Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kosesoysahin Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonurakar

NETLİMİTSİZ Plus İndirimli Fiyat Kampanyası'nın indirimi 12/03/2014 tarihinde biteceğinden, bu tarihe kadar 69 TL ödeyeceksiniz.

Teşekkürler. bir sorum daha var, 2014 yılında fiyatlar artacakmış. taahhüt bittiğinde paket değişikliği yapsak daha mı avantajlı oluruz? veya 2014 yılı içinde daha indirimli paketler kampanyalar vs. olabilir mi?
  • Bugün yine aradım tutturmuşlar bir lokasyon bazlı çalışma diye telefondan işimi halletmediler. İnternet üzerinden şikayet yazdım. Sonuç ; internet hızım gerektiği gibi arttı. Modem de kopmazsa tadından yenmez ama geldiği günden beri kopma sorununa çözüm bulamadım

• 65+25 le 90 lira fatura ödüyorum. 65 lira olan internet faturası 83 olacakmış.

fiber 3'lüke geçmeyi düşünüyorum, en kötü ihtimalle (65+25)90-55=35, en iyi ihtimalle (83+25)108-55=53 lira kar ederim.

35gb hızın 25'e düşmesi çok fark yaratmaz sanıyorum. akk aynı zaten 75.
  • Ebrar21 E kullanıcısına yanıt
    Çıkabilecek kampanyalar hakkında bilgim olmadığı için size 24/12/2013'te ya da 2014'te kampanya değişikliği yapın diyemiyorum. Bu risk size kalmış. Taahhhüt 23/12/2013'te biteceği için en erken 24/12/2013'te İPTAL edebilir veya yeni bir kampanya alabilirsiniz.

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası'nda NETLİMİTSİZ Plus 12 ay taahhütle 62 TL, düşünülebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba sevgili @sonukar

2 ay ücretsiz 10 a indirimli sözleşme imzalayarak 2012 ekim ayında aboneliğe başladık. Fakat sözleşme hiç yazmasa da 24 ay taahhütlüymüş öyle diyorlar şimdi.

Şu an faturam 81,75 TL geldi. Kasım ayı faturası.
    Paket ücreti 63 TL + Yalın internet erşim ücreti 14,99 = 81,75 TL fatura.

Sıkıntı büyük anlayacağınız. 62 TL öderken şimdi 82 ye çıktı fatura bir anda.

İlk sayfada vermiş olduğunuz aşağıdaki kampanyayı gidip uygulatırsam aylık 44+15 tl= 59 TL mi öderim acaba? Daha doğrusu bunu yaparlar mı? Teşekkürler...

"9 ay 44 TL NETLİMİTSİZ İKNA Kampanyası (TAAHHÜTSÜZ - Yalnızca Türk Telekom Ofisi İPTAL bölümünden alınabilir.) "
  • NETLİMİTSİZ_9 Ay 39TL NETLİMİTSİZ Kampanyası_C_Taahhüt kampanyam bu ay itibari ile bitti ancak

TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler
    12 Ay TTNET ALO (THK) Taahütü
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    THK Erişim Ücreti

kampanyası 06/03/2014 e kadar devam ediyor, bu durumda benim yeniden ikna kampanyasından faydalanmam mümkün mü eğer mümkün ise yeni ikna kampanyalarında fiyatlandırma nasıl bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim
  • EkinSoyalp E kullanıcısına yanıt
    9 ay Indirim kampanyası da alınabilir, 12 ay 49 TL kampanyası da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hipernete bugün başvurdum mesaj gelecek dediler acaba kaç güne gelir bu mesaj ?

• @sonukar Hocam peki 9 ay 49 tl+15 Tl ödeyeceğim değil mi? Yalın internet için.
  • Merhaba arkadaşlar 8.ayda 3lü avantaj paketi için başvuru yapmıştım başvurum alınmıştı daha sonra oturduğum bina fiber yada hiper desteklemiyor diye tivibu ev bağlantımı yapmamışlardı en sonunda bugün kurulumu yaptırdım. yanlız bu pakette hatırladığım telefon ücreti yoktu bana sürekli olarak 23 lira fatura geliyor bunu nasıl iptal ettirebilirim ttnet telefon hizmetini biz vermiyoruz diyor.
  • takmışlar bir kampanya ya belki iflas ettim belki param bitti TTnet cidden Allaha havale ediyorum yazık bukadarmı insanlari magdur ederler ya en ilker en kalitesiz en kotu internetleri en pahalı fiyata satiyorlar dünyada 8 mbps internet kalmadi bu cahil devir gerisinde kalmis dünyasi tersten dönen TTnet 63 tl ye 119 tl ye satiyor 8 mbps interneti ne soygun yapiyor büyük vurgun yapiyor
  • EskiyeNi kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom Ofisi'ne gidin ve bu kampanyayı eksik vermişsiniz deyin.

• Hipernet 20MBit kullanıyorum. Adil kullanım noktasını yükselttiler mi? Şu anda 79 GB download oldu hızım düşmedi. Bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

65+25 le 90 lira fatura ödüyorum. 65 lira olan internet faturası 83 olacakmış.

fiber 3'lüke geçmeyi düşünüyorum, en kötü ihtimalle (65+25)90-55=35, en iyi ihtimalle (83+25)108-55=53 lira kar ederim.

35gb hızın 25'e düşmesi çok fark yaratmaz sanıyorum. akk aynı zaten 75.

bu ülkede bu kotalarla fber kullanmak iskence bence
  • yaklaşık 4-5 ay önce ikna kampanyası ile 6GB kotalı aboneliğimi 33TL'den 22TL'ye indirerek 12 ay taahhüt verdim. ancak 6GB yetmemeye başladı. limitsiz bir pakete geçebilir miyim acaba?
  • Bir TTNET komedisi.

- 20 Aralık 2013 tarihinde bitecek olan TTNET 3lü Paket aboneliğim için Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidildi. (Taahhüt bitmeden 3 gün önce)
    - 1 saate yakın sıra beklendi.
    - Görevli arkadaşın verdiği cevap. Aboneliğiniz devam ediyor. 20 Aralıktan önce ne iptal talebinizi nede ikna kampanyalarını sunabilirim :)

Sanki MİT'te çalışıyorlar. Çok gizli bilgiler :)
    İnternet aboneliği satıyorlar ama internetin gücünden bi haber yaşıyorlar. İkna kampanyaları gizliymiş :)

Taahhüt bitmeden işlem yapamıyorlarmış. İlla ayın 20 sinde gitmemiz gerekiyormuş.

Dilekçe bile kabul etmiyorlar. Düşünün artık nasıl bir zihniyet. İleri tarihli işlem yapamayan başvuru kaydı alamayan sözde teknoloji şirketi.

Bu millet böyle şirketleri gerçekten hakkediyor mu gerçekten merak ediyorum...

• mrsilver M kullanıcısına yanıt
    İstanbul da yaşıyorsanız Gayrettepe telekoma gidin hiç zorluk çıkarmıyorlar.
  • Şu an 8 Mbit 50 GB Akk ( "NETLİMİTSİZ_TTNET'le 9 Ay İndirim_Taahhütsüz_İkna") paketindeyim, taahhütüm yok yani. Kampanya indirimi birinci ayın sonuna doğru bitiyor.

"12 Ay İndirim Fırsatı Kampanyası (31.12.2013 - 49 TL - NET/ULTRANET/HİPERNET/FİBERNET - 12 ay taahhütlü - Taahhütü devam eden mevcut aboneler de alabilir.)"

1- Görüntüdeki pakete geçebilir miyim?

2- Geçebiliyorsam taahhüt bittiğinde tekrar daha düşük hızlardaki paketlere geçebiliyor muyum?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:DONANIMHABER:. -- 17 Aralık 2013; 16:47:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsilver

Bir TTNET komedisi.

- 20 Aralık 2013 tarihinde bitecek olan TTNET 3lü Paket aboneliğim için Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidildi. (Taahhüt bitmeden 3 gün önce)
    - 1 saate yakın sıra beklendi.
    - Görevli arkadaşın verdiği cevap. Aboneliğiniz devam ediyor. 20 Aralıktan önce ne iptal talebinizi nede ikna kampanyalarını sunabilirim :)

Sanki MİT'te çalışıyorlar. Çok gizli bilgiler :)
    İnternet aboneliği satıyorlar ama internetin gücünden bi haber yaşıyorlar. İkna kampanyaları gizliymiş :)

Taahhüt bitmeden işlem yapamıyorlarmış. İlla ayın 20 sinde gitmemiz gerekiyormuş.

Dilekçe bile kabul etmiyorlar. Düşünün artık nasıl bir zihniyet. İleri tarihli işlem yapamayan başvuru kaydı alamayan sözde teknoloji şirketi.

Bu millet böyle şirketleri gerçekten hakkediyor mu gerçekten merak ediyorum...

Taahhüt bittikten sonraki ayın faturasını zamlı olarak alabilmek için öyle yapıyorlar , KALPAZANLAR !!!!

• .:DONANIMHABER:. kullanıcısına yanıt
    TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ile ULTRANET LİMİTSİZ 49 TL. TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo Konuştukça Öde 5 TL. Toplamda 54 TL.

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.