Şimdi Ara

Türk Telekom Bana Göre Kampanyalar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.364
Cevap
94
Favori
180.900
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz1666

40.50 TL ye sınırsız İnternet gelmiş hiç kaçırma

Bu sınırsız yapılan tarifelere geçiş yapılabiliyor deseler inanmazdım, üstüne 40 TL'ye teklif etmişler gözüm açık kaldı. Türkiye'de yapılan en iyi internet teklifini arkadaş kapmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

Tadını çıkarsın artık sizde denk gelir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Tadını çıkarsın artık sizde denk gelir umarım

Ben de Pttcell'in sınırsızını kullanıyorum, uygun fiyata. Arkadaş bizden de uygun bir teklif almış. Hayırlı olsun.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Hayır faturalıda 15 gb tarifesi kullanıyordum

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Hocam sınırsız derken anlamadım 25 gb yazıyor orda

• bradenburg B kullanıcısına yanıt

Yok hocam faturalıda 15 gb tarifesi kullanıyorum

• oktayy82 kullanıcısına yanıt

25 gb bittikten sonra devam ediyor aşım veya ek paket tanımlaması olmadan

• Prime Eksper 25GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımı hız düşümsüz ve kesintisiz devam edecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Saol hocam bilmiyordum

• Çok ilginç bir durum madem sınırsız niye adı 25 gb paketin? Üstelik hız azaltmada yok nasıl oluyor bu durum? Tt bu kadar gönlü bol mu cidden şartsız şurtsuz sınırsız internet veriyor, eğer öyle ise süper ötesi paket olmuş.

Edit : Kampanya sayfasında bu detayı göremedim tam olarak hangi başlıkta yazıyor acaba bu madde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 24 Mayıs 2021; 14:31:12 >

Sınırsızca ilgili maddeyi göremedim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Çok ilginç bir durum madem sınırsız niye adı 25 gb paketin? Üstelik hız azaltmada yok nasıl oluyor bu durum? Tt bu kadar gönlü bol mu cidden şartsız şurtsuz sınırsız internet veriyor, eğer öyle ise süper ötesi paket olmuş.

Edit : Kampanya sayfasında bu detayı göremedim tam olarak hangi başlıkta yazıyor acaba bu madde.

25 GB dolunca AKN devreye girip eskiden hız düşüyordu ama artık hız düşmeden 4.5 G hızında devam ediyor. Türk Telekom hayırına yapmıyor aslında bunu. İki sene önce AKN kalkınca yönetmelik gereği bu tarz AKN'li tarifeleri o gün sınırsız yapması lazımken sürümcemede bıraktı, insanların itirazlarını vs. bekleyip zaman kazandı, bu süreçte müşteriler başka tarifelere geçsin, data yükü azalsın diye bekledi ve sonunda geçen ay pes edip bu tarz tarifelerini sınırsıza çevirdi.

Neden tekrar müşteri alıyorlar bilmiyorum ama bence ellerini çabuk tutsun teklif sunulanlar, ilgili birim duruma ayıkınca bu tarifekerin yeni müşteri alımına kapanacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 24 Mayıs 2021; 15:30:33 >

• oktayy82 kullanıcısına yanıt

konuya yazdım zaten aynı maddeyi güvenmiyonuz yani bana  

görmeniz neyi değiştirecek aynısını yazdım ücretlendirme detaylarında yazıyor .

Prime Eksper 25GB Tarifesi > Faturalı > Türk Telekom (turktelekom.com.tr)

• Prime Eksper 25GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, internet hakkı bittiğinde, aşım ücreti her 500MB için 12 TL’den ücretlendirilecek sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.

https://www.turktelekomprime.com/kapatilan-teklifler/prime-eksper-25gb-tarifesi

Burada da bu yazıyor hocam hangisine güveneceğiz? Size değil operatörlere güvenmiyoruz. Bu dediğiniz olay tecrübe edildi mi? 25 gb doldurup ücret ödemeden devam eden oldu mu? Arkadaş prime başka bir paket kullanıyor ona sordum aştığında ücret kesilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Ben de Pttcell'in sınırsızını kullanıyorum, uygun fiyata. Arkadaş bizden de uygun bir teklif almış. Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster

Siz ne kadara kullaniyorsunuz

• ankara8084 kullanıcısına yanıt
    50 TL. Ancak bizim tarifeye yeni müşteri alımı yok uzun zamandır.

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/basardik-prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi-256-kbps-akn-kalkmasi-icin-btk-thh-sikayet-ediyoruz--135991158

Bu konuda son sayfalarda muhabbeti geçmişti

Benim tarifedede her 100mb için 9 TL diyor

Diğer yerde de bittiğinde aşım olmaz durur ibaresi var duruyor.

Telekom her türlü ucuz İnterneti sunmuş sana tadını çıkarmak varken takılmayın böyle durumlara

Buda benim tarife

Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

Son sayfada bir kullanıcı böyle yazmış.

@Dr. X adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:

Prime eksper 25 tarifesine geçeli bir ayı geçiyor bana özel kampanyadan dolayı 60 liraya kullanıyorum tarife detaylarında kota bitince internet kullanımı ücretisiz devam eder yazıyordu. Benim yarın paketim yenileniyor interneti bitirdim ne olacağını merak ettiğim için 15 lirayı çat diye geçirdiler.

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt

Yenileri kabul etmiyor o zaman 1 Nisan dan öncekileri kapsıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.