Şimdi Ara

Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
16
Favori
40.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Peki Tivibu fatura kesti mi size bu 4 ay boyunca? Bana da aynısını söylediler, bu ay bekliyorum fatura kesip kesmeme durumlarına göre hattı taşıyıp Digiturk'e geçeceğim.

Bu arada ben taahhüt falan vermedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 21 Şubat 2019; 22:55:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

Peki Tivibu fatura kesti mi size bu 4 ay boyunca? Bana da aynısını söylediler, bu ay bekliyorum fatura kesip kesmeme durumlarına göre hattı taşıyıp Digiturk'e geçeceğim.

Kendim cevap vereyim. Evet Tivibu tarifenin sonlandığı ayın sonunda fatura kesmeye başlıyor. Yeni tarife fiyatı da 29 TL.
  • çook para
  • Nası bir saçmalıktır bu. Adamakıllı tivibu ve cep tarıfesının birlikte devam edeceği bi şekilde ayarlayamıyor mu TT? Benim mart ayında taahhut bitiyor o zman direk gidiyim tivibuyu teslim ediyim hattı tt den tasıyım.
  • getbusy06 kullanıcısına yanıt
    Ben öyle yaptım, uğraşmak isterseniz hattı taşıyıp tivibuyu kapatıp sonra tekrar hattı geri taşımanız vs. vs. Ancak devam ettirecebileceğiniz bir paket yok defalarca sordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpermete A kullanıcısına yanıt
    bugun beni aradılar 51 tl den devam edebilirsiniz dediler bende tivibu bende kalmaya devam edecek değil mi diye sordum tabi sizde kalacak normal kullanmaya devam edeceksiniz dediler. O zmn yazılı olarak bana bunu mail atın dedim yetkimiz yok müsteri hizmetlerini arayın deyip kapattılar.

yani kampanya biriminin konu hakkında bilgisi yok anlaşılan.

Normal olarak tarifeye devam edip sıkıntısız şekilde tivibu kullanabilen var mı aramızda? Ekstra bir ücret ödemeden.
  • Sonunda tivibu musterı hızmetlerıyle gorusebıldım. Tarıfem devam etse bile tivibu için bundan sonra odeme yapmam gerektıgı soylendı. sınema paketi icin 15 tl super paket ıcın 29 tl fıyat verdıler. bu ısın tadı kactı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpermete

Maalesef sonuç alamadım verdiğim taahhüt sadece mobil hattı kapsıyormuş ve hattımı taşırsam 45 cayma bedeli ödeyecekmişim ama Tivibu için üç ay ücretsiz kullanacakmışım bir ay geçti iki ay daha varmış.
    Bugün itibari ile hattımı Vodafone taşıdım. Ay donu da ticibu teslim edeceğim. Şuan 7 GB 35 ödeyeceğim eğer tekrar geri dönersem 6 GB 45 + tivibu şuan bir karar vermedim. Geri döenüşle ilgili. Evde iptv kullanıyorum zaten TV de uydu alıcısı var.
    Ama Türk Telekom’un yaptığı tam anlamıyla dolandırıcılık.
    Ben taahhüt verirsen özellikle sordum tivibu da dahil mi diye evet dediler. Ses yadımı dinlemek istedim olmaz biz dinledik öyle bir konuşma yol dediler.

• omerx O kullanıcısına yanıt
    Evet durumumuz aynı hattı vodafone'a taşıdım. Hatta baştan söyleselerdi ben de hattımı taşıyıp geri dönecektim. Şöyle bir pakette vardı;
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tivibulu-prime-tarifesi-yeni.aspx

Ancak bu şekilde davrandıkları için dönmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 4 Mart 2019; 14:14:8 >
  • Bende dönmeyi düşünmüyorum tv uydu alıcılı ve iptv paketimle tüm kanalları seyrediyorum zaten.
    45 6 GB yerine 35 TL 7 GB daha uygun müşteri kaybeceklerdir.

• Tarife 8 Mart itibariyle bitmiş.

• Prime olan burada devam ediyor gözüküyor, sitede bitmiş. Anlamadım;
    https://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibulu-prime-tarifeleri
  • Bugün tivibuyu teslim etmeye gittim. Daha bir ay daha ücretsiz kullanma hakkım vardı. Gitmeden önce aradığımda müşteri Hizmetleri borcum olmadığını söylemişti ama çalışan memur 17 TL fatura çıkacağını söyledi sebebini sordum bilmediğini söyledi. Yanında müşteri hizmetlerini tekrar aradım borcum olmadığını söyledi bende telefonu memura verdim ona da borcum olmadığını söylemesine rağmen fatura çıkacağını daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebileceğimi veya tüketici hakem heyetine şikayet edebileceğimi söyledi. Ayrıca iptalin bir hafta kadar sürebileceğini söyledi.
    Siz de tedbirli davranın bunlar tam dolandırıcı.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.