Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi arkadaşlar 1 şubatta tahaddütüm bitiyor. 46 lira olursa devam ederim .
    Ben önce telefonla çağrı merkezini arayıp hattı kapatmayı dusunuyordum . Sonra modem teslim ederken imza atmaya gidecektim.

MH aramayıp direk iptal birimine imza atmaya mı gideyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

şimdi arkadaşlar 1 şubatta tahaddütüm bitiyor. 46 lira olursa devam ederim .
    Ben önce telefonla çağrı merkezini arayıp hattı kapatmayı dusunuyordum . Sonra modem teslim ederken imza atmaya gidecektim.

müdürlüğe git . iptal bölümüne. iptal et oradan imza atıpta. modemin durumunu sorarsın hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

müdürlüğe git . iptal bölümüne. iptal et oradan imza atıpta. modemin durumunu sorarsın hem.

fiber kullanıyorum hocam. İptal birimine imzaya gideceksem modemide götürmem gerekiyor :)
  • quote:

quote:

quote:

fiber kullanıyorum hocam. İptal birimine imzaya gideceksem modemide götürmem gerekiyor :)

modemi iade etmek için belirli bir süre vermiyorlar mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

modemi iade etmek için belirli bir süre vermiyorlar mı ?

pek bılgım yok hocam ılk defa fıber internetim oldu :)

• cumartesi sabah ıslak imza verdim hala aranmadım beyler :)
  • 1 hafta içinde aranıyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 24 Mbit 35 Gb (fttb) Fiber kullanıyorum, iptal sonrası verdikleri en düşük teklif 41+5 tl mi?
  • Merhaba, ttnet fiber 50 mbps 200 gb akk kullaniyorum geçen hafta yeniledim.Fiyat 87 tl internette çiftetelli fiyat 75 gözüküyor geçiş yapabiliyormuyum yada akk yüksek 100 gb plsa fiyat 10 tl düşermi

• hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Nerede yaziyor acaba ben goremedim baska kaynak mi var?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

• Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    https://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/fiber_le_cifte_senlik_taahh_tname.pdf

Ayni tarifeyi daha once ben de buldum ancak mevcut ciftetelli kampanyasindan baska paket soz konusu olmamisti. Sadece ust paketler denmisti ki bu muhtemelen hem eski hem de farkli bir kampanya.

• Yeni üyeler için diyor müşteri hizmetleri ama çelişkili konuştu işkillendim😁

Yok eski müşteriler de yararlanabilir diyor. Sizin verdiğiniz link'te aşağıya doğru inip, Alo paket veya yalın internet müşterisi olarak kampanyadan yararlanmak için diye seçenekler var...
    (Sıkça sorulan sorular kısmında)
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ciftetelli-kampanyasi-mevcut.pdf
    Burada da taahhütnamede de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acanerk -- 23 Ocak 2017; 15:51:45 >
  • Arkadaslar taahadut bıttı arıyor zırt bırt actım konustuk dedım uygun bı teklıf verın adam suan kulladıgım ınternetın 10 tl daha fazlasını soyluyor bende kabul etmedım dıretmeye devam edım mı? soyle 50 tlye uygun bır paket yok mudur?
  • bulunduğum bölgede diğer firmaların hizmet verip veremediğini internet üzerinden görebileceğimiz bi sayfa vamıdır superonline mevcut altyapınız yok diyor kasaba olduğu için sadece türk telekom mu hizmet veriyor acaba.
  • Merhabalar.

Taahhüdüm 26 Ocak 2017 itibari ile son bulacak. Ben bu süreden önce(20.01.2017) TürkTelekom müdürlüğüne giderek ikna kampanyalarını sordum. İptal başvurusu için sıra aldım ve görevli bayanla görüşmeye başladık. Taahhüdüm bitiyor ben elinizdeki paketleri değerlendirmek istiyorum dedim.

Kadın sistemde 2 tane kampanyanın gözüktüğünü söyledi.
    1-) 50 GB AKK 16 Mbps 44 TL dedi. Halbuki sözleşmeyi elime alınca kotanın 75 GB olduğunu gördüm.
    2-) 100 GB AKK 16 Mbps 49 TL dedi.

Ben AKK sonrasını düşünerek ve 1 Mayıs 2016'ya kadar gelecek olan düzenlemeyi düşünerek daha yüksek hız istedim ama vermediler. Sistemde size sadece bu paketler sunulmaktadır dedi.
    Bende o zaman düşünmek istiyorum dedim ve çıktım.
    Çıkmadan önce ise bu kampanyayı düşüneceğimi söyledim ve hat başka bir aile bireyinin üstüne olduğunu söyledim. Sözleşmeyi tamamen hazır bir şekilde bana teslim etti. Eğer ki aile bireyiniz gelemezse siz sözleşmeyi getirin ben sisteme geçerim dedi. Tamam dedim ve ayrıldım.

Bu arada modem, konuştukça öde gibi paketlerin ek özelliklerini ve 42 TL gibi bir fiyat olduğunu söyledim maalesef sistemde gözükmüyor hem o paketler 31 Aralık 2016'da bitti dedi. Yeni yıla girdiğimiz için yeni paketler tanımladılar dediler ve bu size sunduğum kampanya ise 10 gün önce geldi dedi. Yinede isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşün dedi.

Bende ıslak imza verip iptal için başvuru yaptırsak dedim. Görevli kadında ben buradan yapayım isterseniz dedi bende yok bi dursun şu sözleşmeyi inceleyim ve müşteri hizmetleri ile konuşayım ondan sonra dedim. Kadın dedi zaten daha taahhüdünüzün 6 günü var o zamana kadar düşünün dedi gerekirse ıslak imza verip telefondan aranmayı beklersiniz dedi ama riskli dedi aramaya bilirler dedi. Tamam eyvallah dedim çıktım :)

Şimdi kampanya detaylarına gelirsek.

*Bu kampanyanın ismi "Ev Telefonu Olana Fırsat Var" kampanyası. Ne manidardır ki
    *Bu kampanyaya "Telefon DAHİL DEĞİL!"
    *Bu kampanyada yine her ay taksit taksit olmak üzere 2*24 şeklinde 2 TL "Kampanya Katılım Ücreti" adı altında 48 TL'lik kesinti yapılmaktadır.

Yani toparlamak gerekirse bundan 2 sene önce 50 GB AKK 16 Mbps Hız(ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB (ADSL)_EvTelefonu_olana_24
    ) ile anlaşmış olduğum paketim için 39 TL öderken aynı paketin +25 GB AKK olan şekline 44 TL ödeyeceğim. +50 GB AKK istersem 49 TL ödemiş olacağım.
    Yani +25 GB bedeli = 5 TL
    +50 GB bedeli = 10 TL

Ev telefonum içinde 12 Aylık taahhüt ile 18,75 TL ödemekteyim. .. Nisan 2017 bununda taahhüdü bitmekte. 250 DK hediyeli bir kampanyada ama adını hatırlamıyorum.

Velhasıl kelam yeni sözleşme ile beraber toplamda 44 + 18,75 = 62,75 TL ödeyeceğim.

Çok fazla yazdım ama bilgilenmek ve son durumdan haberdar olmak isteyen arkadaşlar için durum bundan ibaret.

Sözleşmeden SS'ler.

• Arkadaşlar 24 ay 16mbit 50akk li telefon dahil 49 tl ye okey verdim. 46 alanlar 41+5 tl telefon fiyatı olarak alıyormuş tel 12 aylık taahhutlu bu yüzden 12 ay sonra ne olacağı belli değil. Ben direk 49 a bağladık 24 aylık hiçbir ekstra da ödemeyeceğim.

• dark1907 kullanıcısına yanıt
    Tel de hangi paketi almış oldunuz?

• dark1907 kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun taahhüdünün bitmesine de daha var ama 26 Ocak'ta internetin taahhüdü bitiyor. Siz başvuruyu nereden yaptınız bu kampanya için? İptal için ıslak imza verip aramayı mı beklediniz?

Bunlar harbi adamın sinirini zıplatıyor. Müşteri hizmetlerini aradım 4 defa farklı kişilerle konuştum gram yapıcı konuşmaları yok.
    Diyorum telefon ile interneti birleştirelim diyorum o diyor diğer birim o diyor diğer birim iyice sinirlerim zıpla Telefon birimi internet birimine, internet birimi telefon birimine şutluyor topu. Lanet olsun dedim kapattım en son.
  • 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.