Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: burak.ozer

quote:

Orijinalden alıntı: appiahah1

quote:

Tekliften bende biraz önce yararlandım.Gittim sordum uygun bir kampanya varmı ev ve internet için yoksa iptal etmeyi düşünüyorum diye. 9 ay 39.90 + 2 ay denemelik tivibu verdiler.12 gb kotaya 42 lira+ev avantaj tarifesi 24 lira gibi bir ücret öderken ikisine birden 39.90 a sahip oldum. Sordum bu internette var mı diye yok bu tarife internette dedi

9 aydan sonraki aylık tel +internet ücretleri ayrı ayrı ne kadar yazabilir misiniz?

Sonraki 3 ay 59.90 tel+internet yani şuanki kampanya fiyatı.

12 ay taahhüt mü bu...

son 3 ay 59,90 + bir de telefon ücreti mi..

İnternette taahüt yok ama tel için 12 ay.9 ay sonunda 59.90 tel(konuştukça öde) dahil paket fiyatı.

• quote:

İnternette taahüt yok ama tel için 12 ay.9 ay sonunda 59.90 tel(konuştukça öde) dahil paket fiyatı.

dostum kusura bakma bu ttnet in işi o kadar karışık ki anlamak çok zor.

şimdi 9 ay 39,90 ödeyeceksin herşey dahil (internet ve telefon)

10. ay dan itibaren de 3 ay boyunca 59,90 ödeyeceksin herşey dahil (internet ve telefon)

doğru mu..

• quote:

quote:

10. ay dan itibaren de 3 ay boyunca 59,90 ödeyeceksin herşey dahil (internet ve telefon)

doğru mu..

Aynen öyle. Tel tarifesi konuştukça öde. Dakikası 10 krş.Yani konuşma miktarı 39.90 nın üzerine eklenicek

• quote:

quote:

doğru mu..

Hocam taahhütünüz olmadığı için 9. aydan sonra yeni bir ADSL kampanyasına geçebilirsiniz.

• benim smile teklifi ile hemen hemen aynı fiyata denk geliyor ama bir farkla

smile de 24 ay taahhüt vardı...

ben bu ay telekom müdürlüğüne uğrayayım en iyisi..
  • quote:

Tekliften bende biraz önce yararlandım.Gittim sordum uygun bir kampanya varmı ev ve internet için yoksa iptal etmeyi düşünüyorum diye. 9 ay 39.90 + 2 ay denemelik tivibu verdiler.12 gb kotaya 42 lira+ev avantaj tarifesi 24 lira gibi bir ücret öderken ikisine birden 39.90 a sahip oldum. Sordum bu internette var mı diye yok bu tarife internette dedi

Bu arada tel ev avantaj değil yanlışlık olmasın konuştukça öde.Dk.sı 10 krş.Zaten ev telefonu internet var diye duruyor

hocam bu sizin aldığınız tarife dediğinize göre 12gb kotalı değil mi konunun başında arkadaşımız limitsiz 50gb aknli internet + ev telefonunu toplam 40tlye aldığını yazmıştı...Yanlış anlaşılmasın konuyu tam olarak netleştirmeye çalışıyorum.

Ttnet sitesinde ise limitsiz internet + ev telefonu 59.90,
    6gb kotalı internet+ ev telefonu 39.90 yazıyor...

Yani konunun başındaki arkadaş özel olarak pazarlık yaparak 59.90tl olan tarifeyi de 39.90 fiyatına indirmiş...Umarım doğru özetlemişimdir

• tel adsl ikisinide kapattım 50 kere aradılar öyle böyle diye beni bi daha kandıramaz ttnet bedava verse bişey almam onlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

tel adsl ikisinide kapattım 50 kere aradılar öyle böyle diye beni bi daha kandıramaz ttnet bedava verse bişey almam onlardan.

keşke bizim orda da alternatifi olsa da bizde almasak..

adamlar vınn veriyorlar.. upload miktarını bile kotaya sayıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

Mayıs ayında taahhütüm bitti ve TTNET Gayrettepe müdürlüğüne ADSL aboneliğimi iptal ettirmek için gittim. Bana 6 ay %50 indirim teklif ettiler bende kabul ettim. Yani limitsiz internet 30 TL + Telefon sabit ücreti 15 TL = 45 TL
    Dün 6 aylık indirim sürem sona erdi ve müşteri hizmetlerini arayıp ADSL aboneliğimin ön iptalini yaptırdım. Bugünde Gayrettepe Müdürlüğüne gittim ve internetimi kapatacağımı fakat indirimli bir kampanyalarının olup olmadığını sordum. TTNET 8 Mb'te kadar limitsiz + TTNET Alo konuştukça öde paketine toplamda 39,90 TL'ye abone olabileceğimi söylediler bende kabul ettim. İnternette taahhüt yok fakat indirim 9 ay sürecek. Telefonda 12 ay taahhüt var bildiğim kadarıyla. MH yetkilisi 9 ay sonra gel başka kampanyadan yararlandırırız dedi. Telefon akşam 7'den sabah 7'ye sabit hatlarla 3000 dakika üceretsiz. Diğer zamanlarda her yöne dakikası 10 Kuruş.

Hocam kesin bir yanlışın var ;

Limitsiz+telefon 59,99 TL
    Net6+telefon 39.99 TL

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

Limitsizi özellikle pahalı tutuyorlar.

Slm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibaba -- 2 Kasım 2012; 15:49:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alibaba

quote:

Mayıs ayında taahhütüm bitti ve TTNET Gayrettepe müdürlüğüne ADSL aboneliğimi iptal ettirmek için gittim. Bana 6 ay %50 indirim teklif ettiler bende kabul ettim. Yani limitsiz internet 30 TL + Telefon sabit ücreti 15 TL = 45 TL
    Dün 6 aylık indirim sürem sona erdi ve müşteri hizmetlerini arayıp ADSL aboneliğimin ön iptalini yaptırdım. Bugünde Gayrettepe Müdürlüğüne gittim ve internetimi kapatacağımı fakat indirimli bir kampanyalarının olup olmadığını sordum. TTNET 8 Mb'te kadar limitsiz + TTNET Alo konuştukça öde paketine toplamda 39,90 TL'ye abone olabileceğimi söylediler bende kabul ettim. İnternette taahhüt yok fakat indirim 9 ay sürecek. Telefonda 12 ay taahhüt var bildiğim kadarıyla. MH yetkilisi 9 ay sonra gel başka kampanyadan yararlandırırız dedi. Telefon akşam 7'den sabah 7'ye sabit hatlarla 3000 dakika üceretsiz. Diğer zamanlarda her yöne dakikası 10 Kuruş.

Hocam bir yanlışın olmasın ;

Limitsiz+telefon 59,99 TL
    Net6+telefon 39.99 TL

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Alo-ve-Internette-12-ay-IndirimKampanyasi.aspx

Hocam bende TTnet genel müdürlüğünde müşteri temsilcisine aynı soruyu üstüne basa basa sordum ve web sitesinden limitsiz+telefon 59,99 TL olduğunu gösterdim. Mevcut taahhütsüz abonelere 9 ay limitsiz+telefon 39,90 dedi.
    Online işlem merkezinden şimdi baktım ve ekran görüntüsünü aldım.
    Buyrun.

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 2 Kasım 2012; 16:29:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberjackal

quote:

Bu arada tel ev avantaj değil yanlışlık olmasın konuştukça öde.Dk.sı 10 krş.Zaten ev telefonu internet var diye duruyor

hocam bu sizin aldığınız tarife dediğinize göre 12gb kotalı değil mi konunun başında arkadaşımız limitsiz 50gb aknli internet + ev telefonunu toplam 40tlye aldığını yazmıştı...Yanlış anlaşılmasın konuyu tam olarak netleştirmeye çalışıyorum.

Ttnet sitesinde ise limitsiz internet + ev telefonu 59.90,
    6gb kotalı internet+ ev telefonu 39.90 yazıyor...

Yani konunun başındaki arkadaş özel olarak pazarlık yaparak 59.90tl olan tarifeyi de 39.90 fiyatına indirmiş...Umarım doğru özetlemişimdir

Yok benimkide limitsiz. Önceki tarifem 12 gb dı. Aynı ekran görüntüsü bendede var.9 ay 39 kampanyası tarzında bişey yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

kasım 27de bitiyor taahhütüm,gidip bu blöfü deneyeceğim,tabi o zamana bakalım daha neler peydah olacak

Tahattutunuzun olması önemli değil benim tahattutum varken yaptılar indirimi.

yok artık,cennetliksiniz heralde,ttnet size böyle bir iyilik yaptıysa yakında başınıza bir felaket gelebilirşaka bir yana ben şaştım bu işe normalde dsmartımı bu ay kapatıcaktım aradılar full paket +hd yayın 25tl 12 ay taahhüt yapalım dediler.kabul ettim.dsmart+net alıcaktım vazgeçtim.şimdide bu tnneti alırsam 39tl ye karlı olacağım baya.

• beyler sehrimdeki bir ttnet hizmet noktasina durumu sordum bu 40tllik tarifenin oldugunu ama telefon ucreti haric oldugunu soyledi ayrica yine bu tarife icin 24aylik taahutlu 12ay indirimli oldugunu soyledi tabi ne kadar dogrudur bilmiyorum belki kisiye ozel olarak yapiliyor olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberjackal -- 2 Kasım 2012; 17:06:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beyler sehrimdeki bir ttnet hizmet noktasina durumu sordum bu 40tllik tarifenin oldugunu ama telefon ucreti haric oldugunu soyledi ayrica yine bu tarife icin 24aylik taahutlu 12ay indirimli oldugunu soyledi tabi ne kadar dogrudur bilmiyorum belki kisiye ozel olarak yapiliyor olabilir...

Hizmet noktalarındakilerin genelede akşam ne yediğinden bile haberleri olmuyor.
  • şimdi bu tarafiye üye olabiliyormuyuz? ilk defa ttnet kullanacağım ev telefonumda yok..
  • quote:

quote:

beyler sehrimdeki bir ttnet hizmet noktasina durumu sordum bu 40tllik tarifenin oldugunu ama telefon ucreti haric oldugunu soyledi ayrica yine bu tarife icin 24aylik taahutlu 12ay indirimli oldugunu soyledi tabi ne kadar dogrudur bilmiyorum belki kisiye ozel olarak yapiliyor olabilir...

Hizmet noktalarındakilerin genelede akşam ne yediğinden bile haberleri olmuyor.

Bugün ben de gerçekleştirmiş bulunuyorum :)

Telekom'a bizzat gittim, maalesef telefon ile olmuyor (:

Ve sıra fişi alırken Abonelik İptal bölümünden almanız gerekiyor. 15 dk. Bekledikten sonra sıram geldi: "Telefon ve İnternet Aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, faturalar yüksek geliyor dedim." O zaman size indirim yapalım iptal ettirmeyin dedi. Ne kadar indirim yapacaksınız ki dedim? Ev telefonunu da kullanmıyorum ayrıca dedim. Ev telefonunu 1 yıllık konuştukça öde sabit ücret yok (Taahhütlü), sınırsız interneti de 6 ay boyunca 30 TL yaparız taahhüt yok, dedi. Peki dedim yaptık.

Ayrıca bir ay önce sınırsız internet 24 ay taahhütlü aylık 50 TL yapmıştım, telefon ile aradıklarında. Bu taahhütün olumsuz bir etkisi olmadı.

İşlerimin bitirdikten sonra Telekom cep telefonuma bir mesaj gönderdi: "Değerli müşterimiz, hat iptal talebinizden vazgeçtiğiniz ve size hizmet vermeye devam etme imkanı bize tanıdığınız için teşekkür ederiz." :)

6 Ay sonra tekrar masaya oturacağız :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

24 ay taahhüt verdin değil mi? İstesende çıkamazsın süperonlindan. Bozmanın (taahhüt) cezası 6 aydan başlıyor.

Kimse çıkartamaz zaten merak etme, bu fiyata çıkanın aklına zaten.

• Velhasılı kelam Telefon + İnternet = 70 TL iken oldu 30 TL, ben 39 TL'ya razıydım

Bu başlığı açan ve bilgilerini bizlerle paylaşan cancantürk'e çok teşekkür ediyorum.

İnanın süper oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanTR -- 2 Kasım 2012; 18:29:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanTR

Velhasılı kelam Telefon + İnternet = 70 TL iken oldu 30 TL, ben 39 TL'ya razıydım

Bu başlığı açan ve bilgilerini bizlerle paylaşan cancantürk'e çok teşekkür ediyorum.

İnanın süper oldu

Hocam sevindim bu fiyata almanıza. Bende 6 ay %50 indirimle 30 TL'ye kullandım interneti fakat o zaman telefon için kampanya yoktu malesef.
  • arkadaşlar ttnet sadece kapatmak için başvuru yapın bakın ne kampanyalardan yararlanıyosunuz. ben 1 ay interneti ucretsiz kullandıktan sonra. simdi sınırsız internet+tvibu+konustugun kadar öde telefon 40 tl ye kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.