Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bunu kullanıyorum. Ama hızı bana yavaş geliyor. Turkcell 59₺ iyi hızlı ama çok pahalı. 49₺ olsaydı geçerdim. Bunlar ile devam edeceğiz. 20 dk boyunca mh ile buna geçmek için uğraşmıştım. Adam pes etti :)) 250 gün taahhüt kaldı. Ey Turkcell, 10 pahalı yap gelelim. +24₺ ne ya hu!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu tarifeyi kullanıyorum . Daha 11 ayım var. Ama internet hızı çok düşük genelde 3-5 Mbps arasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell ile TT yi karıştırmayın arkadaşlar. Boşunamı ucuz kullanıyoruz Turkcell her zaman stabil hız verir ve verdiği hızda yüksektir.

Ben yıllardır TT kullanıyorum ortalama hızımız Turkcele göre düşüktür .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    20 seneye yakın zamanda telsim avea gibi operatörleri kullandım. Ericsson A1018 telefon ile başladım. Neyin ne olduğunu biliyorum kardeşim. Ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor, 2 katına yakın para ile hat paketi satın almak zaten kaliteli hizmet satın almaktır. Turkcell 24₺ yerine +10₺ yap gelelim dedim. 35₺ veriyorum, 45 ideal ama 59 pahalıdır. 99₺ye taşınır sınırsız internet ve Telekom kullanmak daha mantıklı olur bu pahalı fiyatları ile. Telekom ucuz olması nedeniyle bu kadar kötü durumda zaten.

• Aynen sanırım telekom ucuz diye kullanan çok ve yetmiyor artık alt yapı.

Bende Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum ama acayip derecede pahali . Şu an TT de kullandığım tarifeye yakın tarife 100 tl civarı . Ben 30 tl ödüyorum. Galiba bu gidişle TT decam edeceğiz
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Aynı durumda Telsim kullandım. Bol bol SMS ve sonra dakika verdi. Çekmiyordu, SMS birikiyor ve öyle gidiyordu. Sonuç kötü oldu. Nerede çokluk orada pislik işte. Aysel filan gibi değişik şekilleri de gördük. Turkcell zengin adam işidir. Yıllardır bu böyledir. Kaliteli hizmet verir. Son ve yıllardır kullandığım hat Turkcell çıkışlıdır. ama gezmediği operatör kalmadı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu 2 kat olayını ben bir türlü yapamadım. işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz diyor 2 aydır.

• Bu tarifeyi kullanan arkadaşlar; bahsettiğiniz hız düşüşü, bu tarifeye geçtikten sonra mı oluştu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Bu tarifeyi kullanan arkadaşlar; bahsettiğiniz hız düşüşü, bu tarifeye geçtikten sonra mı oluştu?
    Hayır, zaten TT nin hızı düşük. Bu pakete geçince ekstra hız düşümü olmuyor

• ben bu tarifeyi kullabıyorum hız düşüşü yok akisine 50 den aşağı görmüyor

• Ben de teklif bekliyorum. 10 gun oldu turkcell’den tt faturasiza geceli

• Hızı düşük bunun. Ben faturasızda 20 gün bekledikten sonra geçtim. Mh aradım istedim. Beni sonra geri aradılar. Bu olmazsa geldiğim yere geri giderim dedim. 20dk konuştuk. Ben kendimi kabul ettirdim. Onların keyfine kalsaydım hiç olmazdı. Çünkü öyle bir kampanya bana tanımlı değildi. Başka firmaya kaçmış bir eski müşteriydim.

• Tarifenin ttde hız düşüklüğü olması imkansız öyle bir şart yok 2. Önceliklendirme gibi altyapı bölgedeki baz istasyonu kapasitesi gibi nedenler olabilir

• Kulubunuz hayırlı olsun diyerekten bir çayınızı içerim gelmişken soluklanayım biraz.
    Pakete özel bir hız düşüklüğü olduğunu düşünmüyorum bende arkadaşlar. Sözleşmede -abonelik sözleşmesi- bu konudan bahsediyordur muhtemelen bir ara incelerim.Eğer kısıtlama yapılıyorsa da bence yanlış bir karar ama zannetmiyorum pakete özel bir kısıtlamaya gideceklerini.Bu paketten söz ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 18 Haziran 2019; 0:27:40 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    burak550 B kullanıcısına yanıt
    Ben tarifeyi ilk aldigimda hız farkları varmı inceleyecegimi söylemiştim. Malum uzun zamandir hız testleri yapıyorum ve arşivim var. Kesinlikle bu tarifeye özel hız düşümü yok. Bu bir şehir efsanesi olsa gerek. Evet tarifeye ilk geçişte tarife değişikliginde(faturasızdan faturaliya geçişlerde) telefon 3G hatta 2G oluyor. *100# yapıp 4G ayarlarini tekrar kuruyorsun ve telefonu kapatip aciyorsun düzeliyor yada sadece telefonu kapatip aciyorsun 2 saat icinde 4.5G 'ye geçiyor.
    Tarife değiştigi anda(faturasızdan faturaliya geçince) şebeke 2G ve 3G oldugu için millet de panik yapıp hemen forumda bu tarifede hız düşüyor yazıp kafa karışmasına sebep oluyor.

• Haklısınız hocam, VOLTE hizmetini hiç kullanabildiniz mi, memnun musunuz?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    HD ses kalitesi pek farketmiyor,özellikle başka operator numarasiyla konuşurken hiç faydasinin olmadigini düşünüyorum. Turkcell abonesi numarasiyla konusurken ses kalitesi sorunu Vodafonede de var. Bunun sebebinin Turkcell'in kısıtlama yapmasından kaynaklandığını düşünüyorum ki forumda ve farkli ortamlarda buda dair yazılar paylaşıldı. Bence doğru. Avea bir ara bu yüzden Turkcell'i şikayet etmişti ama yogunluga göre kendi abonelerim arasında da bu kısıtlama devreye giriyor size özel bir işleyiş degil gibi bir cevap vermisti.

• Anladım, biz faturasız hatlar VOLTE kullanamıyoruz, bu konuda hem BTK ya hem de telekomun tüketici şikayetlerine yazdım ve bu konuda çalışma olduğunu yakın zamanda faturasız hatların da VOLTE kullanabileceği cevabını aldım.Umarım o yakın zaman ifadesi gerçekten yakın bir zamandır. Ancak dediğiniz gibi çok fark etmiyorsa o kadar da üstüne düşmeye gerek yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

HD ses kalitesi pek farketmiyor,özellikle başka operator numarasiyla konuşurken hiç faydasinin olmadigini düşünüyorum. Turkcell abonesi numarasiyla konusurken ses kalitesi sorunu Vodafonede de var. Bunun sebebinin Turkcell'in kısıtlama yapmasından kaynaklandığını düşünüyorum ki forumda ve farkli ortamlarda buda dair yazılar paylaşıldı. Bence doğru. Avea bir ara bu yüzden Turkcell'i şikayet etmişti ama yogunluga göre kendi abonelerim arasında da bu kısıtlama devreye giriyor size özel bir işleyiş degil gibi bir cevap vermisti.
    Varmı özel bir yöntem tarifeye geçiş için

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Faturalıda 15GB 35TL Tarifesi Teklifi Alabilmek İçin Yapılabilecekler:

Tarifen Katlayan,Mobil Ofis,Bimcell,PTTcell,Taraftar Hattı, ve Kurumsal tarifeler olmayacak.
    Sim kartın 4.5G olacak. 4.5G aktif olacak.
    EVET yazıp 5008'e gönder.
    EVET yazıp 8070'e gönder.
    ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr email adresine derdini isteğini anlatan bir yazı gönder. Faturasız hat abonesi oldugunu,eğer teklif edilirse Faturalıda 15GB 35TL tarifesine geçebilecegini belirt.
    Mailin sonuna hattın sahibinin adını soyadını, ilgili hattın numarasını ve ikamet ettiginiz il/ilçe yazıp gönderin.
    Sonra 0507 985 xx xx veya 0555 444 1 50x numaralarindan gelecek cagrilari bekleyeceksiniz.
    Bu maile teklif istegini yazanlara ilk başta olumsuz cevap verilse de,arşive not edilip bir gün teklif kotası dolmayınca listeden maili bulunup teklif ediliyor diye düşünüyorum.
    Forumda bu mailden sonra olumsuz cevap verilip ama bir süre sonra teklif gelen çok kişi oldu.
    Diğer bir taktik de blöf: Numaranızı taşıma başvurusu yapıp bayide anne kızlık soyadını alakasız olarak yanlış vermek ve Turk Telekom tarafından bilgi uyumsuzlugu sebebiyle taşıma talebinin reddedilmesini sağlamak. Sonra Turk Telekom Mobil yetkilileri sizi arıyor,neden numaranızı taşımak istediginizi soruyor. Siz çekim kalitesine göre içeriklerin fiyatı uygun degil,daha uygun fiyat olsa kullanırdım diyeceksiniz. Arkasından teklifler gelecek. İlk teklifi yedekte tutun az ağırdan alın diger teklifi duyun,baktınız arkada başka teklif yok,teklifler iyiyse birini kabul edin. Yada Faturalıda 15GB tarifesini isteyin. Bu taktikte daha iyi indirim teklifleri geliyor açıkcası. 20GB tarifenin 25TL'ye verildigi oluyor.
    KOLAY GELSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 22 Haziran 2019; 4:5:46 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.