Şimdi Ara

Türk Telekom eski Türk Telekom mudur ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tekst79 T kullanıcısına yanıt
    aldığı frekanslar dan dolayı hizlar dusuk

bolgeden bölgeye değişiyor o hız ama vodafone turkiye geneli hoz düşüklüğü var

• turk telekom son 1 yilda bile o kadar fazla baz kurdu ve olan bazlarin hizlarini iyilestirdi ki.. madem isteyince oluyordu biz niye 2020ye kadar sacma sapan hizlarla telefon kullanmaya calistik.

ha soyle de bir problem var turk telekom seyrek yerlesim yerlerinde ucuyor ama cok katli binalarin oldugu cok aboneli yerlerde surunuyor. antalya kepezde bir bolgede 4g'de mesaj bile gitmiyordu full 3g kullandim.

• trolldetector kullanıcısına yanıt
    bazı yerde iyi bazı yerde abone çok olunca baz istasyonu yetersiz kalıyor

• trolldetector kullanıcısına yanıt
    İşte mesele o hocam. Türk Telekom insanların yoğun olduğu yerlerde cortluyor. Türk Telekom çeksin neden kullanmayalım Turkcelle muhtaç olsun millet. Bu arada ne kadar baz sayısı diktiğine bakmak gerekiyor çünkü baz istasyonu sayısında hala en düşük baz sayısı Ttde. Birde diktikleri baz istasyonunun özellikleri önemlidir yani isterse binlerce baz diksin Tt hafif bir yoğunluk zamanında cortlayacaktır yani Ttnin kapsamayı Vodafonenun hızı artırması gerekir Turkcell ise süper ama onunda biraz daha hızı artırması gerekiyor. Ben Türk Telekoma çok şans verdim defalarca hattımı taşıdım sıfır hat aldım deneme amaçlı testler yaptım özellikle Güngören Bağcılar Bakırköy tarafında çok sıkıntılar vardır. Allah korusun yıkım olmayan veya yıkımın az olduğu bir olası Marmara depreminde operatörlerin durumu ne olur çünkü daha önce 5,8 lik yıkımın olmadığı Ttnin nasıl devre dışı kaldığını gördük. İnşallah Tt bu konuda önlem almıştır

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Hocam Türk Telekomun iyi olmasını en başta ben isterim. İsterdim ki Turkcellde olan baz frekansı Ttde olsa çünkü böyle olursa fiber altyapı Ttnin olduğu için Türkcellden daha hızlı olur

• Trabzon kırsal kesim için konuşursak, Turkcell ve Vodafone çekim konusunda iyidir ,fakat Türk Telekomun çekmediği yerler var .örnek yaz aylarında kullanılan yaylalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asi_genc6134 kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom zaten çok iyi çekerse Turkcell ikinci olurdu mobil pazarda ama Türk Telekom halinden memnun gibi. Şimdi ben tam çözemedim eskiden Tt Avea iken pek kullanmadım ama şuanki Ttyi çok kullandım. Ttnin avea gibi çekim sorunları buna bizzat şahit oldum ama bazıları diyor ki Tt eski Tt değil gerçekten öyle mi azda olsa gelişmme var mı veya gelişme varsa mobil pazarda neden Vodafoneyi geçemiyor Tt

• Toplumda büyük bir algı var, avea çekmiyor diye. Avealı yıllarda millete çok çektirdiler.

• Bende en son Avea olduğu zamanlarda kullandım, şu an Turkcell'deyim ve Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum.

Ben kendim son bir yıldır taahhütsüz kullancıyım, fiyat farkı Turkcell ile baya açıldığını düşünüyorum.

TT'de 160 TL'lik paket Turkcell'de 200 TL. Bu fiyat farkı az değil değil, 3 ay daha fazla paket alabiliyorum Türk Telekom'da.

Benim de merak ettiğim bu konu, çekim kalitesi ve hız olarak Turkcell'e yakın mı yoksa hala Turkcell iki katı daha iyi performans sunuyor mu?

Elbette çekiyor ama bazı yerlerde gerçekten çekim problemi vardır.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    Bu bulunduğumuz yere göre değişiyor benim evim ile is yerim arasında 3 hattinda 15 20 dk cekmedigini bilirim sonra duzeliyor us yerinde ve evimin bulunduğu bölgede hız olarak yeterli tt ama sizin orda nasıl bilemem bursada yaşayanlar rahatlıkla gecsinler sikinti olmaz bolgende tt kullanan varsa sorman lagzim

• Eskiye göçe çok olmasda yine çekim sıkıntısı var zaten şuan en sorunsuz operator var desek yanlış olur

• Brotha B kullanıcısına yanıt

avea olarak yani 2016 yıllarına göre şuan çok daha iyi. Baya baya iyi.

Ben kullandım defalarca Türk Telekom. Çekim sıkıntısı baya var İstanbul'da ama o kadar değil dayanabilirsen idare eder iletişimsiz bırakmaz Tt. Bakalım 5 G ihalesinde en iyi baz frekanslarını kim alacak. Eğer Tt alırsa kimse Ttyi bulamaz aynı zamanda tam tersi alamazsa durumu çekmeme daha kötü olur

Güngören Şirinevler Bağcılar buralarda Tt sıkıntılı. Kaç kere şikayet kaydı oluşturdum hep geçiştirdiler. Zeytinburnu ve Bağcılar hattı tramvay duraklarında özellikle çekim sorunu yaşıyordum YouTube ve sosyal medya donuyordu bazı duraklarda

• 2 ihalede turkcell aldı yine turkcell alır zaten 5g gelse bile kimse her yerde beklemesin 5g gecen ülkeler gördük büyük şehirlerde ilk basta gecildi

• bende ankarada başkent ray ile seyehat ettiğimde hatlarin çekmediği bölgelere denk geliyorum büyük şehirlerde bile çekmediği oluyor hataların öncelik bu sorunu her operator halletmeli

İşte mesele o hataları hallederse Türk Telekom Turkcell gibi fiyatları pahalı olur. Acaba diğer ülkelerdede böyle mi rekabet eden operatörler kalitesine göre diğer devletlerin iletişim kurumlarıda adil rekabet için fiyatları denetliyor mu yoksa bu durum sadece ülkemizdede mi vardır. Birde anlamadım Türkiye'de serbest piyasa var sözde ama operatörlerin kampanya fiyatlarını btk yani devlet belirliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.