Şimdi Ara

Türk Telekom Faturalıda 15GB 35TL (39TL Oldu) Tarifesi Kullananlar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
58
Favori
144.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarife aslında ilgimi çekti fakat uzun süredir geçiş vs yapmadığım için paslanmışım gerçekten onu anladım.
    Turkcell taahhütüm 4 gün sonra bitecek anladığım kadarıyla direk bu tarifeyi alamıyoruz.
    Öncelikle fırsat 7 gb faturasız tarifesine geçeyim diyorum. (Onu da direk yapabiliyor muyum nasıl yapıyorum tam bilmesem de öğreneceğiz bir şekilde.)
    Daha sonra bu konuda anlatılan şekilde mail, sms atayım diyorum.
    Yapmam gereken başka bir şey ya da eksik anladığım birşeyler var mı acaba?
  • Banada 2.ayimda dun akşam teklif geldi kabul ettik bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Sakın 23 hazirandan önce arayıp geçme. Onlarin aramasini bekle fatura kesim tarihi 22 haziran geçsin.
    Son 2 günde herkese teklif göndermişler Turkcell 15GB 59 TL kampanyasiyla ortaligi sallayinca.

• JohnA kullanıcısına yanıt
    Selfy için TC tanimlayabilirsen Selfy 8GB 27 TL Yaz Fırsatı Faturasız Paketi en uygunu. Profilimde imzamda turk telekom tarifeleri tavsiye yazısı linki var,onu bi okuyun.

• bu teklifi bekliyordum ama evde ve işte interneti kullanamıyorum. ya çok yavaş, ya sinyal var ama bağlantı yok. sürekli problem yaşıyorum. bu nedenle bugün tekrar hattımı taşıyacağım.
  • Hattım 4.5gden 3gye düşüyor dedim. Hız düşürme var. Ekranın video görüntüleri var. Ben bunu nasıl nereye şikayet edeyim? Geçenlerde başka bir adreste 4.5G+ ile çekerken bir anda H oldu. İnternet iptal! Yine manuel olarak 4.5Gye çektim. Ondan sonra düzeldi. Ama evde rezalet ötesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yaşını doldurmuş kızım var onun tc si olur sanırım. Bugün gidip başvuru yapacağım ama öncelikle başka bir tarifeye geçmem gerekiyor anladığım kadarıyla, bakalım bayiden de doğru yönlendirme yaparlar inşallah.
  • hocam mobil öğrenci den kral tarife geçiş olmuyor diyor 444 1 500 arayın yazdı. nasıl çözebiliriz bunu? webden denedim ayrıca kral tarife çıkmadı.

• Bana hala konu ile ilgili teklif gelmedi ama bugün prime 15 tarifesi öneriyor oda 59 ₺ imiş

• Bende şansımı denedim. Mail attıktan 15 dakika sonra arayıp sizi geçiremeyiz dediler.
  • mobil öğrenci tarifesinden 1000 dk 15 gb 35 tl tarifesine geçilemiyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleipnirr

Bende şansımı denedim. Mail attıktan 15 dakika sonra arayıp sizi geçiremeyiz dediler.
    Mail attıktan sonra aranıp size teklif yok denilip olumsuz cevap verilen neredeyse herkese 1 ay içinde hatta 10 gün içinde teklif geldi. Konuda da bu durumu anlatan teyit edenler çok.
    İlk başta teklif edilmiyor ama mail atıp isteyenler tahminime göre bir yere not ediliyor ve teklif kotasini dolduramadiklarinda mail gönderip isteyenlerin arasindan seçip teklif yapılıyor.(analiz-tahmin)

• GS-33 G kullanıcısına yanıt
    Engel değil. Önceki mesajlarda yazdiklarimi uyguladiniz mi? EVET yaz gönder yazimin bulundugu yaziyi mesela?

• Yaptım evet yazıp gönderdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar, Turkcell den Turk Telekom a geçmek istiyorum.25 Hazirana kadar geçmem gerek çünkü fatura yenileniyor.15 gb 35 TL’ye en kolay şekilde nasıl geçiş yapabilirim yorumları okudum ama farklı şeyler yazıyor zamanım az olduğu için en kolay yöntemi yazabilirseni sevinirim.Şimdiden Teşekkürler, iyi forumlar.

• forumfurkan F kullanıcısına yanıt
    Bu tarifeye bel bağlama. Yapılması gerekenleri yap ve bekle. 1 ay olur 3 ay olur, şu zaman gelir diye bi garanti yok. Aylarca bu tarifeye geçmek isteyip geçemeyenler var. Çünki tekliflerin neye göre gönderildiği belli değil.

Sonuçta random bir şekilde teklifler gönderiliyor.

Bende geçtim bu tarifeye 3 ay sonunda. 2 ay tl yüklemedim, 3. ay sosyal xl paketini aldım (5GB 40 TL) ve 1 kez twitterda talep ettim reddedildi. 3. ayda da teklif geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 21 Haziran 2019; 23:19:16 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Şu an da faturasız gnc selfy e geçip ne yapmam gerekiyor.

• 1 sene önce selfy 8 gb faturalı tarifesine geçiş yapmıştım. Şuan taahhütümün son ayındayım diğer ayın 26sında taahhütüm biticek. Bu tarifeye geçmek istiyorum ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz
  • Akarsu20 kullanıcısına yanıt
    Ben faturali hat sahibi olarak bu tarifeden nasil faydalanirim öncelikle baska hattin faturasizina gecip ordan tekrar tt faturasiza gelip ordan faturaliya gecsek olurmu 😅

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.