Şimdi Ara

Turk Telekom 1,5 GB internetim buhar oldu (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle "1,5 GB internetin lafını mı yapıyon ya" diyecek arkadaşlar için söyleyeyim paketi yapalı 3-4 gün olmadı ve 1,5 gb internetimin bir anda yok olması açıkçası şaşırmama neden oldu.

Konuya geçelim hızlıca, bundan bir kaç gün önce 5GB internetli pakete geçtim interneti fazla diye. Ayın 28'inde 32 lira verip paketi yeniledim, aynı dakikada ayarlardan kullanımımı sıfırladım ki takip edebileyim. (Malum geç işleniyor bazen Avea kullanıma) Her neyse buraya kadar herşey güzel. Biraz önce mesaj geldi, 5GB paketinizden 1 GB kaldı şeklinde. Önce şaşırdım dedim herhalde YouTube'ta falan Wi-Fi açmayı unuttum ondan gitti internet kullanımıma bakayım dedim 2,4 gb kullanımım var. iOS kullananlar bilir, genelde doğru hesaplar ki ben hiç yanıldığını görmedim. Daha önce de buna benzer birşey yaşamıştım ve kanıtlamam ya da emin olmam mümkün değildi. Bu neden kaynaklanır? Başına gelen var mı?

Aşağı SS'leri ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 2 Nisan 2017; 0:25:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam turk telekom ios uygulamasi nasil bilmem ama kullanim detayi gostermesi lazim olmadi pcden online islemlere girip kullanimlarinizin fotografini alip atin bir bakalim sizde inceleyin

• 2 gb internet ile 1 ay geçiriyorum mobil veriyi hiç 1 zaman kapatmadan

Avea online işlemler yaz oraya gir kullanım detaylarına bak orada yazar

Guncelleme falan mı yaptı acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.