Şimdi Ara

Türk Süper Kahramanlar geliyor! SMUB Çizgi Roman (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
9.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türklerin Eksiği Yok :) Son hız devam !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Projeniz nasıl ilerliyor bilgilendirme yapabilirmisiniz ?

Ayrıca bende çizer arıyorum . Forumda bir başlığım var .Sizin grup içinde uygun olupta çizim yapmak isteyen olursa bana ulaşabilir Teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/m_88789910/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Silver Surfer olmayacaksa boşuna gelmiyim.

O Türk müydü abi
  • Görmedim olm başlığı fail olmuştuk.
  • quote:

Görmedim olm başlığı fail olmuştuk.

TSS>Türk Silver Surfer The vurgu kısmını çıkaralım.Böyle iyi oldu baya

• Harbi iyi oldu.
  • quote:

Harbi iyi oldu.

The kısmı Türk'e dönüştürülmek için konmuş gibi
  • Çalışmalar nasıl gidiyor?
  • heheheh nedense aklıma gazman geldi
  • Bence maskeli kalsa daha güzel olur. Maske sonuçta bir gizemi barındırıyor. Takipteyim
  • Çizimler bence çok başarılı ama karakter bana fazla özgün gelmedi... Sanırım daha önce bir yerde çok benzeyen bir karakter gördüm.Fakat yinede sadece resimden birşey diyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necdet33 -- 13 Eylül 2014; 18:30:37 >
  • Bu konuda diğerleri gibi yalan oldu herhalde... Türk süper kahramanlarda bi gelemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawinter

Bu konuda diğerleri gibi yalan oldu herhalde... Türk süper kahramanlarda bi gelemedi.

http://www.youtube.com/watch?v=iEnZOZFx7xs

Az önce bu videoyu gördüm. Hala aktif olarak çalışıldığını düşünüyorum. Henüz tamamen bitirmedim daha başlangıçtayım ama şimdiye kadar rafa kalkmaması bile umut verici. Güveniyorum sana Smub

Bu arada hikaye konusunda herhangi bir ihtiyaç duyulduğunda seve seve yardım ederim. Şu aralar şahsi hikayemde sağlam bir kurgu oluşturma konusunda kendimi geliştiriyorum :)

• SMUB Facebook grubuna katılarak aşamaları takip edebilirsiniz.
  • HeroTurk Adlı Yaptığınız Videoyu Hiç Beğenmedim.Ve Bu Arada Dc'de Janissary adlı yerde jl ile görüşüyor işte buda resmi çok havalı olmuş
     Türk Süper Kahramanlar geliyor! SMUB Çizgi Roman
  • Ben buyuk bir Marvel hayraniyim ve çizgiroman yapmak istiyorum ama yeteri kadar imkanim yok ama sunu bilin ki cok iyi fikirlerim var fazla kahramanim yok henuz 24 adet kahramanim ve her kahramana dusen 3-4 kotu karakterim var bu sayi gitgide artabilir fikirlerimi paylasmayi cok isterim hayallerimin gerceklesmesini cok istiyorum Bazi baska ulkdede veya gezengenden kahramalarimda var ama cogunluk turk 3 adet takimim var simdilik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batman.. espri iğrenç olmuş.. Batman Türkçede yazıldığı gibi okunmuyor.
  • Ne oldu cikti mi??

• Iyi bir düşünce. Bu arada örgütlerden birinin ismi Kızıl Elma olsa çok hoş olur. Hatta bence ana süperkahraman grubunun ismi bu olsun akıncılardan daha ciks duruyor bence

• Noldu bu proje

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.