Şimdi Ara

Türk telekom fiber dönüşüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar ben 8mbpse kadar olan adsl bir paket kullanıyorum yaklaşık 1.5 aydır internetim kesikti.ilgili yerler ile iletişim kurduğumda fiber dönüşümü yapıldığı bayramdan önce sistemi devreye almayı planladıkları söylediler.Yan sokağıma tip7 dolap koyulmuş ayrıca ana türk telekom kanalına yaklaşık 4 5 ay önce turuncu fiber kablo döşemişlerdi.İlk sorum sizce bu süreçten sonra bayramdan önce tamamlamış olurlarmı ? ikinci sorum benim oturduğum ev eski ve ankastre kutusuda eski ( telefon kablosu bina dışından geliyor evin içine ve cat 6 ile değiştirmiştim) bu durumda nasıl bir sistem bağlanır ankastreyi değiştirirlermi aynı kalırsa alacağım hızı etkiler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tip7 dolap 2 saat içerisinde de aktif olabiliyor aylarıda bulabiliyor

ben 6 aydır bekliyorum imzamdaki konuyu inceleyebilirsin
  • Valla birden fazla mahallede dönüşüm yapıyorlar kapsamlı en az 3 bin konutun interneti kesik Süreci daha fazla uzatmazlar diye tahmin ediyorum ama belli olmaz yinede peki dolaba kuş uçumu 50m yeryüzünden diyelim 150m ne kadar hız alırım birde eski binalara bakır kablo kullanıyorlar sanırım vdslmi oluyor o ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozgatlee -- 4 Mayıs 2020; 20:24:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @yozgatlee hocam sorularınızı ancak altyapı çalışmaları bittikten sonra adresinize hanenize gelen altyapıyı sorgulayarak görebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.