Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mbs79 , a-f-h Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam saatlerinde vodafone bayisine giderek formu doldurdum. 1 saat içinde sisteme girişini yaptılar mesaj geldi. Bugün sabah itibariyle başvuru onayı için arandım.

Yalın internet kullanacaklar için (24 ay taahhüt):
    16 MBit 60 GB AKN: 49.90 TL
    32 MBit 120 GB AKN: 59.90 TL

Fiyatlar makul. Süreç sonlandığında kaç günde bağlandığını da bilgi verme amacıyla buraya yazarım.

Telekom milyonlarca dolarlık reklamlar yapmaya devam etsin. Bizim cebimizden alıp celebrity'lerin ceplerini doldurmaya kalktılar. Umarım şu vodafone'da bir sıkıntı yaşamam.
  • valuable kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bende bu yazdıklarınızı görünce vodafonu düşünmeye başladım. Vodafonla ilgili ne gibi sıkıntı olabilir.
  • kimyager147 K kullanıcısına yanıt
    Aynı altyapı ama telekom gıcıklık yapıyomuş bazılarına. Mesela Apartman bağlantısını yapmamak gibi.
  • yıllardır ttnet tarafından sömürülen biri olarak türknete geçsemmi aca diye düşünmeye başladım, ileride sorun olurmu bazı firmalar iptalde ya da arıoza durumunda sorun çıkarabiliyorlar bunu dsmartta çok yaşamıştık...
  • an itibariyle ıslak imzayı vermiş bulunmaktayım. Güzel bir teklif gelirse ne ala. Gelmezse ver elini VODAFONE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valuable

Dün akşam saatlerinde vodafone bayisine giderek formu doldurdum. 1 saat içinde sisteme girişini yaptılar mesaj geldi. Bugün sabah itibariyle başvuru onayı için arandım.

Fiyatlar makul. Süreç sonlandığında kaç günde bağlandığını da bilgi verme amacıyla buraya yazarım.

Telekom milyonlarca dolarlık reklamlar yapmaya devam etsin. Bizim cebimizden alıp celebrity'lerin ceplerini doldurmaya kalktılar. Umarım şu vodafone'da bir sıkıntı yaşamam.

fiber altyapı gerekli değil mi 32 mbit için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Dün akşam saatlerinde vodafone bayisine giderek formu doldurdum. 1 saat içinde sisteme girişini yaptılar mesaj geldi. Bugün sabah itibariyle başvuru onayı için arandım.

Vdsl portun varsa 32 ye kadar hız alabiliyorsun

• quote:

Yaklasik 2 aydir kullaniyorum bir sıkıntı yaşamadım. Acilinca hizi kontrol edin zira 3 mbit civarina sabitliyorlar mh ni arayip hizi yukseltmelerini talep edin. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Arkadaşlar ıslak imzalı net+telefon için iptal başvurusunda bulunmuştum. Peder beyi aramışlar az önce 6 ay boyunca taahhütsuz net+telefon 36.5 tl demişler, oda kabul etmiş. Paket ayni paket demişler ancak ben 75 gb akk kullanıyordum online işlemlerden baktım 50 gb yapmışlar onu. Ne yapsam bilemedim. 36.5 tl olunca çok kurcalamakta istemiyorum açıkçası,fiyat çok iyi çünkü bide taahhütsuz.

Yani demem o ki bu şekilde bi teklifleri oluyor bilginiz olsun.

6 ay %50 indirim vermişler. online işlemlerden bak yinede.
    paket yükseltebilirsin
  • Arkadaşlar önemli bir bilgi vermek istedim çünkü bazı arkadaşlar bu konuda mağdur olabiliyor
    24mbit sınırsız internet için 2yıllığına abonelik yaptırdım hızlı modemde hediye verdiler falan neyse asıl konuya geleyim, hat kablomun hızlı internete göre değişmesini ve bağlantımın yapılması adına arıza bildirdim ben evde yokken bi eleman gelmis ve hat kablosunu çekmiş ama içeriye almamış kapıda bırakmış! Babam içeri alın ve bağlantıyı yapın dediğinde de biz ona bakmıyoruz elektrikci çağrın biz dışarıya kadar bakıyoruz demiş ve gitmiş,aksam ben eve geldimki baktım ne bağlantı vaar ne internet tabi müşteri hizmetleri ni hemen aradım ve sorunu anlattım onlarda bunun ücreti var demezmi! Hadi ya dedim ve turk telekom müdürlüğüne giderek şikayet dilekçesi olusturdum ve durumu açıkladım adamlar o kadar ilgiliydiki ne parası ya ne demek kabloyu dışarda bırakıp gitmek dedi ve hemen teknik ekibi evime yolladı adamlar bağlantılarımı iyice inceledi ve internet baglantilarimi falanda kurdu 5kuruşta ödemedim.. Aklınızda olsun bu bilgiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: qAddAr

quote:

quote:

Su an 24mbit hipernet abonesiyim ve bu hızı alabiliyorum. 32mbite kadar alabilir miyim yani. Vdsl port oldugunu nereden anlıyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hipernet için 78 net+18 tel 96 ödemem gerekiyormuş. 59 yapacaklarmış kaçırmamam lazımmış... Nasıl teklif. Açıkçası farklı şirketleri düşünüyorum. Geçen 8 Mbiti 0,3 olarak alınca M.H.'ne ulaştım. Modem yorulmuştur, günde 1 defa kapatıp açın hattınızda hız sorunu yok dedi. 10 gün civarı var sözleşme bitmesine.

Son 2 ay için 57 lira ödediğim fatura 70 küsüre çıktı. Sebebini sorduğumda 2 ay hattımı dondurmuştum onu söylediler müdürlükte. Böyle bir durum var mı gerçekten, başına gelen var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qAddAr

quote:

quote:

Su an 24mbit hipernet abonesiyim ve bu hızı alabiliyorum. 32mbite kadar alabilir miyim yani. Vdsl port oldugunu nereden anlıyoruz?

24 alıyorsan zaten vdsl kullanıyorsundur dostum...

• 16mps 75 gb 59 lira dediler aboneliğim bitiyor, turk.net mi yoksa vodafonea mı geçsem. birde digitürk dsmart interneti var paketli falan ttnet dışındaki paketlerden memnunmusunuz?
  • ttnet sözde 16 mbit gönderiyor eve gelen 4 mb. Neyse vdsl modem gelsin bir de onunla deneyelim.
  • 16 mbps 100 gb için telefon dahil 62 tl teklif ettiler kabul etmedim. Bu pakete benzer başka firma önerileriniz var mı?
  • kafalarına göre fiyat veriyorlar o zaman oh ne güzel
  • internet ve telefon babamın adına kayıtlı oda tatilde uzun bir süre gelmeyecek. geçen sene iptal başvurusu yapıp %0 indirim aldığımız bulunduğu ilçedeki tek telekom şubeside artık biz iptal işlemlerini gerçekleştiremiyoruz demiş. il oldukça uzak uzun bir süre gideceği yok gibi görünüyor. ıslak imza ile iptal başvurusu yapmadan iptal için arayıp felan %50 indrim almak mümkün değil midir? aklıma son olarak notere gidip vekalet ile benim burada iptal ettirmem geldi fakat oda pek uğraşılacak iş değil gibi. telefonda aradıklarındada 60 tl üstüne birde 2 yıl taahhüt istiyorlar. Son çare olarak turk.nete geçmek istiyorum en azından o tahhütlü değil. ağustosta adil kullanım kotasında önemli bir artırım yaparlar ve uygun bir trafie bulrusam anca oa zaman taahhüt kabul derim diye düşünüyorum.

ekleme: taahhüt durumuda bu şekildeymiş
    6 Ay %50 İndirim Kampanyası 16/05/2015 15/11/2015
    ALO 5TL Kampanyası 15/05/2016 15/05/2016

interneti 6 ay indirimli 36tl + 5tl telefon şeklinde kullandım fakat son 5 aydır 80 tl ödüyorum haftaya ttnet aloda bitince telefpnda en az 10tl artacak gibi gözüküyor. turknete geçmekten başka çare kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 8 Mayıs 2016; 20:31:22 >

• quote:

TTNET aboneliğimin bitiş hikayesi:

1. Çarşamba sabah faks ile ıslak imzalı dilekçe gönderimi ve aynı gün içinde hizmetlerin askıya alınması.
    2. Çarşamba akşam Vodafone.net'e başvuru.
    3. Perşembe sabah teyitleşme ve başvuru onayı.
    4. Pazartesi sabah portun açılması ve internetin bağlanması.

Eve gidince hız vb parametreleri test edeceğim. Bir aksilik olursa yine buraya yazarım. Tertemiz, 3-4 iş günü içinde işlem tamamlandı arkadaşlar.

Telekomun fahiş fiyatlarını protesto etmek için 5 gün açıkta kalmak katlanılabilir bir süre.

• valuable kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuçları yazarken benide etiketler misin bende kardeşime alacağım inşallah kötü değildir. TTnet ile vodafone arasında sende ne gibi farklılık olacak bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.