Şimdi Ara

TURK TELEKOM FİBER ALTYAPI SAÇMALIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle Merhaba başımdan geçen olayı belki bir faydam dokunur diye yazıyorum. Bundan yaklaşık 5 ay önce evime VDSL altyapı geldi şuan 75mbps hız kullanıyorum

gayet memnunum fakat yıllardır ADSL kullanan biri olarak bu hız beni kesmedi. Bende evime nasıl FTTH altyapı çektirebilirim diye uzun uğraşlara girdim. Resim ekleyeceğim zaten yaklaşık 30 tane şikayet kaydı oluşturdum bunun yanında her gün twitter üzerinden Yusuf Kıraç, Ümit Önal, TT Destek gibi hesaplara tweet attım. Fakat buda çözüm olmadı. Daha sonrasında şöyle bir yol izledim ilk başta bölgemde altyapı çalışmalarını sağlayan TT müdürlüğüne gittim, "Zaten VDSL altyapı kullanıyorsunuz Fiber Optik Kablo kimse çekmez size" bana bu şekilde söylediler. Asıl zoruma giden bu söz oldu benim 100 metre ilerimdeki adam kullanıyor ben kullanmayacağım :D şu son günlerde forumda gezinirken bi arkadaşın postuna denk geldim aynı bölgede oturuyoruz anladığım kadarıyla, aynı müdürlüğe bağlıyız şöyle bir yol izlemiş Türk Telekom Müdürlüğünü Türk Telekoma şikayet etmiş bende bu postu görünce Ümit Önal a bir mail yazdım Resimde Ekleyeceğim, daha sonrasında yarım saat içerisinde bir yetkili tarafından arandım konu ile yakından ilgileneceğiz dedi açıkçası pek inanmadım. Ertesi gün tekrar arandım. " fiber altyapının uygun olmadığı çalışma yapılması için teknik ekiplere bilgi verildiği, gelişme olması durumunda mutlaka bilgi verileceği iletildi. Ofis kanalından iletilen bilgi doğrultusunda gerekli aksiyonun alınması için ilgili birime bilgi verildiği iletildi. Saygılarımızla." ben bunu duyunca çok şaşırdım çünkü genelde otomatiğe bağlanmış gibi aynı şeyi sayıklayıp duruyorlardı. En son çare olarak oturduğum belediyenin başkan yardımcısına yazdım yazdıktan 5 dakika sonra aranıp sanırsam yine yetkili biri gerekli yerlere ileteceğini söyledi. Durum bundan ibaret umarım en kısa sürede Fibere kavuşacağım :)

• BENDE ÇOK UĞRAŞTIM KAZANDIM GİBİ FTTB DEN FTTH DÖNÜŞECEK APARTMAN İNŞALLAH

• sevindim :)

• ümitlenme, aynı durumu ben de yaşadım. CEO ekibi tarafından bölge müdürlüğüme talep iletildi ama ''80mbit VDSL var yeterli'' denilerek Fiber çekilmedi.

Bölge müdürlüğün istemezse çekmezler

• Umarım çekilir hocam ne diyeyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende b3nzer durum yaşadım önce bi dilekçe yaz adresime fiber istiyorum diye apartman yöneticisindende imza al türk telekoma götür teslim et onlardands dilekçe takip no al resmi bi belge olsun elinde banada fibrr gelecek 3 4 ay önce dilekçe vermiştim yüzde 90 ondan dolayı

• Müdürlük dilekçe kabul etmiyor saçmalık orda.

• Hadi 75 MBPS yeterli deyip Fiberi reddediyorlar bunu gördük, 10 MBPS hıza neden VDSL dönüşümü yıllardır yapmıyorsunuz bu da mı yetiyor :D

• By_Alesia B kullanıcısına yanıt
    Bazı bölgelerde maliyet sıkıntısından dolayı yapmıyorlar anladığım, kadarıyla

• iscooooooo kullanıcısına yanıt

Nasıl bir yol izlediniz hocam bina altına kutu koymuşlar ama vdsl olarak hizmet veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Invisible Pink Unicorn kullanıcısına yanıt
    Anlattım zaten konuda hocam

• bagisakifemre B kullanıcısına yanıt
    Hocam dilekçe kabul etmeme gibi bi durum olamaz hatta suç diye biliyorum ümit önala yazmışsınız bu durumuda belirtin derim

• Yazdım zaten hocam

• bagisakifemre B kullanıcısına yanıt
    Hocam il mdürülüğünde erişim planlama birimiyle görüştünüzmü hiç gidince direk erişim planlamayla görüşün

• İl müdürlüğü çok uzak olduğu için gitme fırsatım olmadı fakat bağlı olduğum müdürlüğe gittim bana talep oluşturamazsınız dedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.