Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chipparacıabi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    duyumum rusyadaki benzeri 50=100 75=200 100=300 katları şeklinde olucak..... kaynak ttnete çlışan genel müdür......
    sözleşme vermeniz bişey değiştirmez akkler oto yukselcek eski yeni Farketmiyor tüm türkiye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Mayıs 2016; 13:24:44 >
  • Arkadaşlar telefonun taahhüdü doluyor en uygun şuan ki fiyat nedir, 5tl lik kampanya devam ediyor mu? (Konuştukça öde yeterli, ek dakika felan istemiyorum.)
  • Arkadaşlar hipernet 25 megabit 75 akk tarifesini kullanıyordum, taahhüdüm 9 mayısta sonra erdi. Müşteri hizmetlerini aradım en ucuz 59.90 fiyat verdiler. Sonra iptal başvursunda bulundum, telekom müdürlüğüne gidip iptal için ıslak imza verdim. Neti kapattılar ertesi gün aradılar. Daha düşük bir pakete geçirmeyi teklif ettiler. Ultranet 16 megabit 50 akk +telefon 49.90 TL ye 24 ay taahhüt verdim. Ayrıca kargoyla hediye modem de gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozzy

Arkadaşlar hipernet 25 megabit 75 akk tarifesini kullanıyordum, taahhüdüm 9 mayısta sonra erdi. Müşteri hizmetlerini aradım en ucuz 59.90 fiyat verdiler. Sonra iptal başvursunda bulundum, telekom müdürlüğüne gidip iptal için ıslak imza verdim. Neti kapattılar ertesi gün aradılar. Daha düşük bir pakete geçirmeyi teklif ettiler. Ultranet 16 megabit 50 akk +telefon 49.90 TL ye 24 ay taahhüt verdim. Ayrıca kargoyla hediye modem de gönderdiler.

İhtiyaçlarınızı bilemem ama bana kalırsa biraz mantıksız olmuş. 10 lira indirim için hem hızınız hem de kotanız düşmüş. Bizim bölgede fiber, hiper vs. olsa bir dakika düşünmez geçerdim. Bir de 24 ay taahhüt, gerçekten şaşırdım.
  • ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Hipernet kullandığım 2 yıllık süre içerisinde aylık kullanımım 30 Gb'yi geçmemiştir. Kullanmadığım bir şey için fazla para ödemeye değmez bence, hız konusuna da gelince benim için gayet yeterli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byozzy

Hipernet kullandığım 2 yıllık süre içerisinde aylık kullanımım 30 Gb'yi geçmemiştir. Kullanmadığım bir şey için fazla para ödemeye değmez bence, hız konusuna da gelince benim için gayet yeterli oluyor.

Sorun yok o zaman, hayırlı olsun.
  • 24 aylık(50gb 16mbit sınırsız-yalın) verdiğim tahhahüt bu cuma bitiyor. bitmeden gidip görüştüm fiyat olarak aynı tarrifeye 24 ay olarak 59.9 olur dedi. Yeni gelene 49 a veriyosunuz dedim gülüyor o öyle dedi. Bende cuma günü gidip kapatcam. olmazsa yeni abonelik alırım. bunlar bizi yolunacak kaz olarak görüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay2012

Sonunda bizim mahalleyede fiber gelmiş bulunmakta dün müşteri hizmetlerini aradım ve fibere geçmek istediğimi sordum ultranet limitsiz 16mbps 100gb AKN kullanmakta idim yalnız taahhütlü olduğu için ona en yakın paketin 50Mbps 200gb AKN olduğunu söyledi ve 10 TL de fark istedi bende kabul ettim ve 2 saat sonra geçişim sorunsuz tamamlandı çok hızlı oldu gerçekten bunu beklemezdim teşekkürler.

Ben de geçmeyi düşünüyorum 50 Mbps 200GB AKN pakete, siz ne kadar ödüyorsunuz bu pakete ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bugün telefondaki müşteri temsilcisi üzerinden anlaşma sağladım. Yalın adsl 50 gb akn sınırsız 16 mbit neti 24 ay tahhahütle 49.9 a bıraktı. ben fiberi istedim yalın fibernet 24 mbit hız 75 gb kotalı 59.9 a bıraktı birde modem yollayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniiiz40

arkadaşlar bugün telefondaki müşteri temsilcisi üzerinden anlaşma sağladım. Yalın adsl 50 gb akn sınırsız 16 mbit neti 24 ay tahhahütle 49.9 a bıraktı. ben fiberi istedim yalın fibernet 24 mbit hız 75 gb kotalı 59.9 a bıraktı birde modem yollayacak.

Hocam benim mahallede altyapı adsl vodafone'a geçtim, hizmet verilmesinden itibaren bir sıkıntı yaşamadım 2 haftadır.

http://www.vodafone.com.tr/Net/katlayan-supernet-kampanyasi.php

Yalın Adsl için 16 MBit hız 60 GB AKN 49.9;
    Yalın fiber için de 32 MBit hız, 120 GB AKN vodafone'da 59.9'a geliyor.
    +5'er lira ekleyerek hızı bir +5 daha ödeyerek kotayı iki katına da çıkarabiliyorsunuz.

Telekom fiyatlarını abarttı, eskiden çok güzel ikna kampanyaları olurdu. Alternatifler gerek Türknet gerek Vodafone fiyat olarak iyi konumda şu an haberiniz olsun.

• valuable kullanıcısına yanıt
    haklısınız ama ttnet ten başka alternatife olmayınca mecbursun bi yerde burda başka fiber yok maalesef
  • Herkeze iyi forumlar,

telefondan yazdigim icin karakter ve imla hatalari icin umarim anlayis gosterirsiniz.

ayri ayri hem adsl hemde telefon icin tahuttum bulunmaktaydi. Bugun ttelekom ofisine bilgi almak icin gittim.
    telefon aboneligimin daha 1 senesi var ve zamaninda ev avantaj tarifesine uye olmusum onun icin burada bir degisiklik yapamayiz dediler(aylik 24 tl civari fatura odeniyor.)

internet aboneligimde ise 24 ay ikna kampanyasi almistim mayis basi gibi bitmisti. internet icin uygun bir paket almak amaciyle temsilci ile gorustum. Sadece neti 24 ay tahhutle 49 Tl ye en uygun indi daha sonra ise ufak bir agiz dalasi sonucunda ben neti kapatin dedim ve imzayi attim. Daha ofisten eve varmadan dsl sinyali kesilmis.
    Simdi telden diger iss firmalarinin fiyatlarina bakiyorum gayet uygun gozukuyorlar fakat ayni zamanda forumlar dolusu musteri sikayetleri mevcut.

adapazarinda bulunuyorum ve lokasyonumda sadece dsl mevcut. Sizce ne yapmam daha mantikli olur?

tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TT online işlemlerde paket değişikliği kısmına geldiğimde limitsiz kotasiz internet 99 lira yaziyor.Gerçek mi yoksa kelime oyunumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

TT online işlemlerde paket değişikliği kısmına geldiğimde limitsiz kotasiz internet 99 lira yaziyor.Gerçek mi yoksa kelime oyunumu.

Orada kastedilen AKN olmadığı değil. tüm tarifelerde hız düşüm değerleri belirtilmiş durumda. zaten bu hizmeti 200gb akn li paketten düşük hem de yalın vermesi mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

TT online işlemlerde paket değişikliği kısmına geldiğimde limitsiz kotasiz internet 99 lira yaziyor.Gerçek mi yoksa kelime oyunumu.

Orada kastedilen AKN olmadığı değil. tüm tarifelerde hız düşüm değerleri belirtilmiş durumda. zaten bu hizmeti 200gb akn li paketten düşük hem de yalın vermesi mümkün değil.

anladım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bekirtanis

Herkeze iyi forumlar,

telefondan yazdigim icin karakter ve imla hatalari icin umarim anlayis gosterirsiniz.

ayri ayri hem adsl hemde telefon icin tahuttum bulunmaktaydi. Bugun ttelekom ofisine bilgi almak icin gittim.
    telefon aboneligimin daha 1 senesi var ve zamaninda ev avantaj tarifesine uye olmusum onun icin burada bir degisiklik yapamayiz dediler(aylik 24 tl civari fatura odeniyor.)

internet aboneligimde ise 24 ay ikna kampanyasi almistim mayis basi gibi bitmisti. internet icin uygun bir paket almak amaciyle temsilci ile gorustum. Sadece neti 24 ay tahhutle 49 Tl ye en uygun indi daha sonra ise ufak bir agiz dalasi sonucunda ben neti kapatin dedim ve imzayi attim. Daha ofisten eve varmadan dsl sinyali kesilmis.
    Simdi telden diger iss firmalarinin fiyatlarina bakiyorum gayet uygun gozukuyorlar fakat ayni zamanda forumlar dolusu musteri sikayetleri mevcut.

adapazarinda bulunuyorum ve lokasyonumda sadece dsl mevcut. Sizce ne yapmam daha mantikli olur?

tesekkurler

Hocam sizi genel müdürlükten ararlar ikna için hemen iptal olmaz hattınız merak etmeyin :) adapazarındaki çalışanları biliyorum ziraat bankasının yan tarafındaki ofise gittiniz sanırım :)) cins hepsi boşverin arayacaklar sizi genel müdürlükten ikna etmeye çalışırlar telefona cevap vermeye çalışın mutlaka.

• Arkadaslar 12 ay daha internet taahhütüm var yalnız ttnet alo taahhütüm bitmiş 18 TL ttnet alo ücreti yansıtacaklarmış.
    Müşteri hizmetlerini aradım 12 ay taahhüt verin 14tl olsun dediler.Dedim ben 12 aydır 5 TL ödüyordum ttnet alo ya..
    NE YAPABİLİRİM iptal de edemiyorum 24 aydan 12 ay daha taahhütüm var TTNET ALO DAN KURTARIN BENİ.!!
  • bekirtanis kullanıcısına yanıt
    İlişiğin kesildiyse ve yalın adsl düşünüyosan şu an Vodafone süpernet mantıklı duruyor. 60 akn 16 mbit hız.Adsl paketin zaten bitmiş onun cezası yok, telefon taahhütünden doğacak cezanın 120 tl sini vodafone karşılıyor bir düşün derim.
    Bu 120 tl olayı Türktelekoma ıslak imza atmadan evvel vodafone'a geçme onayı verdiğinde oluyordu sanırım ama müşteri temsilcisini arayıp durumu izah edersen yardımcı olacağı kanaatindeyim daha türktelekom seni arayıp teklif sunacaktır ıslak imzadan 7 gün sonra kesin iptal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vav1en -- 31 Mayıs 2016; 22:12:24 >
  • drmelihx D kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2-3 gün önce ttnet alo için 5 tl ücretle 12 ay taahhüt verdim. Kullanmadığım telefona para vermek istemiyorum diye aradığımda iyi o zaman sizden ücret almayız dediler. Şikayetler vs ses kaydını dinlediler size yanlış bilgi vermişiz 5 tl yaparız ücretinizi dediler onayladık demem o ki bastır bastırabildiğin kadar bunların belirli bir fiyat standartları yok tutturabildiklerine :)
  • ve bugün internet taahütüm bitti.

6ay %50 indirim almak istiyorum.
    nasıl alabiliriz ?
    müdürlüğe gidip sorayım cuma günü
  • 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.