Şimdi Ara

Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
16
Favori
40.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsyn41

quote:

Orijinalden alıntı: Burakbozdag

quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

quote:

Orijinalden alıntı: Burakbozdag

quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

Aralık ayında tivibu taahhütüm bitiyor. Süper paket için 29,90 TL + 5 TL hd yayın teklif ettiler. Mevcutta aynı pakete 17 TL ödediğim için bana fazla geldi ve kabul etmedim. Bu bahsettiğiniz kampanyadan faydalanma imkanım bulunuyor mu? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Tivibu'nun güncel 17 TL'ye paketi yok. Emin olun bahsettiğiniz paket aynı paket değildir. Sene başında 15 TL'ye Sinema Paketi çıkmıştı. Aylık 2.5 TL aktivasyonla belki onu almışsınızdır diye düşündüm ama 2 yıl taahhütünüz bitiyorsa o da değildir. Eski tip maxi paketlerden olabilir. O da şuanki Sinema Paketlerine bile denk değil. Siz bu kampanyada Süper Paket kullanıyorsunuz. Size de 29 TL'den Süper Paket önerilmiş. Kendi adınıza alma şansınız kesinlikle yok. +5 TL HD bedeli ödendiğine göre IP TV kullanıyorsunuz. Yani internet de sizin adınıza. Bu sebeple Tivibu'yu iptal edip bir arkadaş, eş,dost adına da alamazsınız. Çünkü internet sizin adınıza. İnternet sahibi ile Tivibu IP TV ile aynı olmak zorunda. Bu sebeple geçiş yapamazsınız.

Tek şansınız Tivibu'yu kutu vs iade edip tamamen iptal etmek. İptal eder etmez kendi adınıza hem hat taşıyıp veya yeni hat satın alıp geçebilirsiniz. Yani bu kampanyayı kullanabilirsiniz. İptal etmeden direk geçiş hakkı maalesef yok.

Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Mevcut kullandığım paket ev sinema paketi olarak geçiyor fakat taahhüt yaptığım zamanda tivibu henüz avrupa ligi maçlarını yayınlamıyordu. Bu anlaşmayı sonradan yaptılar ve mevcut abonelere taahhüt bitimine kadar ek ücret almadan spor yayınlarıda açık olacağı bildirildi. Şuan spor,sinema,belgesel ve dizi kanallarının hepsini izleyebiliyorum.

O zaman en mantıklı olan söylediğiniz gibi taahhüt bittiğinde aboneliği iptal edip sonra tekrar bu kampanya üzerinden başvuru yapmak. Fakat aklıma takılan tek nokta; "bu tarifenin şartlarında şuan sadece SD yayın verileceği iletilmiştir. Müşteri istese bile parasıyla HD yayın alamayacağı yazılmıştır." demişsiniz. Neden böyle bir kısıtlama koyma gereği duymuşlar açıkçası buna bir anlam veremedim.

Çünkü her ne kadar birleşmiş olsa da görünse Avea ve TTNET halen 2 ayrı firma. Bu Avea nin bir kampanyası ve TTNET'e damga vergisi dışında bir fatura ödenmeyecegi kurgulanmış. Müşterinin Tivibu faturasını Avea ödüyor. İki firmanın anlaşmasına göre Avea ekstra ücret olan HD bedelini ödemiyor. Anlaşma gereği TTNET kısmına damga vergisi hariç fatura cikartilamadigi için de olay kalıyor. Şuan Türk Telekom'un sayfasında bu kampanyada da böyle yazıyor.

Fakat SD/HD dışında müşteri ya film kiralarsa nolacak fikri şuan firmayı düşündürdugu için durum düzelebilir. Ancak açıklanan kurallarda sadece SD var.

merhaba,

öncelikle Sinema paketli tarifeye geçersek aşağıdaki linkteki kanallar mı olacak?

tivibu sinema paketi olarak siteden incelediğimde uydu olarak çıkan kanalların en az yüzde 50 si HD kanal bunları hiç mi izleyemeyeceğiz, yoksa bütün kanalları izleyebileceğiz ama HD yayın mı olmayacak?

http://www.tivibu.com.tr/paketler/sinema-paketi

Hepsini izleyebiliyorsunuz. Uyduda bir kısıtlama yok. IP TV'de HD kanallar kapalı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

tivibunun yaptigi download aylık kotaya dahil mi ?

tivibu kotanızdan yemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

evdeki interneti hiç kullanmıyruz gibi bir şey o yüzden evdeki ttneti kapattırmayı düşünüyorum.
    bende 8 gb avea
    eşime de 6 gb lık bu tarifeden alsam bana hayli hayli yetiyor.

ev interneti olmadan bu tarifeyi alıp sadece uydu üzerinden kullanabiliyoruz doğrumudur.

birde uydudan izlemek için çanak anten mevcut olup ekstra uydu alıcısı gibi bir şey gereklimi

çanak anten türksatı çekiyorsa ki çekiyordur. sorun olmadan izlersiniz. zaten sorun çıkarsa bağlanmıyor. ama ufacık sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enige

sanırım bir firma yetkilisi oluyorsunuz. 3 aralıkta digitürk üyeliğim bitiyor, o zamana kadar HD kanallar ile beraber sunulursa ve kampanya devam ederse türksat üzerinden değerlendirebilirim.

yardımcı oluruz.turksat üzerinden olan tüm yayınlar 1080p hd olarak sunuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

FİBERNET olarak alabiliyor muyuz

alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Adsl ip tv destelemiyır.fiber vdsl vs olacak

fiber olmasına gerek yok. 7mbit olan biri SD, 11 mb alan biri HD yayını rahatlıkla izliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Tek sıkıntı 24 ay taahhüt. Onun dışında iyi gibi gözüküyor.

Peki ben çanak antenle kurdurup, aynı zamanda mobilden de izleyebiliyor muyum? Yoksa sadece birini mi seçebiliyoruz? yani uygulamasını indirip şifre girip izletebiliyor mu mobil lig tv gibi?

evet izleyebilirsiniz. o sürümü hediye. ama cep telefonu kotanızdan yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfygc

Sual 1) mobil tivibuyu kullanırsak internet paketinden mı düşüyor?

Sual 2) uydu üzerinden tivibu kullanmak istersek evde çanak ve receiver mevcut, aynı cihazlarla mı izliyoruz yoksa yenisi mi veriliyor, yenisi veriliyorsa ücret alınıyor mu?

Sual 3) iptv kullanmak istersek evde herhangi bir internet aboneliği bulunmuyor, bu şekilde de bağlanabiliyor mu?

Sual 4) Kampanyadan hattımı taşıyarak faydalanacağım ama daha önce kullanıp kapattırdığım tivibu ev paketim vardı, kampanyaya katılmama engel midir?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

1) evet internet kotasından yiyor.
    2) yeni cihaz takılıyor. çanak değişmez. zaten turksat görüyordur o çanak.
    3) hayır internetsiz bağlanmıyor. ayrıca internetiniz olsa bile illa ttnet olması lazım.diğer firmalarla çalışmaz.
    4) hiçbir engel değil.

rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

Hocam peki herhangi bir kurulum veya aktivasyon ücreti var mı? Mesela benim evde turksat kurulu bir daha niye kurdurayım ki?

kurulum veya aktivasyon bedeli yok. yukarıda türksat çanağı varsa birşey kurdurmuyorsunuz. gelen cihazda ücretsiz.
  • Son olarak; ille de bu paketlerden birini mi seçmemiz gerekiyor? daha yüksek internet ve dakikası olan bir paket tercih edemiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

Son olarak; ille de bu paketlerden birini mi seçmemiz gerekiyor? daha yüksek internet ve dakikası olan bir paket tercih edemiyor muyuz?

Evet sadece bu paketlerden birini seçebiliyorsunuz.
  • Sorulan tüm soruları derleyerek konuya yeni cevaplar ekledim. Okuyabilirsiniz.
  • Evde 2 televizyona baglama imkanı var mı? İkinci televizyon icin yeni abonelik mi gerekiyor?
  • Tkom veri işleme nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asksarabi kullanıcısına yanıt
    15 TL ücret vererek 2.uyelik alabilirsiniz.

• fensinn kullanıcısına yanıt
    Size kampanyalarla ilgili SMS atma izni. Bu izni verince 37den 35e veya 47den 45e düşüyor işte.

• Ip tv den bahsediyorum hocsm.

Tivibu İP TV, ADSL modemlerle çalışmaz bu sebeple VDSL modeminiz yoksa Tivibu ekibi tarafınıza üstün özellikli VDSL modem de hediye eder.

• Yaklaşık 1.5 ay önce prime tarifesinden vodafone faturasız hatta taşımıştım, şimdi bu kampanya katılmak istiyorum faydalanabilir miyim? bilgi verirseniz sevinirim.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Ben modem değil internetin kendisinden bahsediyorsunuz sanmıştım. Doğrudur. Tivibu VDSL modemle çalışır. Sizin yoksa hediye eder.

• winmaster W kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili şuan net bilgi yok.haftaya netlesecektir.sahsi tahminim 30 TL ceza bedeli ödeyerek gecebiliyorsunuz. Netleşince konuya eklerim bilgiyi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.