Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: murat5552 , murat5552 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende öyle yaptım haziran da dolacak olanlar için bilemem ama Mart ayında bitecekti tahattüt şimdiden kafam rahat

Konuştukça öde 100 GB 16mb hız için 71 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün yeniledim ,bitmesine 5,5 ay vardı ama furyaya dahil oldum bende :))
    Konuştukça öde telefon hattı , 24 mbit 75 akın 78,90 tl bilginiz olsun.Sanıyorum ellerinde bir şablon var onun dışına çıkamıyorlar 3 gündür hep farklı kişiler arayıp aynı teklifi verdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar maşallah ne kadar uygun fiyatlı kullanıyorusunuz, bana da bir yardımcı olur musunuz?

27 ağustosta altyapısı iyi olmayan evimde tahahüt yeniledim 16 mpbs 150 gb akn'ye 71 TL ödüyorum.

Şimdi nakil aldım. Yeni evimde altyapı iyi VDSL 100 mpbs'e kadar destekliyor.

Hızımı uygun fiyata arttırmak için ne yapabilirim bilen var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pervane848 -- 20 Aralık 2018; 17:15:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

17 yada 19 sanırım. 3000 dakika yurt içi yurt dışı vs gibi bişeydi de yurt içine 3000 dışına 300 de olabilir. tam hatırlayamadım. onun için de yeniden gidicez ocakta.
    hocam benim sizin taahüt bitmişmiydi müdürlüğe bittikten sonra mı gittiniz yani benim 1 ay varda ben bitince mi gideyim diye sorayım dedim size
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitimine 3 hafta vardı. Son ayın içinde olunca müdahale edebiliyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Taahhüt bitimine 3 hafta vardı. Son ayın içinde olunca müdahale edebiliyor sanırım.
    tam olarak müdürlüğe gidip ne demek gerekiyor hocam siz ne demiştiniz ?
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    2 sene önce de öyle yapmıştım, ilk sene saf ayağı yapıp buradan daha uygun fiyatlı tarifeler alınıyormuş dedim evet dediler işleri yaptık, o zaman 44 liraya almıştım, geçen hafta da iptal birimine gittik, geçen sefer buradan uygun fiyat almıştık bu sene de olur mu diye bakmaya geldik tarzında bi şekilde girdim söze.

ama ikna kampanyaları hakkında bilgi/fiyat alacaktım vs diyebilirsin.
  • Hayırlı akşamlar, şuan kullandığım tarife 16 hız 75 gb akn 44 lira taahttüm 25 ocak ta bitiyor biraz önce aldığım teklifler 16 hız 75 akn 61 tl bide 35 hız 50 akn 56 lira fakat bu tarifeye son haftalarda geçebiliuomuşum yarın sabah tt nin müdürlüğüne gidicem orda bi konuşucam umarım 35 hızı verirler.

• Verdiğim linkteki kampanyayı inceleyin arkadaşlar. Uygun hız fiyatlar mevcut gibi
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Documents/hesapli-evde-internet-kampanyasi-taahhutnamesi.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 21 Aralık 2018; 15:24:3 >
  • S.a arkadaşlar. Taahutum bitti. Yenilemedim kapattırdım. Sonra internet lazım oldu yeniden ttnete başvurduk yeni üyelik için. 24mbps hiz, 35gb akn 56tl. Modemin üstünde VDSL yazmiyorsa fiber destekelmiyordur diye kandırıp bir de modem istememize sebep oldular. Aylık 8tl de o. Ancak interneti bağlayıp gittiler. Telefon aracılığıyla başvuru yaptık ne sözleşme imzaladık ne de kimlik fotokopisi vs almadılar. Şimdi bu durumda modemi geri almazlarsa ben aboneliği kapattirirsam bana ceza uygulayıp 900tl fiyat çıkarabilirler mi? Telefonda öyle söylüyorlar. Kağıda imzaya gerek yok ses kaydınız var diyorlar. Ancak ses kayıtlarında kampanya koşullarından bahseden olmadı. Şu tarife su modem 24 ay aylık 64 diye konuşuldu o kadar. Bu arada 20 Aralık başvuru tarihi internetin bağlanma tarihi de 21 Aralık. İnternet bağlantısı yapıldıktan yarım saat sonra aradım modem iadesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asyaybarsberk -- 22 Aralık 2018; 14:27:6 >
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Aradığımızda bu fiyatları söylemiyorlar. Ne yapmamız lazım bu fiyatları alabilmek için? Örnek fibernet 24 mgbit 35 gb akn 66 TL diyorlar 24 ay taahhüt ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spedermen -- 22 Aralık 2018; 15:44:59 >
  • spedermen S kullanıcısına yanıt
    Linkteki çıktıyı alın, öyle gidin ofise, Yalın paketler harici tarifelerde 10 TL TT Alo bedelide var.

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    Yani fibernette artı 10 tl alo paketi mi ekleyeceğiz? O zaman telefonda aldığım fiyata geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spedermen -- 22 Aralık 2018; 15:49:0 >
  • 24mbps 35gb akn 56,90TL'ye aldım. Ücretsiz vdsl modemle birlikte. Geçen arayıp 8TL farkla 35mbps yapabiliriz dediler ama reddettim. 2 yıl sonra okulum bitince iptal ettiricem zaten.
  • "Uzun süreli aboneliklerde tüketici birinci ya da 13’üncü ayda aboneliğini bitirmek isterse herhangi bir ceza ödemek zorunda değil. Gelen cezanın iptali için tüketici hakem heyetine başvurabilir.
    - Bunun dışında yasaya aykırı bu uygulamadan dolayı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na (BTK) şikayette bulunabilir."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için teşekkür ederim. Metni nereden aldığınızı sorabilir miyi? Btk üzerinden şikayette bulundum dün. Ancak anladığım kadarıyla btk şikayeti direk ilgili firmaya aktarıyor. Kendi ilgilenmiyor sanki.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Eski aboneyken taahhüt mü imzaladiniz yoksa yeni abone misiniz acaba?

• Yeni hocam. 15'inde bağlandı.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    İyiymiş aynı tarifeyi bize modem fiyatı ekleyerek kostuler.

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.