Şimdi Ara

Türk savaş gemileri ASELSAN sayesinde vurulamayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu başlığı gören ülkeler gülmekten öldü.. böylece düşmanımız kalmamış oldu.

• Muavenet'i unutmamak lazim. Turk'un Turk'ten baska dostu yoktur.

• ASELSAN ORGANİK HOŞAF ÜRETEBİLİRMİSİN HADİ GÖRELİM SENİ.
    AYRICA KAPANMAYAN İMAMHATİP PROJESİ DE YAPIN

• quote:

Orijinalden alıntı: zafercalskan

quote:

Orijinalden alıntı: hete

ASELSAN ORGANİK HOŞAF ÜRETEBİLİRMİSİN HADİ GÖRELİM SENİ.
    AYRICA KAPANMAYAN İMAMHATİP PROJESİ DE YAPIN

Kardeşim sen onu bunu bırakta bali mi çekiyorsun yoksa tiner mi onu söyle hele hadi ergen kardeşim

Türk savaş gemileri ASELSAN sayesinde vurulamayacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

bu başlığı gören ülkeler gülmekten öldü.. böylece düşmanımız kalmamış oldu.

Kendini birşey sanmış ergen kardeşim oturup ordan bunları yazarak kendi zeka seviyeni gösteriyorsun

kendisini zeki sanan ama öyle olmayan kardeşim. yaşım 48. bu ülkeden hiç bir cacık olmayacağını görüp anlayacak kadar uzun yaşamış durumdayım. hadi yallah şimdi.
  • Namlusuz,patlayıcısız,mermisiz top yapıyoruz, yapıyorlar.Saniyede 300.000 km hızla giden ve 300 km etkili silahlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canmania -- 2 Kasım 2017; 11:41:34 >
  • ne o görünmez mi olacak da kimse vuramayacak :-)
    ege deki adalarımızda görünmez oldu

• Buna kim inanır, Kadir inanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zargana ney la
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kendini birşey sanmış ergen kardeşim oturup ordan bunları yazarak kendi zeka seviyeni gösteriyorsun

kendisini zeki sanan ama öyle olmayan kardeşim. yaşım 48. bu ülkeden hiç bir cacık olmayacağını görüp anlayacak kadar uzun yaşamış durumdayım. hadi yallah şimdi.

Vücut yaşının 48 olması beyin yaşının 12 13 yaşlarında olmasına engel değil ;) Ülke için hiçbirsey yapmayıp yapılanlara laf atıp kendini birşey sanıp sonra gelip bu ülkeden hiçbir cacık olamayacak demekle olmuyor. Uzun yaşadında şu ülkeye ne katkısı yaptın?
    Profiline bakarak gördüm ki yerli kelimesine alerjin olmalı ne kadar yerli ile başlayan birşey varsa ya gülmüşsün ya gıdıklanmışsın

uzun yaşamımda 27 senedir çalıştım. gümrük müşavirliği yaptım. yeterli geldi mi senin kriterlerine? sen ne yaptın? mars'a roket mi yolladın? akademik bir çalışman mı var? nobel'e aday mı oldun? valla ne yaptın merak ediyoruz forumca?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vücut yaşının 48 olması beyin yaşının 12 13 yaşlarında olmasına engel değil ;) Ülke için hiçbirsey yapmayıp yapılanlara laf atıp kendini birşey sanıp sonra gelip bu ülkeden hiçbir cacık olamayacak demekle olmuyor. Uzun yaşadında şu ülkeye ne katkısı yaptın?
    Profiline bakarak gördüm ki yerli kelimesine alerjin olmalı ne kadar yerli ile başlayan birşey varsa ya gülmüşsün ya gıdıklanmışsın

uzun yaşamımda 27 senedir çalıştım. gümrük müşavirliği yaptım. yeterli geldi mi senin kriterlerine? sen ne yaptın? mars'a roket mi yolladın? akademik bir çalışman mı var? nobel'e aday mı oldun? valla ne yaptın merak ediyoruz forumca?

Benim yaşım senin kadar büyük değil ama yaş sebze ve meyve ihraç ediyoruz ve vergi ödüyoruz senin aldığın toplam aldığın maaşın kat ve katı kadar. Devlete üretim yaparak katkı sağlyoruz. Diyeceksin baban yapıyor sen mi yapıyorsun diye onuda söyleyeyim 2 yaşımdan beridir babam ve annemle birlikte plastik seralarda büyüdüm. Okulumdan geldiğim de her boş zamanda tüm işlerde çalıştım. Gece siz uyurken soğuklarda plastik sera nöbet tutup don olayı olmasın diye kömür yakarak ısıttım. Nakliyesinden hasatına dikiminden sürülmesine kadar çalıştım. Şuanda babamı solucan gübresi yapma konusunda ikna edip üretimlerine başladık. Gizli işsizde değiliz üreticiyiz. Okulum edirne olduğu için antalya'ya yazın 4 ay ara dönemde 1 ay vize sonralarıda 10 ar gün giderek çalışıyorum. Trakya üniversitesinde yazılım mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve senin yaptığın ülkeye katkının misiliyle yapacağımı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim yaşım senin kadar büyük değil ama yaş sebze ve meyve ihraç ediyoruz ve vergi ödüyoruz senin aldığın toplam aldığın maaşın kat ve katı kadar. Devlete üretim yaparak katkı sağlyoruz. Diyeceksin baban yapıyor sen mi yapıyorsun diye onuda söyleyeyim 2 yaşımdan beridir babam ve annemle birlikte plastik seralarda büyüdüm. Okulumdan geldiğim de her boş zamanda tüm işlerde çalıştım. Gece siz uyurken soğuklarda plastik sera nöbet tutup don olayı olmasın diye kömür yakarak ısıttım. Nakliyesinden hasatına dikiminden sürülmesine kadar çalıştım. Şuanda babamı solucan gübresi yapma konusunda ikna edip üretimlerine başladık. Gizli işsizde değiliz üreticiyiz. Okulum edirne olduğu için antalya'ya yazın 4 ay ara dönemde 1 ay vize sonralarıda 10 ar gün giderek çalışıyorum. Trakya üniversitesinde yazılım mühendisliği son sınıf öğrencisiyim ve senin yaptığın ülkeye katkının misiliyle yapacağımı düşünüyorum.

aferin böyle devam et. ben iki sonra sonra emekliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

- Sen ilk önce Ege'de o adalar kim nasıl kaybetmiş, ondan hesap sor.

- Muhtemelen onlar karakol veya radar değildir, makettir; adamlar yiyecek ekmeğe muhtaç şu anda.

- D. Akdeniz'de değil GKRY, uçak gemisi olan ülke haricinde kim gelse vız gelir tırıs gider, diğerleri de biraz zaman alır

- Boğazların kontrolünü de kim bıraktıysa önce ondan hesap sor. Eğer kaybedileni biraz olsun lehimize çevirelim dersen de "diktatör" dedikleri adamın durdurmak için kırk takla attıkları Kanal İstanbul projesine bıdı bıdı yapmayacaksın.

Ahkâmını da hayalini kurmadan duramadığınız işlevsiz halkevlerinde kesebilirsin. Yol al...

kanal istanbul kadar boş beleş bir proje var mı birazcık mantık lütfen ülkeye getirisi ne olacak bu saçma projenin yandaşlara getirisi çok olur orası ayrı
    yarısı yoksulluk sınırında olan bir ülke dolar oldu 3,8 euro 4,5
    köprü yaparlar geçen olmaz milyarlarca zarar
    40 milyon euroya saab platformu alırlar proje iptal edilir garip çomarcıklar 6yıldır yerli araba diye kandırılıyor
    daha neler var yazmakla bitmez

• Savunma sanayici ergenler doluşmuş yine. Bu haberlere bi bunlar bir de a haber izleyen ilkokul mezunu kitle inanıyor.

• iyi sallamislar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 4 Kasım 2017; 14:24:35 >
  • Sanal alemde bir atom bombasını durduran silah yaptığımıza inanan ergenler bir de hiç bir şeye inanmayan ergenler doldu taştı.

Birader yorum yazarken dalga geçerken biraz düşünün bir zahmet.

Biz elektronik harp de hiç de küçümsenecek ilerlemeler kaydetmedik.

A haber verse tamam derim. Bir zahmet araştırın. Memleketimde başarılı olan insanları da küstürmeyin.

• Bu memlekette bir aselsan var adam gibi iş yapan

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.