Şimdi Ara

Türk Telekom’daki krize devlet müdahalesi gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
3.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tekrar devlet olsa güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar insan dağa taşa beddua etse dağ yıkılır taş kırılır.. bunlar çok bile ayakta kaldı.. yazıklar olsun TÜRK halkını arap sermayenin merhametine teslim edene

• batsada kurtulsak
  • Milletçe duamızı ediyoruz umarım Oger Telekom'dan kurtuluruz. %55 hisseye sahip olup hala altyapıyı paylaşmıyorsa, devletin olsun tamamı daha iyi.

• 75 milyon nasıl beddua ettiyse artık.
  • Oger'in inşaat şirketinde benzer bir durum mevcut, battı batacak orası, yakında burada da hisseleri muhtemelen satılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayjan

İnşallah batar şerefsizler...

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

her gün bıkmadan okuduğumuz beddualar inşallah yerini bulur. sana katılıyorum.
  • Umarım batarlar. Kansız köpekler.

• Tekrar Türkiyeye geri verilsin de milli kurumlarımız başkalarının elinde olmasın..
  • Beter olsun!

Ayda en az ik-üç sefer aramaya başladılar. Sebebi buymuş demekki. Ne iş yerime, ne de evime sokmayacağım firma.

Evde uydunet + ip telefon
    İşte ise başka bir servis sağlayıcısından hizmet alıyorum. Çevremde de ne kadar internet soran olursa türk telekom harici firmalara yönlendiriyorum.

• internet bölümü batsında türkiye rahatlasın belki bakarsınız işin hakkınıveren çin japon koreli bi şirkete verirler internet bölümünüde bakarsınız 3 5 seneye ne akk kalır ne 8mbit hız kalır rahat rahat en az 24mbit falan kullanırız akksiz su interneti

• Devlete 20 katına geri satıp olayı çözerler. Sonra şirket değerlendi olur.

• Akk yi dayasın, sonra borç desin yok öyle bir dünya çeksin cezasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Tekrar Türkiyeye geri verilsin de milli kurumlarımız başkalarının elinde olmasın..

Zor hocam zor herşey satıldı.
    satılmadık birşey kalmadı.
  • Sırf bu akk yüzünden bir dünya beddua ediyordum. Bu haberle keyfime dıyecrk yok.

• Herkes bilir ki en iyi reklamı müşteri yapar.

Reklama harcanan milyonlar kurtarmaz adamı.

• Bu işte bi dümen var.
    Nasıl bu kadar borç oluyor yav?
    Trilyon kazanan bir firma.
    Milyonlarca müşterisi var.
    Nereye nasıl borç yapmışlar?

• ben 50mb 200 gb kotalı olarak 86 tl olarak anlaştım ama bir kere hariç 92tl 95 tl altı ödeme yapmadım üstelik pingler rezil modem falanda vermediler o.ç.ları
    üstelik şuan sadece ps4 var evde öyle torrent falan yapanda yok pc vardı elden çıkardım telefon notebook falan var ama sadece youtube sosyal media falan son 10 gündür 3 mb düşürdüler arayıp sorduğumuzda kota aşımı falan sallıyorlar
    şimdi bu haberi okuyunca yarın arayıp ordaki personeli ve müdürü güzel bir haşlayayım bari için rahatlasın
    oturduğum çevrede sadece turktelekom var super online daha gelmedi yani analarını s.kt.ğ.m çocukları dışında servis yok gelsin tekme ile kovucam

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 31 Ekim 2016; 20:45:44 >
  • batsın beter olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.