yok istemiyorum port için sıraya koyun işi halledelim dedim. Yani hakikaten port yok. İnandım artık bekleyeceğiz sanırım.

Hnr#2503
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

aynen hem de baya samimiydi yani :D

helal olsun adama, böyle kişilerle bir şey olur ancak tt.
    |
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bugün aradım dediğiniz numara 444 0 375 mi? Yani sizi arayan kişilere nasıl ulaştınız benimde böyle bir durumum varda o yüzden soruyorum...
    |
    |

ben 1200 metre uzaktayım hocam vdsl2 alabilirmiyim aceba
    |
    |

ceo adına görevliler yazıyor adamın işi gücü yok yüzlerce twit hangisi ile ugrassın ben ufakta olsa ihtimal vermiyorum
    |
    |

Vallahi sekrter vs de olabilir tabi ama kardeşim demesi Doany olabileceğine ihtimal zira bana kalırsa hesabı hem sekreterler hem de Doany konrol ediyor zira genelde beğeniler kişisel yorumlara cevaplarda kendisinin yazdığı belli oluyor özellikle yatırım konularındaki beğeniler falan selreterler yapacağı şeyler değildir herhalde. Gerçi kimin konuştuğu çok da önemli değil bilinen şey illerin yukarıdan femza azar yediği

Ölmeden evvel şu adamla hakikaten tanışmak isterim.

|
    |
    166 Mesaj

adamın zaten daha önceden açıklaması var "Bütün müşteri şikayetlerini okudum. Bütün birim ve şehirleri dahil eden bir Görev Gücü kurdum." şeklinde bu yüzden sorunla ilgili mesajları bu ekibe aktardığını düşünüyorum
    |
    |
    ayhann06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türk telekom ile görüşün twitter'den özel mesaj gönderim proje yoksa bile çiziliyor bir ilgilenin yoksa şikayet etmezseniz ömür hayatınız boyunca düşük hızlara devam edersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dantee15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kazılar başlamış ve belediyeden izin alınmışsa bu bugünlük bir mesela değil daha önce proje sunulmuş onay alınmış kazı çalışmaları başlayacak 2018'den sonra başlar.

|
    |

Büyük ihtimalle vermezler hat değeriniz ve saha dolabının yükü orantılı yane eğer hattınız ulaşabilir değeri iyi ise neden olmasın.

|
    |
    ayhann06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet 444 0 375 numaradan arandım.
    Valla ister sekreter yanıt versin, ister kendisi yine de güzel bir şey. ancak dediğin gibi "kardeşim" yazması kendisi de olabileceği anlamına geliyor. Twitter'ı aktif kullanan birisi.
    |
    |
    Bahsedilenler: ELYASA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Ö1f1

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turk-telekom-hakkindaki-iddialara-yonelik-duzeltme.aspx

Çok iyi oldu bu açıklama bana kalırsa zira bazı medya organları işi siyasete çekmeye kalk8yor ve bu radde de çirkinleşmeye başlıyorlar ve geliyor ardından asılsız haberler. Yanlış anlaşılmasın sözüm siyasi görüşlere değildir siyasete alet edebilmek için ortaya atılan iftiralardır. Yoksa "siyasi görüşlere" sonuna kadar saygılıyım.

NOT: Bu mesajda hiç bir şekilde siyasi amaç gözetilmemiştir!

• Yarbay
    8795 Mesaj

Güzel makale zira hürriyet'in son yazarının yazdığı haberin yanıltıcı olduğunu biliyorduk bu bilgilerde gelecekteki saçma haberleri önlemiş olur.
    |
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
canlı radyo dinle
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,735
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.