Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ysyds2005 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.771
Cevap
577
Favori
2.027.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Sistem onay vermiyor cunku. Bu kullanici daha once faydalanmistir seklinde hata veriyor. Mumkun degil yani iki kere %50 almak.

Siz nasıl istiyosanız öyle olsun. Ben ödediğim faturaya bakarım. ;) Olmuyo diyin istediğiniz kadar.

Cok merak ediyorum acaba sizden başka 6 ay %50 alan var mı 2 kere....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni 12 aylık ikna kampanya tarifem aşağıdaki gibi. Görevli hanımefendi 44 lira geleceği konusunda iddialı. Ben 49 liraya da razıyım. İşlem yapılan birim ümr/ist. Telekom müdürlüğü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkurt -- 19 Aralık 2013; 3:22:57 >
  • Ilk 6 ay %50 - TTnet alo konuştukça öde kampanyasına dahilim şuan ve 16Mbit'e kadar Ultranet limitsiz kullanıyorum. Gerçi taahhütün bitmesine 2 ay var daha ama şimdiden öğrenmek istediğim birkaç birşey var.

Speedtest'de ölçüm yaptığımda hızım ve pinglerim iyi gibi gözüksede bazı online oyunlarda sıkıntı yaşıyorum.(Fifa Serisi) Oyunlarda gecikme yaşadığımdan dolayı hattımı fibere yada hipernete falan taşımayı düşünüyorum. Lakin şuan itibariyle bizim sitede fiber bağlantı yok. Üstümüzde altımızda heryerde fiber var birtek bizim sitede yok. Yollar kazılıp etraf bozulacağı için bağlatmıyorlar Bu durumdayken yinede ttnete fibernet yada hipernet başvurusu yapabilir miyim? Atıyorum burdan sokağa kadar normal hat, sonrasında fiber bağlantı kullanma gibi bir durum olabilir mi? İnternette "çakma fiber" gibi tabirler gördüm ama bu ne demek?

Eğer buna rağmen geçiş yapabiliyorsam sormak istediğim birkaç soru var;

- Fibernet yada hipernete geçiş yaptığımda daha iyi ping sürelerine ulaşır mıyım? Beni online oyunlarda rahatlatır mı?
    - Bunlara geçince modemi de değiştirmek gerekecek sanırım, ttnet bize modem veriyor mu? Ve bu modem dandik birşey mi yoksa gayet yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamcream -- 19 Aralık 2013; 5:29:49 >

• Dreamcream kullanıcısına yanıt
    hipernet zaten gene adsl üzerinden veriliyor tek farkı hızınızın 20 mb e çıkacak olması hat değerleriniz iyi mi birde modem markanız nedir?
  • sonkurt kullanıcısına yanıt
    3 kü avantaj ikna görünüyor 49 tl gelecektir diye düşünüyorum.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    49 tl lik pakete ek olarak 3,5 tl tivibu kurulum ücreti alınıyor. yani 52,5 gelir fatura ama hipernet ya da fibernet destekli hattınız olması laızm.
  • BenTtnet alo 12 ay taah. Bittigi gun gittim. 3lu avantaj 49 tl +modem ile 1yil taahutlu yaptim.(fiber geldi ne fark etti o ayri bir tartisma konusu)
    Forumda arkadaslar taahut bitiminin son ayinda yeniden taahut yapilacagini okumustum ama 27 aralikta taahutu biten kardesimin, kadikoy mudurlugunde, taahut bitince gel demisler.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum ama görevli ısrarla siz 5 liralık kullandıkça öde telefon parasını ödemeyeceksiniz diyor. Sebep olarak eski abone olmamı söylüyor.
  • Arkadaslar anadolu yakasinda nerede telekom mudurlugu var ben netten bulamadim.
    Uskudar atasehir civarlarinda var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hipernet içinde fiber alt yapısımı olması gerekiyor? fiber alt yapısı yok bana limitsiz ve telefon( aylık çok az kullanıyoruz) için önerebileceğiniz kampanya var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.E

BenTtnet alo 12 ay taah. Bittigi gun gittim. 3lu avantaj 49 tl +modem ile 1yil taahutlu yaptim.(fiber geldi ne fark etti o ayri bir tartisma konusu)
    Forumda arkadaslar taahut bitiminin son ayinda yeniden taahut yapilacagini okumustum ama 27 aralikta taahutu biten kardesimin, kadikoy mudurlugunde, taahut bitince gel demisler.

Dostum bende 49 luk pakete uye oldum mevcut paket bıttı dıye de sımdı dang etti kafama . Ben modem almadım evde zaten var diye . Bu pakette modem verıyorlar mıydı . yoksa gıdıp alıyım fazla modem goz cıkarmaz hem zaten almam gerekıyor sonucta paketın ıcındeyse .
  • Dün başvurdum halen ne gelen var nede internet var. Evde modem bana bakıyor ben ona arıyorum ttneti güncelleme varmış sistemlerinde ne bitmez güncellemeymiş arkadaş ,şeytan diyor git bayiye iptal ettir nasıl olsa daha aktif değil.

• Arkadaşlar şimdi bana 3ttnet denen illetten en az zararla nasıl kurtulurum yada şu an kullandıgım tarifeyi degiştirerek faturatı indirmek için yine en az zararla bu işin içinden nasıl çıkabilirim bi yol gösterebilirmisiniz.

Şu an kullandıgım tarife 2014te 73tl olacakmış bundan kurtulmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.K

Arkadaşlar şimdi bana 3ttnet denen illetten en az zararla nasıl kurtulurum yada şu an kullandıgım tarifeyi degiştirerek faturatı indirmek için yine en az zararla bu işin içinden nasıl çıkabilirim bi yol gösterebilirmisiniz.

Bende gordum oyle bır sey . Hatta ben dun kayıtoldum 3 lu pakete . Ben 49 tl e ımza attım 73 olursa mahkemeye kadar gıderım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRO319

quote:

BenTtnet alo 12 ay taah. Bittigi gun gittim. 3lu avantaj 49 tl +modem ile 1yil taahutlu yaptim.(fiber geldi ne fark etti o ayri bir tartisma konusu)

Dostum bende 49 luk pakete uye oldum mevcut paket bıttı dıye de sımdı dang etti kafama . Ben modem almadım evde zaten var diye . Bu pakette modem verıyorlar mıydı . yoksa gıdıp alıyım fazla modem goz cıkarmaz hem zaten almam gerekıyor sonucta paketın ıcındeyse .

EVET Ücretsiz modem alabiliyordunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkurt

Bende öyle düşünüyorum ama görevli ısrarla siz 5 liralık kullandıkça öde telefon parasını ödemeyeceksiniz diyor. Sebep olarak eski abone olmamı söylüyor.

bence yanlış biliyor görevli 3 lü avantaj da zaten 15 tl lik sabit ücret 0 tl olarak geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

quote:

EVET Ücretsiz modem alabiliyordunuz.

hocam gitem bana modem vermedınız desem verırler mi bir de soyle bırsey var eskı kampanyada bana modem vermıslerdı . Simdi model aldıgımda tekrar ek +3 tl her ay almazlar dımı modem ıcın bir de 2014 de 73 tl olcak dıyorlar dogru mu bız 49 yerıne 73 mu oducez

• quote:

quote:

Arkadaşlar şimdi bana 3ttnet denen illetten en az zararla nasıl kurtulurum yada şu an kullandıgım tarifeyi degiştirerek faturatı indirmek için yine en az zararla bu işin içinden nasıl çıkabilirim bi yol gösterebilirmisiniz.

Bende gordum oyle bır sey . Hatta ben dun kayıtoldum 3 lu pakete . Ben 49 tl e ımza attım 73 olursa mahkemeye kadar gıderım .

49 a imza atarken taahhüt verdiniz mi yada herhangi bir indirimden faydalandınızmı eger indirimden faydalandıysanız indirim süreniz dolana kadar indirimli kullanmaya devam edeceksiniz şöyle diyelim.

2 yıl taahhüt verdiniz bu 2 yılın 1 yılı 49tl olarak ödüyeceksiniz daha sonrasında faturanız artacak sözleşmenizde ne kadar indirimden faydalandınız ne kadar taahhütünüz var görebilirsiniz yada ttnet online işlemlerden girip tarifenize bakabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

49 a imza atarken taahhüt verdiniz mi yada herhangi bir indirimden faydalandınızmı eger indirimden faydalandıysanız indirim süreniz dolana kadar indirimli kullanmaya devam edeceksiniz şöyle diyelim.

2 yıl taahhüt verdiniz bu 2 yılın 1 yılı 49tl olarak ödüyeceksiniz daha sonrasında faturanız artacak sözleşmenizde ne kadar indirimden faydalandınız ne kadar taahhütünüz var görebilirsiniz yada ttnet online işlemlerden girip tarifenize bakabilirsiniz.

1 yıl taahhutlu . ya modemden soz etmedı adam benımde aklıma gelmedı modem almadım yarn gıdecem kısmet olursa ıstıcem modemı

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Ümraniye de var. Ümraniye carrefoura giderken sağda.
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.