Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben türktelekomdan 1,5 ay önce ayrılıp türkcelle geçtim evde de süperonline var ikisi beraber 79 lira süperonline 75 AKK 50 mbt hız Cep için 4 gb internet 1000 sms dakikasını hatırlamıyom ama bana gayet yetiyo

İkisi beraber 4*4 lük paket diye geçiyo

Kararsız olan varsa tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxa

Fazla zaman geçmediyse, farkı neyse öde, yeni teklif isteyin bence, yıllık fatura hesabınızı yapın.

iptali için başvursunu yaptım hocam. 9 gündür bekliyorum valla hala iptal etmediler ekstra fatura itelicem diye
  • 8 gb internet, 1000 sms, 1000 dk konuşma 30 tl ye anlaştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

8 gb internet, 1000 sms, 1000 dk konuşma 30 tl ye anlaştım :)

Formülü anlatın hocam bizde yararlanalım. Benimde 10 Nisan'da doluyor. Geçen sene nasıl faydalandığımı evre evre anlatmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt71 -- 14 Mart 2017; 13:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt71

quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

8 gb internet, 1000 sms, 1000 dk konuşma 30 tl ye anlaştım :)

Formülü anlatın hocam bizde yararlanalım. Benimde 10 Nisan'da doluyor. Geçen sene nasıl faydalandığımı evre evre anlatmıştım.

Benim taahhüt biteli 1 yılı geçmişti. 70 den aşağı fatura gelmiyordu. 1-2 defa görüştüm hep yüksek dediler 40 üzerikabul etmemiştim hep böyle sürümcemede gidiyordu. Son fatura 96 tl geldi. Ve Benim paket mnormalde 37 tl idi. 1 GB internet, 500 dk konuşma, 1000 sms. Bildiğin kazıklanıyordum. Aradım beni kontorlüye geçirin fatura yüksek geliyor ağır gelmeye başladı dedim. 1gb internet mi kaldı kazıklanıyorum çevremde 6 gb internet kullananlar var 25-30 lira ödüyorlar, siz müşteriye göre ayrımcılık mı yapıyorsunuz falan dedim biraz edebiyat parçaladım. Bana 6gb en 1000 dk konuşma ve sms 42 tl olur dedi. Kabul etmedim kontorlüye geçicem deyince talebinizi alıyorum gerekli birim size dönüş yapacaktır dedi. 1 hafta sonra aradılar. Tabi o 1 haftalık süre içersinde sürekli sms geliyor talebiniz alınmıştır gerekli incelemeler yapılıyor diye. 1 hafta sonra aradılar onlarada izah ettim durumu sizden önce de görüştüm yüksek fiyat verdiler geçiş yapıcam dedim. Ne kadar söylediler dedi bende 6gb için 38 tl dediler dedim. 6gb için size tüm vergiler dahil 30.70 tl mi ne dedi. AŞIMSIZ 6gb dolduğunda aşım yok direk kesiliyor internet dedi, birde 8 gb var ama onda kota dolarsa aşım söz konusu otomatik durmuyor aşım gerçekleşir dedi. O ne kadar dedim onu da aynı fiyat yaparız dedi. Bende kabul ettim. 8 gb beni ihya eder :)

• by_deViLs kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Bugün aradılar taahhütüm 1 aya bitiyordu taşıyacam hattımı demiştim.
    her yöne 3000 dak, turk telekom sınırsız...
    sms sınırsız...
    yurtdışı 200 dak aranma...
    ve 8 gb internet verdi... türk telekom prime dedi.. 29 TL .... kabul ettim.
  • çok teşekkürler konuyu açan arkadaştan. aynı yöntem ile 1000dk 1000sms 8gb internet 30 tl bu gün anlaştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

Bugün aradılar taahhütüm 1 aya bitiyordu taşıyacam hattımı demiştim.
    sms sınırsız...

bizi niye aramıyorlar anlamadım.. biz arayıp istiyoruz baska opertatora gececegım dıyoruz. hiç oralı olmuyor .
  • 8 gb internet
    1000 sms
    1000 dk her yöne
    1 sene taahhüd

30,75 mi neydi
    telsiz kullanım bedeli de içinde

baska hatta gecmek istiyorum dedim
  • Faturasız hatta geçmek istiyorum dedim. Geçirdiler :D Arar bilgi veririz demişlerdi ama arama yapmadan bir kısa mesajla bitti dediler. Şimdi faturasız takılacaz artık. Avantajlı 4gb iyi gibi görünüyor. Tavsiyesi olan var mı başka?

• 1000dk 1000sms 12gb int + trina + no dc 29.90 aynı yontem

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

1000dk 1000sms 12gb int + trina + no dc 29.90 aynı yontem

Trina nedir no dc nedır hepsinden onemlisi tarife nedir :D

platinium premium tarifesi hocam. yazmayı unutmuşum.

• Geçen sene ben de aynı yöntemle anlaşmıştım. Evde wi-fi var.... O yüzden interneti az, konuşma süresi fazla olan hangi tarife yi önerirsiniz? Mesela Türk Telekom ücretsiz, her yöne 1000 dak. 1000 sms, 2 gb internet gibi....

• quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

Bugün aradılar taahhütüm 1 aya bitiyordu taşıyacam hattımı demiştim.
    sms sınırsız...

Bu hangi tarife acaba? Yurt dışını çıkartıp, interneti 2-4 gb falan yapsak ne kadar olur acaba? 😊

• 2-3 gün önce başvurdum bende önceden de bu taktikle geçmiştim kamu maksi 8 gb lık 28 liraya, şimdi başka isimle 30,50 tl teklif etti kabul etmedim bana özel %20 indirim verdiler önceden %35 vardı yine 35 verin kabul edeyim dedim yapmadılar.1 ay sonra taahhütüm bitecek o zaman daha iyi teklifle gelmezlerse turkcell e 45 lira vermye razıyım 7gb internet paketine
  • 10 gb , 1500 dk 1000 SMS 39 tl bir yıllık taahhüt verdim.

Aslında bana 250 dk bile yetiyor hatta fazla geliyor ama en uygunu buydu. Bilmiyorum iyi mi yaptım. Önceki taahüdüm bitti 33 tl 6gb 1000 dk 1000 sms di.

• 4gb 1000sms 500dk 19 lira merhaba 500
  • Faturasıza geçmek için para alıyorlar mı?
  • Merhaba arkadaşlar. Turk Telekomu aradım Kontorlüye geçiş istediğimi söyledim. sundukları tarifeyi beğenmedim. geçiş için talep oluşturdum. Şimdi nasıl olacak ? Ararlar mı yoksa direk geçiş sağlanır mı?
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.