Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hal33 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • last_blue kullanıcısına yanıt
    Bende onu demek istedim yani cok asırı az hocam :)
  • adil kullanım kotası kalkacak sizin için en uygun fiyat bu diyip kandırdılar işte :)
  • last_blue kullanıcısına yanıt
    Anladım aradım banada kullandıgın 24mb 75 gb kotayı 73 tl dıyo ocakta kota kalkıyor 24 mb olarak sabit devam edecek dedi acaba daha uygun tarıfe bakmak lazım nasıl olsa kota kalkıyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • internet bağlatırken modem ücretsiz mi veriyolar arkadaşlar? birde yeni bağlatacağım interneti.akk kalkmadanmı bağlatayım yoksa ocağı bekleyeyim mi? zararım olur mum?
  • Modem ücretleri 240 falan demişlerdi..Ayda 10 tl yada 20 tl ödeme size kalmış diyorlardı..Birde her sene söyledikleri laf;yılbaşından sonra fiyatlar artar...
  • Bugun gittim tt müdiriyete ve Mart ayında bitecek olan tahattüt için konuşmaya şimdi 1000 dk 100gb 16 mbit kotalı internet için 61 TL ödüyorum

Şimdi ise bana 75 GB lık dakikası olmayan 16 mb baglantı hızını 64 TL ye verebiliriz dedi bende kabul etmeden çıktım geldim

Akn nin kalkacağını söylediler ama ben inanmadım

Şimdi bekliyorum bakalım 1 ocaktan sonra nası olacak AKN kalkacaksa neden 75 GB lık kotadan bahsediliyor

• amatörttl kullanıcısına yanıt
    Bende gittim benımde martta bıtıyor konustum baya suan akk kalkacak dıyorlar suan sunulan teklıfler kotalı ama 1 ocakta kota kalkıp hepsı lımıtsız sekılde olacak dedi bana bayan ama ay sonuna dogru netleşir durum dedi bakalım

• Merhaba arkadaşlar 150 gb akk kotalı internete 96 tl ye çıkarttılar ben şimdi türknete geçmeyi düşünüyorum ttnet resmen soygun yapıyor 65 tl akk yok birde taahhüt yok türknet kullanan var mı acaba

• ertugrul54 E kullanıcısına yanıt
    hocam 1 ocaktan sonra kota akk zaten yok olcak turktelekomdada
  • Fiyat çok mu peki 96 tl bana fiyat verdiler tmm adil kk bittiyor ama çok zamlı bence

• Bugün aradılar 16 mbps 61 tl 24 mbps 64 tl dediler 2 sene...zaten tivibu ve telefon almıştım .. Kapattırma gibi bir seçeneğim yok kabul etiim...

Nette Ayrıcalık Kampanyası_ikn olarak geçiyor...
  • Ayın 14 ünde sözleşme bitiyor arkadaşlar interneti kapattırmaya ne zaman gitmem gerekiyor türknete geçicem

• yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    İptal ettirirseniz port sorunu çıkabilir ve aylarca İnternetsiz kalabilirsiniz.

Geçiş yapmanız daha doğru olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragman44 kullanıcısına yanıt
    hocam aynı pakete geçmişiz ama size bir sorum olacak
    online işlemlerde güncel fatura tutarı 82,5 gözüküyor sizde durum nedir?
    müşteri hizmetlerini aradım anlaşmalı tutarınız 63 lira olarak gözüküyor ayın 1inde net tutarınız güncellenir filan dedi açıkcası ne demeye çalıştığını anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_blue

hocam aynı pakete geçmişiz ama size bir sorum olacak
    online işlemlerde güncel fatura tutarı 82,5 gözüküyor sizde durum nedir?
    müşteri hizmetlerini aradım anlaşmalı tutarınız 63 lira olarak gözüküyor ayın 1inde net tutarınız güncellenir filan dedi açıkcası ne demeye çalıştığını anlamadım.
    bende şuanda 290 gözüküyor..indirimler yansımamış hali..Bana bu ay full limitsiz ekn tanımlanmış.. Hepsi sonradan düşer dediler aksi halde faturadan sonra ararsınız denildi...Bence iyi fiyat 2 sene sabitledik en azından
  • fragman44 kullanıcısına yanıt
    Bugün Telekom Müdürlüğüne gittim. En uygun 16 mbps 75 akn için 72 TL dediler. (internet + telefon)

Sizin bu fiyatlar sadece internet için mi yoksa internet+telefon şeklinde mi?
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Hocam geçiş yapmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ayın 14'ünden öncemi başvurmalıyım türknete ayın 14'ünü geçersek ttnet faturayı fazla kitleyecek

• yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    Başvuru formu şu:

İnternet Hizmeti Servis Sağlayıcı Değişiklik Talep Formu

https://turk.net/dosyalar/sozlesme_formlar/adsl_abonelik_sozlesmesi/bireysel_adsl_churn_formu.pdf

Tabii Türk Telekom'dan ikna kampanyası alayım diyorsanız, önce iptal talebinde bulunmak lazım. Müdürlüğe bizzat gidip iptal bölümüne uğrarsanız ikna kampanyalarından birini sunabilirler.

Ha kararım kesin diyorsanız da yukarıdaki formla başvuru yapabilirsiniz. Geçiş işlemi kaç gün sürer fikrim yok. Evrakları erken gönderip, ayın 14'ünde geçiş işlemi yapılsın diye de not düşerseniz o gün yapabilirler.

Şu konulara bir göz atın derim.

https://forum.donanimhaber.com/hattinizi-iptal-ettirmeyin-gecis-yapin--135892602
    https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-dan-turknet-e-gecis-sureci-hiz-ve-hat-degerleri--131318518

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Aralık 2018; 1:17:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözleşmem ayın 14'ünde bitiyordu iptal başvurusunda bulunmuştum bugün aradılar 24 ay taahhüt 16 mb 75 gb akn 55 lira 12 ay taahhüt 16 mb 75 gb akn 58 lira teklif ettiler 24 mb içinde 65 lira teklif etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam ama ocak ayından sonra 75 gb akn yi aştığınızda hızınız 8 mb sabitlenecek dedi hızı düşürecekler o zaman türknet'e geçmek daha mantıklı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahya90 -- 11 Aralık 2018; 14:21:7 >
  • 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.