Şimdi Ara

Türk Telekom, akıllı telefon pazarında resmen sahaya iniyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla süper. Meizu MX5 almayı düşünüyodum. Ama bu telefon dururken o kadar parayı niye vereyim. Ham u telefonda extra olarak kart desteği de var...

• Bu telefonu bünyesinde çalıştırdığı elemanlar mı kullanacakmış arkasında kocaman Türk Telekom yazıyor,bu telefonu elimde görseler Telekomda işemi başladın derler...

• böyle her kurum kendi telefonunu çıkarsa ne güzel olur.

12 yıldır ttnet abonesiyim aradıklarında "4 yıllık abonemiz olarak" diye söze başlayan bir firma.
    2009 yılından kalma faturamı 2015 yılında bulup çıkartıp ödetecek kadar da becerikliler.
  • waay harika telefonmuş yau.

• yalnız bu telefonun ZTE'nin Blade V580 modeli ile alakası yok. ne donanım ne de tasarımda bir benzerlik var. çok daha iyi bir cihaz olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmenakif

Sayın Türk Telekom,

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bana satarken 50mbps'e kadar hız vaadettiğin fakat defalarca yaptığım hız testlerinde en fazla 22mbps görebildiğim; normal kullanımda ise indirme hızı olarak en fazla 15mbps alabildiğim ve üst hızı 50mbps olduğu için 24'lük tarifelere göre benden fiyat farkı aldığın süper hızlı fiber internet için teşekkürü borç bilirim. Hergün internet hızına ayrı bir hayran kalıyorum. "Az daha parasını ödediğim hızın 3'te 1'ini alacağım, ne kadar da müthiş bir hız" diyerek sürekli sülalecek sana dua ediyoruz. Bu hizmet kalitesini telefon piyasasında da göstereceğinden eminim. Vestel gibi en iyi donanımı en güzel fiyatla sağladığın için ve yazılım desteğini de asla esirgemeyeceğin bu yeni telefon için yine teşekkür ediyorum. Sen olmasan halimiz ne olurdu bilemiyorum sevgili Türk Telekom.

Modemin 50mbps destekliyor mu ona bir bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk Telekom dan bisey alınmaz...

• zte den uzak durun
  • Arayüz blackberry den kopyalama sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Bence bu fiyata gayet hoş bir cihaz olmuş ki mtk işlemci sayesinde custom rom olayıda bayağı hoş olucaktır yani bu yüzden olmuş diyorum

• "TT175 akıllı telefon modeli ZTE'nin Blade V580 modelini temel alıyor."

Emin misin editör, alakası yok...

http://www.gsmarena.com/zte_unveils_v3_variants_with_aluminum_body_starting_160-news-13307.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

Bence bu fiyata gayet hoş bir cihaz olmuş ki mtk işlemci sayesinde custom rom olayıda bayağı hoş olucaktır yani bu yüzden olmuş diyorum

Editör telefonun ismini ZTE Blade V580 yazınca o da googlelamış, orda tabi mtk işlemci yazıyor
  • Şu telefonu bedava verseler gene almam. Felaket internetleri yüzünden bunların adı bile irrite olmama yetiyor.

• Çöp.

• Telefon muhtemelen tasarım anlamında farklı, donanım anlamında farklı zte modellerini temel alıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: shaq t

quote:

Orijinalden alıntı: YüzüğüKayıpFrodo

quote:

Editör telefonun ismini ZTE Blade V580 yazınca o da googlelamış, orda tabi mtk işlemci yazıyor

Scroll tv incelemesinde cpu-z de yazıyor yanıldın genco

• Türkiyedeki İnternet altyapılarını yükselteceğine asgari AKK'yi en azından 200gb ye çıkarmak yerine bunlara para yatıran...Satılmış şirket...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

Sayın Türk Telekom,

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bana satarken 50mbps'e kadar hız vaadettiğin fakat defalarca yaptığım hız testlerinde en fazla 22mbps görebildiğim; normal kullanımda ise indirme hızı olarak en fazla 15mbps alabildiğim ve üst hızı 50mbps olduğu için 24'lük tarifelere göre benden fiyat farkı aldığın süper hızlı fiber internet için teşekkürü borç bilirim. Hergün internet hızına ayrı bir hayran kalıyorum. "Az daha parasını ödediğim hızın 3'te 1'ini alacağım, ne kadar da müthiş bir hız" diyerek sürekli sülalecek sana dua ediyoruz. Bu hizmet kalitesini telefon piyasasında da göstereceğinden eminim. Vestel gibi en iyi donanımı en güzel fiyatla sağladığın için ve yazılım desteğini de asla esirgemeyeceğin bu yeni telefon için yine teşekkür ediyorum. Sen olmasan halimiz ne olurdu bilemiyorum sevgili Türk Telekom.

Onu kullanıcı mu takip edecek ? Hat desteklemiyorsa şu şu tarifelere bakın diyecekler gerçi yıl olmuş 2015 hat desteklememe mevzusu ayrı bir facia ama... Modem desteklemiyorsa marka modelini sorup ona göre öneride bulunacaklar.Iss nin temel görevleridir bunlar ama malum ilk öncelikleri kullanıcıyı soymak.

• quote:

Orijinalden alıntı: awolfinsky

quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

Sayın Türk Telekom,

Onu kullanıcı mu takip edecek ? Hat desteklemiyorsa şu şu tarifelere bakın diyecekler gerçi yıl olmuş 2015 hat desteklememe mevzusu ayrı bir facia ama... Modem desteklemiyorsa marka modelini sorup ona göre öneride bulunacaklar.Iss nin temel görevleridir bunlar ama malum ilk öncelikleri kullanıcıyı soymak.

Hat değil kullandığiz modem internetten araştırıp veya modem üreticisini arayarak sormanizi öneririm

• Telefonun arkasında çok yazı var güzel gözükmüyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.