Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU] (1416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
51.351
Cevap
244
Favori
4.013.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun, bence full orada kalın. Dert, tasa buraya göre daha azdır üstüne tertemiz doğa havası.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    hocam altyapı yatırımlar devam ediyor mu ?
  • hocam btk ya 2 defa şikayet tekrar eder ise

☉ Şikayetlerinize 2. itirazınız durumunda şikayetiniz kurum tarafından incelenerek yanıtlanacaktır.
    ☉ Lütfen şikayetlerinizin içerisine reklam linkleri koymayınız.
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim burada (Trabzon) köyde bildiğimiz köyde hatta mezarlığın içine tip 7 dolap koymuşlar Baktım etrafa 3 tane ev var dolap çalışıyor elektrik saati bağlı.

Merhumlar mı internete bağlanıyor yoksa telekom hayrat olsun diye çeşme yerine saha dolabı mı koymuş anlamadım

Koca saha dolabı boşuna çalışıyor orda Ya ihtiyaç varsa küçük dolap koy (tip 11 - 23 gibi) tip 7 gibi bir dolabın mezarlığın içinde ne işi var a**** k******

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bursa 'ın ilçesi hocam bina 30 yıldan fazla vardır sağ sol yan binalarda var dışarı çıkıyorum 4.5g içeri giriyorsun 2g yemin ediyorum bize kim gelirse gelsin dünya dan soyutlanıyor baz istasyonlarının kör noktası gibi hat ta farketmiyor üstelik Türkcell kullanıyorum aynı babam valide vodafone onlar da aynı çok garip bug dayım sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Hayırlı olsun, bence full orada kalın. Dert, tasa buraya göre daha azdır üstüne tertemiz doğa havası.
    Hocam burada kalmak isterdim ama buradaki ev müstakil değil bende alışkın değilim böyle. Zamanında peder arsa kapatmamış ki öyle olsaydı taşınırdık cidden. Serin denize de yakın.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    bizim burada mezarlığa T-23 yaptılar cevre de var dedim sonra bir öğrendim dolap da 2 tane abone var adsl ve adsl abonesi 2 kişi kullanıyor bende ankara da adam ayarlıyorum onlarda turk telekom çalışmak mı istiyorsun diyorlar fiber getirmelerini istiyorum dersem biraz söyleniyorlar bu devir de nasıl fiber yok diye
  • Apsny A kullanıcısına yanıt
    o zamanlar zor yapacak tek bir şey var çatıya 4G alıcısı koyup kendiniz içi yayın yaparsanız olur yada taşınmak ev sizin değil kira ise
  • Tatildeyim dışarıdayım eve geçince size atarım ne demek ona bakarsanız türk telekom'da tamamlayamıyor sanırsam bir problem var melbicom tarafında.

şimdi düşündüm özel fiber projesi olmasın parasını ver yapayım gibi ?
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Telia yerine NTT kullanıyorlar. Sizce Telia mı daha kaliteli yoksa NTT mi?
  • TT, Telia kullandığı noktalarda artık NTT kullanıyor herhalde. Mesela Twitch.tv'de eskiden Telia üzerinden giderken şimdi NTT üzerinden gidiyor. Bu arada Tier1 taşıyıcıların ayrıntılı testleri yapılmış. Aşağıda ilgili siteyi paylaştım. Yeni 2019 sonuçlarına giremedim. Herhalde onun için kurumsal şirket olmak veya ücretli üyelik falan gerekiyor. Gartner gibi bir siteye benziyor.

TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

Diğer ayrıntıları bu sayfada: https://www.noction.com/blog/tier-1-carrier-performance-report-january-2018

• Turuncu daire içindeki Ordu Mesudiye Topçam Beldesi Belediye Binası Turk Telekom Santrali
    Mor daire içindeki Turk Telekom Baz İstasyonu için RadyoLink. Baz istasyonunda 2g var (1800 MHz olduğu için genelde evlerde edge değil gprs çekiyo) sadece Turk Telekomun. Köyde diğer dağın tepesinde Vodafone 2g, 4g; Turkcell 2g, 3g baz istasyonu var.
    TÜRK TELEKOM/TÜRKCELL/TÜRKSAT FİBER OPTİK ALTYAPI ÇALIŞMASI [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hiz testini yaptigimda sehir merkezindeydim. Simdi koye geldim. Band 8 e baglanmis.

İstanbula geldi mi bütçe yok. İstanbul’da tek yapacakları dolap değişimi köyde mezarlığa dolap koymasını biliyorlar. İlk fırsatta resmini çekip konumunu atıcam buraya rezillik görünsün altyapı bekleyen adsl’de sürünenler bütçe yok cevabı alanlar paraların nereye harcandığını görsün. Dolabıda yeni farkettim geçen yaz ile bu yaz arasında koyulmuş.

Hocam öyleyse evin önüne koyulur bunlar mezarların yanına koymuş. Benim bildiğim mezarların yanına çeşme koyulur saha dolabı değil. Hem özel projeyse bile niye tip 7 dolap koysunlar ki? Küçük dolaplardan koymalaeı gerekmez mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 17 Ağustos 2019; 1:3:2 >
    gitdiğim her yerde ege bölgesinde fiber afyon merkez geçen ay gördüm bir sokakta 3 tane tip 7 olan yerler var

mersinde turk telekom deposu 15 tane Tip 7 hazırlamışlar takılmayı bekliyor güney doğu da bile fiber dolap yapıyorlar
    Hocam parasını veren kim olursa olsun yapıyorlar bana da dediler 37 bin ver sana özel tip 7 koyalım kabul etmedim

telekom çalışanlarına sorun derim
  • türk telekom kullanıyorum twitch e tracert attım level3 kullanıyor

Valve serverlarına da tracert attım oraya da ntt kullanıyorlar. valve ye tracert atarken önceden telia kullanıyorlardı
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    Ben de ikisinde de NTT üzerinden gidiyor. Eski sonuçlara baktım. Yine NTT'imiş.
  • 
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.