Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
20.780
Cevap
358
Favori
1.267.533
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET/ADSL |
Giriş
    44 Mesaj
    merhaba arkadaşlar benim tahhaütümde haftaya bitiyor. yalın 16 mbit 50 gb limitsiz interneti 59 tl ye kullanıyorum. Yine aynı fiyat akn 75 olsun dediler kabul etmedim. bu arada bizim eve fiberde oluyormuş sizce yalın olup fiberde en uygun akn en az 75 gb olan tarife nedir var mı kullanan?
    |
    |
    |
    |
    6 AY TAAHHÜTSÜZ TTNET ALO ÜCRETSİZ

Kapattırmıştık ikna biriminden aradılar kabul ettim bir 6 ay daha kurtarır bakalım. 6 Ay sonra Allah Kerim...
    |
    |

sözleşmenin bitmesine 11 ay var ttnete geçsem cayma bedeli filan karşılanırmı

çünkü mahallede hat yenileme çalışmaları vardı 2 aydır sadece 4-5 gün internet hizmetinden yaralandık,aradığımızda hattınız ayarlandı elektikçi çağırın yapılsın dendi

bizde çağırdık 20 lira verdik (sözde internette televizyondali reklamlarında kocaman harflerle ücretsiz sevis montaj vs. vs.) 4-5 gün kullandık sonra gitti

binada yeni, 2-2,5 yıllık filan öyle eski hat olmasıda mümkün değil evde çoluk çocukta yok modemi kurcalasın dursun,

sözün özü elektrikçi sorun süperonlinede onların halletmesi lazım diyor, süperonlinede elektrikçi bakması lazım diyor 2 arada bi derede kaldık anlayacağınız,

en sonunda ttnete geçmek mümkünse öyle yapacağız sanırım
    |
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    19 mayısta taahhüt bitiyor. Bugün m.h. aradım. Ön Başvuru oluşturdu.modem teslimi ve ıslak imzayı cuma günü halledecem. Bugün ve yarın interneti kullanmam ile kullanmamam arasında fark var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Birde hat dondurdugunuz kullanmadığınız ayların faturası indirimsiz ücretlerle kesiliyor. 57 lira fatura ödüyordum. Yazın 2 ay hat dondurdum geçen ay 75 bu ay 86 lira fatura geldi. Yani tam ay için hat dondurmanın 30 lira cezasını ödedim.

|
    |
    Bugün Türk Telekom yetkilileriyle konuştum taahhüt bitiş tarihimi öğrendim.7 haziran da bitecekmiş.şimdi ben 8 haziran bunu kapatmak istediğimde nereye başvurucam.Çünkü işgüzarlar biz kapama işlemi yapamıyoruz demekteler,yani her türk telekom merkezi iptal işlemini yapmıyor.Birde karşıma herhangi modem ücreti falan çıkar mı kullandığım tarife üniversiteli yalın internetti. konuştuğum kişiye ısrarla sordum modem ücreti falan ödemem değil mi? diye bana sadece doğrudur cevabı verdi tatmin olmadım.Son olarak önerebileceğiniz bir tarife var mıdır acaba
    |
    |

bana da bu oldu 75 gb olursa kabul mü edelim 56.90 iyi mi yalın için

|
    |
    _trapzone_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

En uygun kurumsal fiyatlar aşağıda ki adrestedir.

Erişim Hızı ( Down / Up ) Kota ( Gigabyte ) Ücret ( Vergiler Dahil )
    8 Mbit / 1 Mbit Limitsiz ADSL Limitsiz 110 TL
    16 Mbit / 1 Mbit Limitsiz ADSL Limitsiz 130 TL
    32 Mbit / 2 Mbit Limitsiz VDSL Limitsiz 160 TL

Bilginize ...

http://www.euronet.net.tr/s-20-xdsl-hizmetleri
    |
    |
    Taahhütüm bitmek üzere önerebileceğiniz en uygun kampanya nedir .Yalın internet kullanıcısıydım ancak telefonlu kampanyalara da geçebilirim.En uygun indirimi Türk telekomdan nasıl alabilirim acaba.Sanki zorlarsam 49.90'a bulabilirim gibi geliyor ama yöntem gösteren olursa çok sevinirim.
    |
    |
    6 ay %50 indirim almaya bakın.
    ağustosta tarifelere değişecek.zaten

Orijinalden alıntı: e_capkan

tarife degisecek derken hocam neyi kast ettiniz. tuketicin lehine mi olur.

Orijinalden alıntı: outofnick

Arkadaşlar internetim Süperonline, telefonum ise Türk Telekom üzerinden. Türk Telekom'un 49.90 liraya 8 mbit'e kadar kampanyasından faydalanmak istiyorum ama mevcut telefon hattıma ilk 15 ay %45 indirim, kalan aylar normal fiyat üzerinden taahhüt vermiştim ve taahhütün bitmesine yaklaşık 8-9 ay var. 49.90'dan faydalanabilmem için bu taahhütü bozmam gerekiyor fakat o durumda da tahmini 180-200 lira arası cezası olacak. Bugün bir görevli "O 15 aylık indirim süren bittiğine göre, tekrar taahhüt verirsin, eski taahhüt boşa çıkar, sen de yeni taahhütü iptal edersin, çok az bir bedel ödersin" diye bir akıl verdi. İptal masası ise bu sefer eskisinin devreye girip yine eskisi kadar bedel ödeyeceğimi söyledi. Daha önceden böyle bir işlem yapan var mı aranızda? Cezası ne olur?

Böyle bir işlem yapan var mı arkadaşlar son zamanlarda?
    |
    |

• Yarbay
    12655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fagala

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

tarife degisecek derken hocam neyi kast ettiniz. tuketicin lehine mi olur.

btk düzenlemesini kastettim.
    mesela 200gb akk için 50-100mbit kullananlar beklesin. yeni taahüt vermesin.
    mevcut 50-75gb paketler 150-200e çıkarılabilir.

6 ay taahütsüz indirim almak daha mantıklı şuan için

duyumum rusyadaki benzeri 50=100 75=200 100=300 katları şeklinde olucak..... kaynak ttnete çlışan genel müdür......
    sözleşme vermeniz bişey değiştirmez akkler oto yukselcek eski yeni Farketmiyor tüm türkiye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Mayıs 2016; 13:24:44 >
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar hipernet 25 megabit 75 akk tarifesini kullanıyordum, taahhüdüm 9 mayısta sonra erdi. Müşteri hizmetlerini aradım en ucuz 59.90 fiyat verdiler. Sonra iptal başvursunda bulundum, telekom müdürlüğüne gidip iptal için ıslak imza verdim. Neti kapattılar ertesi gün aradılar. Daha düşük bir pakete geçirmeyi teklif ettiler. Ultranet 16 megabit 50 akk +telefon 49.90 TL ye 24 ay taahhüt verdim. Ayrıca kargoyla hediye modem de gönderdiler.

Orijinalden alıntı: byozzy

Arkadaşlar hipernet 25 megabit 75 akk tarifesini kullanıyordum, taahhüdüm 9 mayısta sonra erdi. Müşteri hizmetlerini aradım en ucuz 59.90 fiyat verdiler. Sonra iptal başvursunda bulundum, telekom müdürlüğüne gidip iptal için ıslak imza verdim. Neti kapattılar ertesi gün aradılar. Daha düşük bir pakete geçirmeyi teklif ettiler. Ultranet 16 megabit 50 akk +telefon 49.90 TL ye 24 ay taahhüt verdim. Ayrıca kargoyla hediye modem de gönderdiler.

İhtiyaçlarınızı bilemem ama bana kalırsa biraz mantıksız olmuş. 10 lira indirim için hem hızınız hem de kotanız düşmüş. Bizim bölgede fiber, hiper vs. olsa bir dakika düşünmez geçerdim. Bir de 24 ay taahhüt, gerçekten şaşırdım.

Hipernet kullandığım 2 yıllık süre içerisinde aylık kullanımım 30 Gb'yi geçmemiştir. Kullanmadığım bir şey için fazla para ödemeye değmez bence, hız konusuna da gelince benim için gayet yeterli oluyor.
    |
    |
    ugur_91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.