Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadtas

Arkadaşlar, 5-6 yıldır tahaütsüz müşterileriyim.. Bu kampanyadan bende yararlanabilir miyim?
    TTnetin müdürlüklerine mi gitmem gerekiyor? Netlimitsiz 63 tl olacakmış, iyice kazıklanmaya başladık hemen böyle birşey bulmam gerekiyor. Yol gösterin banada lütfen..

Tabiki yararlanırsınız. İlk mesajı dikkatlice okuyun ve uygulayın.
  • Yahu bu ne kadar saçma bir kampanya Telekom müdürlüğüne gidilip bizde o kampanya yok diye nasıl derler , burada verilen hizmet kişiye özel olamaz !!! bir kampanya varsa herkes için uygulanır , Tam mahkemelik bunların yaptığı iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Yahu bu ne kadar saçma bir kampanya Telekom müdürlüğüne gidilip bizde o kampanya yok diye nasıl derler , burada verilen hizmet kişiye özel olamaz !!! bir kampanya varsa herkes için uygulanır , Tam mahkemelik bunların yaptığı iş

aynı şeyi türevi avea da yapmıyor mu..

kişiye özel tarifeler, indirimler...

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Arkadaşlar, 5-6 yıldır tahaütsüz müşterileriyim.. Bu kampanyadan bende yararlanabilir miyim?
    TTnetin müdürlüklerine mi gitmem gerekiyor? Netlimitsiz 63 tl olacakmış, iyice kazıklanmaya başladık hemen böyle birşey bulmam gerekiyor. Yol gösterin banada lütfen..

Kimilerinin aboneliklerini kapatmışlar, aynı durumda kalmak istemiyorum :) O yüzden tekrar sorayım dedim. Müdürlüklere mi gitmem gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Yahu bu ne kadar saçma bir kampanya Telekom müdürlüğüne gidilip bizde o kampanya yok diye nasıl derler , burada verilen hizmet kişiye özel olamaz !!! bir kampanya varsa herkes için uygulanır , Tam mahkemelik bunların yaptığı iş

Nasıl numara taşıdığın zaman avntajlardan yararlanıyorsan, telefonunu ttnet'e taşıyor ve sabit ücretten kurtuluyorsun. İnternetinide kapatmaktan vazgeçtiğin zaman sana avantaj sunuyorlar. Kredi kartı aidatında aynı değil mi olay? Müşteri hizmetlerini arıyorsun ve kart aidatının iadesini istiyorsun yoksa kartı iptal edeceğini söylüyorsun, onlarda ya kartı ya da aidatı iptal ediyor vs.vs...

• quote:

quote:

quote:

Kimilerinin aboneliklerini kapatmışlar, aynı durumda kalmak istemiyorum :) O yüzden tekrar sorayım dedim. Müdürlüklere mi gitmem gerekiyor?

Hiçbir işlem yapmadan müdürlükte iptal bölümüne gidip ADSL %50 indirim ve telefonu TTNet'e taşıyıp sabit ücreti ödemek istemediğinizi söyleyin. Mecbur yapacaklar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiçbir işlem yapmadan müdürlükte iptal bölümüne gidip ADSL %50 indirim ve telefonu TTNet'e taşıyıp sabit ücreti ödemek istemediğinizi söyleyin. Mecbur yapacaklar.

Teşekkürler, en yakın zamanda Annemi de alıp herhangi bir müdürlüğe gideyim. Ev telefonuna da onca ücret veriyoruz ondan da kurtulmuş oluruz. Peki kaç ay tahaaüt alıyorlar?

• quote:

quote:

quote:

Restine Rest ulan durumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

quote:

quote:

Restine Rest ulan durumu

Telefonla iptal ettiğiniz zaman ön iptal yapıyorlar. 10 gün içinde müdürlüğe veya abone merkezine gidip iptal işleminizi yaptırmanız gerekiyor. Gitmezseniz hattınız tekrar aktif oluyor. Olay müdürlüğe iptal için gittiğiniz zaman kopuyor. Size fırsatları orada sunuyorlar.

• @cancantürk, evet @ayhanTR gibi yapabilirmişim. Aceleci davrandım sanırım, yoğunluk vardı, sürekli telefon geliyordu büroya, kısmet artık üzüldüm ama.
  • Merhaba arkadaşlar 2 yıldır internet ihtiyacımı 3g ile karşıliyorum ve evimin oraya fiber gelmeden veya sabit hatsız bir tarife ile üye olmayı düşünuyordum şuan taahhüt vermeden başvurup 1 ay sonra ben kapattırcam deyip bundan yararlanmayı düşünüyorum sizce hangi tarife ile başlamaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar babam tarife değişikliği yapacağı için; konuyu karşı tarafa kolay aktarabilmek tarifenin adı nedir tam olarak

Arkadaşlar benim ev telefonu vardı kızıp kapatmıştım müşteri hizmetleri arayıp numaramı 6 ay saklayacaklarını söylemişti bende tamam demiştim.

Şimdi konuyu okuyunca banada cazip geldi tekrar aradım ve detayları öğrenmek istedim.

Kampanya ismi ttnet 3lü paket veya hepsi bir arada pakaeti. telefon sınırsız internet ve tivibu fiyat 39 tl.

İşlem için telekom müdürlüğüne yönlendirdiler ttnet bayilerinin bilgileri olamaya biliyormuş boşuna kendinizi yormanıza gerek yok.

Ümraniye için ümraniye telekom carrefoura gidrken sağda birde y.dudullu telekom müdürlüğü bu ikisine gidip müracatlar yapılabiliyormuş.

Benim ttnet aboneliğim yoktu ve faydalanabiliyormuşum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels_35

@cancantürk, evet @ayhanTR gibi yapabilirmişim. Aceleci davrandım sanırım, yoğunluk vardı, sürekli telefon geliyordu büroya, kısmet artık üzüldüm ama.

Vaktiniz varsa gidip telefonu TTNet'e taşıyın ve sabit ücret ödemeyin. Yoksa sağlık olsun, yapacak birşey yok.
  • quote:

quote:

@cancantürk, evet @ayhanTR gibi yapabilirmişim. Aceleci davrandım sanırım, yoğunluk vardı, sürekli telefon geliyordu büroya, kısmet artık üzüldüm ama.

Vaktiniz varsa gidip telefonu TTNet'e taşıyın ve sabit ücret ödemeyin. Yoksa sağlık olsun, yapacak birşey yok.

Yeni indirimi henüz sabah imzaladık, şimdi bunun üzerine ttnet üzerine taşırlar mı dersiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Yeni indirimi henüz sabah imzaladık, şimdi bunun üzerine ttnet üzerine taşırlar mı dersiniz?

Sizin hendikapınız TTNet bürosuna gitmek olmuş. Oradaki arkadaşın eksik bilgisinden dolayı böyle olmuş. Taahhütün yaptırımı var mı? İşleme koymuşlar mı? İmkanınız varsa hemen müdürlüğe gidip derdinizi anlatın ve sabit ücretten kurtulun.

• Telefon için taahhüt aldılar, yine de gidip sormak istiyorum. Teşekkürler, siz konuyu açmasaydınız halen 4 GB kotalı internet kullanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: floods

Merhaba arkadaşlar 2 yıldır internet ihtiyacımı 3g ile karşıliyorum ve evimin oraya fiber gelmeden veya sabit hatsız bir tarife ile üye olmayı düşünuyordum şuan taahhüt vermeden başvurup 1 ay sonra ben kapattırcam deyip bundan yararlanmayı düşünüyorum sizce hangi tarife ile başlamaliyim

Benim soru arada kaynamış

• quote:

Orijinalden alıntı: vedatist

quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

arkadaşlar babam tarife değişikliği yapacağı için; konuyu karşı tarafa kolay aktarabilmek tarifenin adı nedir tam olarak

Arkadaşlar benim ev telefonu vardı kızıp kapatmıştım müşteri hizmetleri arayıp numaramı 6 ay saklayacaklarını söylemişti bende tamam demiştim.

Şimdi konuyu okuyunca banada cazip geldi tekrar aradım ve detayları öğrenmek istedim.

Kampanya ismi ttnet 3lü paket veya hepsi bir arada pakaeti. telefon sınırsız internet ve tivibu fiyat 39 tl.

İşlem için telekom müdürlüğüne yönlendirdiler ttnet bayilerinin bilgileri olamaya biliyormuş boşuna kendinizi yormanıza gerek yok.

Ümraniye için ümraniye telekom carrefoura gidrken sağda birde y.dudullu telekom müdürlüğü bu ikisine gidip müracatlar yapılabiliyormuş.

Benim ttnet aboneliğim yoktu ve faydalanabiliyormuşum.

Yeni superonline a kadar24 ay taahhut verip üye oldum. Hali hazırda telekom dan sabit telefon hattım var. Dediginiz gibi oluyorsa bende gecmeyi düşünüyorum

• Bende bugün babamı yolladım. Normal tarife kısmına gitmiş önce,3lü pakete geçmeyi isteyince onlar bu tarifeyi ekranda goruyorlar ama 3lü tarifeyi vermeye yetkileri yok veya başka illere açıldı diyorlar. Bende babamı iptal bölümüne yönlendirdim. Oradaki kişi ile telefondan konuştum, bana sizin bölgenize tivibu hizmeti veremiyoruz(o bölge için yatırım yapılması lazım vs) dediler o yüzden sistem sizin telefona bu tarifeyi verdirtmiyor diye bahane ürettiler. Bende siz beni bu tarifeye alın tivibuyu kullanmıyacam dememe rağmen bu tarifeye geçiremeyiz diye tutturdular. Mecburen bizde %50 indirim sınırsız 6 ayı ve konuştukça odeyi seçtik. 6 ay sonra yeni tarifeye bakacağız.
  • Arkadaşlar biri adsl kullanıyorum (kotalı 4gb) ama heray 20tl kullanmadığım telefonun faturasını ödüyorum...İnterneti değiştirmeden telefonu ttnete taşıyabilirmiyim bu sabit telefon ücretinden nasıl kurtulacağım??? Başka nasıl bir formül önerirsiniz biriye de taahhütüm yok bu arada....
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.