Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark1907

Arkadaşlar 24 ay 16mbit 50akk li telefon dahil 49 tl ye okey verdim. 46 alanlar 41+5 tl telefon fiyatı olarak alıyormuş tel 12 aylık taahhutlu bu yüzden 12 ay sonra ne olacağı belli değil. Ben direk 49 a bağladık 24 aylık hiçbir ekstra da ödemeyeceğim.

ttnet müşteri hizmetleri,telefon için iki yıl taahütlü 12 tl dedi bu nasıl iş.
  • Hg34 H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar benim tel ve internet taahudu aynı anda bitti gidip ikisini de kapattırdım aynı gün imza verdim.

1 gün sonra aradılar eski müşterisiniz cart curt.

Telefonun telekomdan ttnete geçisini sağlayalım 16 mbit 50akk ile devaö edin 49 tl dediler. Tel konuştukca ödeye geçti kullanmazsam hiç fatura gelmeyecek. Mng ile sözleşme göndereceklermiş vs vs. Dakikası 10 kuruş dediler zaten hiç kullanılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kavga dovus son noktayi koydum.faturanizi donduralim, cayma bedeli,fatura,baska tanidik var mi derken bitti.gule gule ttnet

• 24 mbit 35 Gb fiber kullanıyorum taahhüdüm bitmek üzere, şuan 41+7 tl şeklinde ödüyorum, 46 Tlye internet+Alo teklifi alanlar olmuş, ama herkse vermiyorlar anlaşılan, Şayet 50 Tlye kadar internet+Alo teklifi alabilirsem yola devam ederim, Alamaz isem yapacak bir şey yok yolları ayıracağız. İşin kötü tarafı hattım fiber olduğu için başka ISS lere geçemiyorum. Ne yapalım Mobil ile idare ederiz bir şekilde.
  • 24 ay kafan rahat kampanyası ile anladığım kadarıyla yalın için ekstra 11tl ödeniyor.

Yalın internet için

24 mbps 75gb akk 46tl + 11tl yalın ücreti odüyoruz.

yani yalın internet 57tl 24mbps 75gb akk.

Yalın 35mbps 100gb akk ise 77tl

Çiftetelli kampanyası ile yine yalın internet;

Yalın 24mbps 75gb akk 59,90tl

yalın 35mbps 100gb akk 69,90tl

Yani yalın internet için

25mbps 75gb akk 57tl 24 ay kafan rahat kampanyasi,

35mbps 100gb akk 69,90tl çiftetelli kampanyası daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMOKE -- 24 Ocak 2017; 22:16:9 >
  • 2 ay sonra taahhütüm bitecek.

24mbps 75gb 71tl oduyordum.

Arayip ayni sartlarda 66tl'ye taahhut uzatmami teklif ettiler.

1 mayis sonrasinda akk sonrasi hiz, 24mbps icin 8mbps'ye, 35mbps icin 16mbps'ye ineceginden 35mbps cok daha avantajli duruyor.

69,90tl'ye ciftetelli kampanyasi ile taahhutumu 35mbps 100gb akk hizina cikaracagim. 1 mayis sonrasinda akk nedeniyle hiz limitlensede 16mbps yeterli olacaktir

• 1 sene tahaadut 75 akk 69 uygun mu sızce arkadaslar zaten 10 mbps hızın ustu alamıyorum
  • 45-60 tl fazla para verilmez 24 ve 16 mb hiz icin

35 ve 50 mb hiz icin 70 80 tl verilebilir

• Konu sahibi arkadaş 2 yıldır foruma girmemiş, 2014 den beri konu güncellenmemiş.

Güzel bir ilk mesaj hazırlayıp konu başına ekletsek güzel olacak.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Haklısın Shodaime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Haklısın Shodaime

Interneti 75 gb 16 mbit 46 tl olarak hallettim yalnız telefon kaldı.

Şuan 18 tl müdürlükte iptal bölümünden en kötü 10 TL olacak yalnız telefondan iptal bölümü ararsa 0 tl veya 5 tl olabiliyormuş.

Onlara ulaşmak sıkıntı şuan için

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Haklısın Shodaime

Interneti 75 gb 16 mbit 46 tl olarak hallettim yalnız telefon kaldı.

Şuan 18 tl müdürlükte iptal bölümünden en kötü 10 TL olacak yalnız telefondan iptal bölümü ararsa 0 tl veya 5 tl olabiliyormuş.

Onlara ulaşmak sıkıntı şuan için

Sizden haber bekliyorum bakalım sonuç ne olacak?

• Dün ıslak imzami verdim inşallah bugün ararlar ev biraz Çukurda olduğu için çok iyi çekmiyor telefon mobil internet resmen eziyet olur benim için. İstediğim kampanya 24 ay kafan rahat kampanyası +alo 5 tl kampanyası +1 ay bedava :)

• bugun bende verdim imzayı iptal bölümündeki kadın 56 tl önerdi 46 tl alan ver dedim bizede geliyor şikayet ama biz bu fiyatları veremiyoruz dedi..o zaman iptal bölümleri hikaye diyecektim hızlıca hallettim çıktım..aynı anda telefonuda kapattım az önce sms geldi 4441444 arancaksınız diye bekliyorum iyi bir teklifi..
  • arkadaşlar bu telefondan arananlar hangi numaradan aranıyorlar. ıslak imza verdikten sonra ikna hattı kaç acaba evi aramışlar cep numaramı vermiş valide ama arayan yok hâla
  • 24 ay 16 mbps 75 GB AKK 44 TL bu kampanyayi kabul ettim.

24 aylik 19 TL'ye 500 dk telefon kampanyasinida obur ay yapacagim.

Toplamda 63 TL odeyecegim.

Bu sekilde olursa tek tek iptal islemleri gerceklesebiliyormus.

Ama tek paket olursa telefon iptalinde internet, internet iptalinde telefon her ikiside iptal oluyormus. Yani TTNET ALO.

Bu bana mantikli gelmedi.

Hipernet istedim senin kablon bakir sana veremeyiz dedi.

Musteri hizmetleri veriyor dedim onlar pek bilmiyor durumlari dedi.

Zaten nette okudugum kadari ile mudurlukten alinan hat bilgisi daha saglikliymis o yuzden uzatmadim ve 16 mbps hizi kabul ettim.

Birde dusundum 24 mbps ve ustu bir paket olsa ve kopmalar filan olursa diye o zaman daha beter olur diye bu sekilde karar kildim.

Yukarsa zaten detayli anlatmistim. Paketlerin durumunu net bir sekilde ogrenebilirinisiz.

• Tekrar aradım, 46liralık tekkifi yapın kabul edelim dedim.

Bir daha arayıp 59 dediler.

Yok dedim.

Bugün arayıp hattınızı iptal ettik dediler.

Mobilden devam

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkünse paylaştığınız taahhütnamenin orta kısmındaki nick adınızı kaldırıp resmi tam sayfa olarak buraya tekrar ekleyebilirseniz ben ve taahhütü bitmeye yaklaşan arkadaşlar yazıcıdan çıktısını alıp telekom müdürlüklerine gidip bu kampanyadan yararlanmak istiyoruz diyebiliriz.

• rizakar R kullanıcısına yanıt
    Tabii ki hocam.

Mudurluge gittiginizde iptal basvurusu alin, daha sonra ev telefonum var diyin ve bu kampanyayi gosterin. Yuksek ihtimalle size sunacaklardir, sunmazlarsa ekteki belgeleri gosterin :)

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam inşallah bizede sizinki gibi teklif sunarlar

• 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.