Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: truva1975 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal başvurusunu yapmıştım müdürlüğe gidip.

Bugün aradılar, 16 mbit 50 gb akn pakete önce her şey dahil 49,90 liradan devam edin 2 yıl taahhüt dediler. Yok dedim.
    Sonra taahhütsüz, her şey dahil 36,50 liraya devam edin ; gelin kapatmayın dediler. Yok dedim.
    Devredebileceğiniz birisi var mı dedi en son. Yok dedim.

Uydunet bağlattım zaten ben dedim, iyi günler dedi kapattı hemen :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 2 Haziran 2016; 1:09:38 >
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 36,5 lira da aynı şekilde 16mbit 50 gb + yalın erişim ücreti mi?
  • Ttnet alo kullanıyordum ben. Her şey dahil dedi. Kapattırmaya kesin kararlı olduğum için çok ayrıntı edinmedim doğal olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Merhaba 2-3 gün önce ttnet alo için 5 tl ücretle 12 ay taahhüt verdim. Kullanmadığım telefona para vermek istemiyorum diye aradığımda iyi o zaman sizden ücret almayız dediler. Şikayetler vs ses kaydını dinlediler size yanlış bilgi vermişiz 5 tl yaparız ücretinizi dediler onayladık demem o ki bastır bastırabildiğin kadar bunların belirli bir fiyat standartları yok tutturabildiklerine :)

Bilgi icin tsk yalniz benim 12 ay daha internet taahhutum oldugu icin elim kolum baglandi.ilk taahhut verirken 24 ay internet 12 ay ttnet alo taahhutu verdirdiler ben ikisi de 24 ay olsun istedim ama ozaman ki kampanyalari buydu 12 ay dolunca tekrar 12 ay 5tl ye taahhut verirsiniz demislerdi.Simdi biz gormedik bilmiyoruz cekiyorlar kapatma kozunu da kullanamiyorum 450tl cezasi var ttnet alo icin kalan 12 ay 14tl odeyin dediler sinir oldum bir formul ariyorum benim durumda olanlar nasil bir yol izliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

Benimde 9 haziran'da taahhütüm bitecek şuan mevcutta FİBERNET LİMİTSİZ (24Mbps'ye kadar) 35GB AKN kullanıyorum fakat yetmiyor tabiki bu nedenle minimum 50GB ihtiyacım var, ilk etapta müdürlüğe başvurup iptal talebinde bulunacağım, yakın zamanda bu şekilde alınan en iyi teklif hangisidir?

Ayrıca, telefon aboneliğim devam edecek onun taahhütü olduğu için bu durumda sadece interneti başka bir operatöre taşıyabilir miyim?

Teşekkürler.
  • arkadaşlar bugun turk telekom mudurlugune gıttım iptal bolumunden en uygun tarıfıyı alabılmek ıcın malesef artık eskısı kadar cömert değiller 16mbit 100gb AKK + TTnet Alo 250 DK ile birlikte 59,90TL'ye 2 yıl taahhüd vermek zorunda kaldım. bu arada ttnet alo da 2 yıl taahhudlu oldu. son zamanlarda daha ıyısını alabılen oldu mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat2005 -- 7 Haziran 2016; 15:41:05 >
  • arkadaşlar benimde 8 haziran da taahhütüm bitmiş oluyor.Nasıl bir yol izleyecek şu zamanlarda bitenler ?
  • Turknet ya da vodafone deneyin hem fiyatları uygun hem de şu kazıkçı turk telekoma tekel olmadıığını hatırlatın...
  • Dün Türk Telekom'dan arandım. Türk Telekom evde internet hizmetlerin aradıklarını söyledi müşteri temsilcisi. İnternet için taahhüt yaptım. Normalde Kasım gibi bitecekti taahhüdüm. Erken aradılar. 16 maps'ye kadar 75 gb. için 24 ay 59.90 tl dediler. Aradıkları sırada iş yerindeydim. Çok da düşünmeden tamam dedim. İyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum. Bir de TTNET Alo ile Tivibu da kullanıyorum. Ev telefonumun taahhüdü de internet ile aynıydı. Tivibu ve Alo ile ilgili de kampanya istedim. O hizmetlere farklı birim bakıyormuş. Sadece internet taahhüdü aldılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray36

Dün Türk Telekom'dan arandım. Türk Telekom evde internet hizmetlerin aradıklarını söyledi müşteri temsilcisi. İnternet için taahhüt yaptım. Normalde Kasım gibi bitecekti taahhüdüm. Erken aradılar. 16 maps'ye kadar 75 gb. için 24 ay 59.90 tl dediler. Aradıkları sırada iş yerindeydim. Çok da düşünmeden tamam dedim. İyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum. Bir de TTNET Alo ile Tivibu da kullanıyorum. Ev telefonumun taahhüdü de internet ile aynıydı. Tivibu ve Alo ile ilgili de kampanya istedim. O hizmetlere farklı birim bakıyormuş. Sadece internet taahhüdü aldılar.

İki kata yakın hız 24mbps artı telefon o fiyata veriliyordu. Pek iyi olmamış.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

• quote:

Dün Türk Telekom'dan arandım. Türk Telekom evde internet hizmetlerin aradıklarını söyledi müşteri temsilcisi. İnternet için taahhüt yaptım. Normalde Kasım gibi bitecekti taahhüdüm. Erken aradılar. 16 maps'ye kadar 75 gb. için 24 ay 59.90 tl dediler. Aradıkları sırada iş yerindeydim. Çok da düşünmeden tamam dedim. İyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum. Bir de TTNET Alo ile Tivibu da kullanıyorum. Ev telefonumun taahhüdü de internet ile aynıydı. Tivibu ve Alo ile ilgili de kampanya istedim. O hizmetlere farklı birim bakıyormuş. Sadece internet taahhüdü aldılar.

kazıklamışlar...
  • 19mystic03 1 kullanıcısına yanıt
    Benim taahhutum bitti suan adsl den vdsl e nakil ile gecis yaptirdim. Tt mudurlugu iptal kisminda ilk teklif ettigi 16 mbit 100 gb akk 49 tl idi. Adsl paketlerindeyseniz bu sekilde halledebilirsiniz. Yada benim gibi hipernet destekliyorsa gecis yapip 50 mbit 200 gb akk 79 tl ye alabilirsiniz.

Daha ucuz yollu yuksek akkli turknet ve vodafone alternatif seceneklerde mevcut.

• eray36 kullanıcısına yanıt
    Hic iyi yapmamissiniz paket tarihlerini ayirarak, zararin neresinden donerseniz kardir. 2 sene sonrasi ne getirecegi belli olmaz ttnet alo ve tivubununda sozlesmesini 2 senelik uzattirmaya bakin. Taahhut bitiminde iptal etmeye kalktiginizda engel olmasin.

• harun26180 H kullanıcısına yanıt
    Hocam yalın internet ücreti dahil mi buna?
  • müdürlüğe gittim bugün
    hipernet 24mbit 75gb 54tl
    ttnet alo 12tl.

daha uygunu yokmuş.

telefon ile aradım adamın teki çiftetelli kampanyasını veririz dedi.

telefonda iptal başvuru verdim. hafta imza atmaya gideriz.

35mbps 100gb % ttnet alo 59tl deseler alınabilir.
    24biti 49a verseler veya.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Altyapımda VDSL veya Fiber yok.

• quote:

Altyapımda VDSL veya Fiber yok.

Anladım açıkçası en azından telefonu da ekleyebilirlermiş diye düşünüyorum. Ya da zaten 16 mpbs üstü hızı alamıyormuşsunuz. diğer servis sağlayıcılardan o hızları sorun yaşamadan alabilirdiniz daha uygun fiyatlara ve ek hizmetlerle.
  • az önce tekrar aradılar 4440375ten. telefonla iptal başvuru açmıştım.
    hipernete 51tl
    ultranete 46tl dedi.
    %50 indirimi veremiyorum dedi.

telefon için teklifte veremiyormuş.

sonra 4441444 ü ara dedi. aradım 10dk bekledikten sonra bağlandı. ttnet alonun 1 ay 3 gün daha taahütü olduğu için teklif veremiyormuş.
    1 ayda az taahütü olması lazım mış.
  • Benimki yalin degil. ttnet alo var 250 dk 10 tl, onun taahhudunun 1 senesi var. 49 tl olan sadece internet fiyati icin gecerli. Yalinda fiyatlar nasil bilmiyorum.

Daha onceki sayfalara bakarsaniz yalina 10 tl fazla soyluyorlar herhalde.

• TTnet yine faturalara ALO üzerinden yerleştirmeler yapmış beyler. Haberiniz olsun.

Detaylarda 1TL lik konuşma görünüyor ama faturada ne hikmetse internete ilave olarak 3,25TL konuşma var.
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.