Şimdi Ara

Türk Telekom'daki upload artışı ne zamana kadar sürecek? Açıklama geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Upload hızının belirli bir süre 2 katına çıkarılması çol iyi. Kötü olansa Adsl kullanıcılarını ihmal edilmiş olması. Adsl kullananlar müşteri değil mi? Türk telekom kınıyorum seni.<br /><br />

• Sen önce bi internetimi aç da ondan sonra bakarız 25 gündür internetim yok 1000 kere arızı kaydı bıraktım hiç bir dönüş yapılmadı futura zamanı gelince mesaj atmayı biliyon dilerim allahtan çıkarsın inşallah hakkımı helal etmiyorum benden fazlasıyla kullanmadığım internetin parasını alıyon Elimden ne geliyorsa bildiğim bilmediğm yere şikayette bulunacam ??

• Ben türk Telekom Operatörü kulanıyorum Turk telekom kadar sahtekar Yok 11 yıldır bu Operatörü kulanıyorum yanlız benden çaldığı fatura parası inanın 9 bin TL

• Hiç umrumda değil elon musk uzaya uydular gönderdi fiberin 1.47 katı hızda internet verecek bir kaç ay sonra denemeler başlayacak bunlarda alsın kablolarını bir yerlerine ...

• quote:

Orijinalden alıntı: CodyTravers

Hocam adsl için zaten teorik olarak 4’ü geçemez deniyordu yanlış hatırlamıyorsam 🙄
    0.6 veriyorlar 4 versinler madem oluyorsa adsl cilerin başı kelmi
  • abbasbj A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de kullanılan ADSL2+ profillerinde max. 24 down. 1 up. verilebilir.
  • Samura ii kullanıcısına yanıt
    Bence bu donemde tum firmalara ornek durus sergiledi turkcell min down 50 min up 20 yapti adamlar herkese valla helal olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.