Şimdi Ara

Türk Telekom'dan Millenicom'a geçiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
11.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya sabahtan beri internet yok. Çocuklar da okula gitmemiş. Kafamın etini yiyorlar. Olacak iş değil.
  • Hala gelmedi arkadaş her yeri arıyorum. Böyle birşey olmaz.
  • Yok arkadaş ya.
  • Hele şükür.

Türk Telekom'dan Millenicom'a geçiş

Umarım bu şekilde devam eder. Tam istediğim gibi şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanC1 -- 17 Ocak 2019; 21:29:18 >
  • Wifi 5Ghz'de gayet iyi.

Türk Telekom'dan Millenicom'a geçiş
  • badboy2006 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba sizin durumdayım ama geçiş süresince eve gelmiyoruz dediler bana size niçin geldiler hatırlıyormusunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelikte evde kurulum var, geçiş müşterisinde kurulum ihtiyacı olmuyor. Sizin sorun mevcut servis sağlayıcının onay vermemesi olarak görünüyor bizdeki kayıtlarda. Ben hızla çözüleceğine inanıyorum. Geçişinize onay verilince işlem bitti sayılır

• Alper bey 17 ocakta sözleşmem bittiginden dolayi ben ayrica fatura ödermiyim ttnete

Bize geçiş ysptığınız an itibariyle orada faturalama dururz. İlgili ayın son faturası gelir.
    Geçiş müşterisine özel durumdur.
    Bize yeni abonelikle gelen olursa (siz değil siz geçişsiniz) bu tür müşteri kendisi eski aboneliğini başvurup iptal etmeli

• Sikinti su taahhütüm bittiginden dolayi guncel fatura bedeli aylik 250₺ uzerinden isliyor buda her fazladan gün icin bana 8,5 TL gibi bir rakam çıkartıyor bugün itibariyle 42,5 TL oldu faturam
    Acikcasi ondan dolayi biraz acele ediyorum

Haklısınız. Gerçekten can sıkıcı. Destek hesabının yazdığı gibi ne yazık ki mevcut hizmet sağlayıcınız zorluk çıkarıyor. Aslında şu anda beklemede olan konu bir firmanın bir onay düğmesine basıp basmaması kadar basit bir süreç. Kurulum olsa, arıza olsa vs başka yorum yaparım ama yapılmak istendiğinde saniyeler sürecek bir yerde takılıp kalınması sektörümüz adına üzücü

• Güncelleme.
    Şu an Millenicom ile çok mutluyum. Tavsiyemdir. Yüksek bir zam gelmediği müddetçe hiç düşünmeyin.
  • Evet bugun yaklasik 10 gun sonra gerçekleştirilen gecis islemim sonucunda millenicom sayesinde internetsiz kaldim
    Hafta sonuda araya girdiğinden süreç uzayacak anlaşılan su an itibariyle daha baslamadan pişmanlık duyuyorum nalet olsun

• Bana kullanici adi ve sifre yollandi
    Ne yapacagim hakkinda kimse bilgi sahibi değil
    Neymis turk telekomdan sinyal gelmiyormuş
    Gelmiyorsa bir zahmet tasima sirasinda kontrol et kardeşim illa ben eve gelince internetin olmadığını farkedip sizi arayinca mi bakiyorsunuz yaptığınız islere
    Bir firma yaptığı isi kontrol edemezmi ya bu kadar zormu bunu yapması

• Maalesef bu akşam 20:00'dan itibaren internet gitti. Sadece bazı sitelere çok yavaş (Google, youtube, vb.) bir şekilde girilebiliyor. Hafta sonuna denk gelmesi maalesef yine kötü bir durum. Hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanC1

Maalesef bu akşam 20:00'dan itibaren internet gitti. Sadece bazı sitelere çok yavaş (Google, youtube, vb.) bir şekilde girilebiliyor. Hafta sonuna denk gelmesi maalesef yine kötü bir durum. Hayırlısı bakalım.
    serkan bey okudugum kadarıyla biraz sancılı bir geçiş süreci olnuş bende millenicoma gecmeyi düşünüyorum memnun musunuz su andaki hızdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanC1

Maalesef bu akşam 20:00'dan itibaren internet gitti. Sadece bazı sitelere çok yavaş (Google, youtube, vb.) bir şekilde girilebiliyor. Hafta sonuna denk gelmesi maalesef yine kötü bir durum. Hayırlısı bakalım.
    serkan bey okudugum kadarıyla biraz sancılı bir geçiş süreci olnuş bende millenicoma gecmeyi düşünüyorum memnun musunuz su andaki hızdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozitivee

Alıntıları Göster
    Merhaba, mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. Benim aboneliğim fiber 100Mbpbs sınırsız. Fakat maalesef akşam saatlerinde bu hızı alamıyorum. Yani en yoğun kullanacağım zaman bu hızlara ulaşılamıyor. Özellikle hafta sonları hız daha da düşüyor. Ücretine göre katlanıyoruz maalesef.
  • Merhabalar, bende 3 hafta kadar önce TT’dan millenicom a başvurdum. 2 hafta önce sms geldi şifrem fakat telekomdan modeme kurulum yapılacağını söylediler. Bir kere gelmişler haberim yoktu evde yoktum hala gelen giden yok. Bunu hemen nasıl telekomdan talep edebiliriz kendileri aciliyetini belirteceğiz diyip duruyor. Hala geçiş yapamadım daha başlamadan soğudum resmen.

• Yardımcı olmak isterim. Etiketlediğim “millenicom” hesabına konuyu ve bilgilerinizi atabilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.